Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nasza-klasa.pl
Autor Wiadomość
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
ale nie każdy jest świadomy, że ktoś to później może wykorzystać, bo wydaje mu się że tylko jego znajomi będą to oglądać
24-01-2008 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Jak umie czytać, to się dowie, co i jak działa. Mimo wszystko, komputer i internet nie służy wszystkim ludziom. Są osoby, kt ore nigdy nie powinny mieć dostępu do sieci...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-01-2008 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Najczęściej trzeba ludziom odgórnie pomagać, żeby sobie nie zaszkodzili. Przy tworzeniu programów, czy serwisów zalecane jest traktowanie użytkownika jako... głąba, a przynajmniej takiego, który na pewno się kiedyś pomyli, zrobi coś niezalecanego. Autorzy nasza-klasa tego nie przestrzegali.
24-01-2008 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
PS napisał(a):Najczęściej trzeba ludziom odgórnie pomagać, żeby sobie nie zaszkodzili.
Typowo komusze podejście do zycia. takie poglądy to zywym ogniem wypalac.

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
24-01-2008 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Cytat:Typowo komusze podejście do zycia
Tak jak w sporym gronie polskiej młodzieży...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-01-2008 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
Kyllyan napisał(a):Typowo komusze podejście do zycia. takie poglądy to zywym ogniem wypalac.
Dzieki takim zalozeniom Twoj antykapitalistyczny linux nie sypie sie krytycznych momentach

poza tym takie, jak to nazywacie, komusze podejscie w zyciu codziennym stosują rodzice wobec swoich dzieci, wprowadzając niezrozumiałe zakazy/nakazy
24-01-2008 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
PS napisał(a):codziennym stosują rodzice wobec swoich dzieci, wprowadzając niezrozumiałe zakazy/nakazy
Tylko głupi rodzice tak czynią.
Ale:
:offtopic: :patrzy:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-01-2008 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
No i pod wpływem siostry :roll2: zarejestrowałam się do naszej-klasy.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
05-02-2008 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #24
 
właśnie minął chyba jedyny tydzień od czasu bumu w naszej-klasie, w którym nie było żadnych przekrętów w tym serwisie. wow
05-02-2008 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #25
 
PS napisał(a):właśnie minął chyba jedyny tydzień od czasu bumu w naszej-klasie, w którym nie było żadnych przekrętów w tym serwisie. wow
Nagonka się skończyła. Bo była to sztucznie wywołana nagonka, niewątpliwie. Nagle wszystkie media jak jeden mąż zaczęły nas straszyć opowiadając niestworzone historie o tym, że portal jest pełen pedofili, gangsterów, naciagaczy itp. Przy tym nie obyło się oczywiście bez wypisywania piramidalnych bzdur i przeinaczeń (jak choćby cykl artykułów o NK w "Kurierze Lubelskim"). Jednak nie udało się i nagonka równie szybko się skończyła jak wybuchła. I dobrze.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
06-02-2008 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
PS napisał(a):właśnie minął chyba jedyny tydzień od czasu bumu w naszej-klasie, w którym nie było żadnych przekrętów w tym serwisie. wow
może za słowami poszły by jakieś fakty ??

Z tego co czytałem portal jest zabezpieczony, każdy poza tym udostępnia dane na własną rękę wiec nie wiem skąd ten cały "skandal" z ochroną danych osobowych.
Przecież administratorzy nie zmieniają nam w profilu ustawień kto co widzi.
Mają teraz wprowadzić też połączenie za pomocą szyfrowania "ssl" tylko szczerze mówiąc nie wiem po co skoro nie ma za bardzo czego chronić w trakcie połączenia z serwisem :|
07-02-2008 01:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lapsi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
Czytałem wczoraj, a dokładnie widziałem na portalu tym reklamę hotelu Holiday Inn, ogłaszającego "promocję" na spotania klasowe: jedyne 65 Euro za noc bodaj.
Ktoś miał kapitalny pomysł, tworząc ten portal. Przecież to maszynka do robienia pieniędzy z jednej strony. Z drugiej zaś cieszę się, że napisała do mnie koleżana ze szkoły podstawowej, z którą nie widziałem się ponad 12 lat.
07-02-2008 01:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
Lapsi napisał(a):Czytałem wczoraj, a dokładnie widziałem na portalu tym reklamę hotelu Holiday Inn, ogłaszającego "promocję" na spotania klasowe: jedyne 65 Euro za noc bodaj.
Ktoś miał kapitalny pomysł, tworząc ten portal. Przecież to maszynka do robienia pieniędzy z jednej strony. Z drugiej zaś cieszę się, że napisała do mnie koleżana ze szkoły podstawowej, z którą nie widziałem się ponad 12 lat.
Oczywiście, że portal zarabia kasę - zarówno dla siebie jak i pośrednio dla reklamodawców. Ale dziś to norma.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
07-02-2008 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #29
 
Rachel napisał(a):No i pod wpływem siostry zarejestrowałam się do naszej-klasy.

Ja tez tam zagladam, odnalazlam starych znajomych z ktorymi stracilam kontakt. Uśmiech))

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
09-02-2008 02:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Natajla Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
Ja też jestem na naszej-klasie, ale tak naprawdę nigdy mnie to nie wciągnęło :wink:


Niektórzy moi znajomi strasznie się zmienili, aż w szoku byłam Oczko

Ap 21, 4
11-02-2008 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów