Ankieta: Czy jesteś patriotą?
Tak.
Nie wiem.
Nie.
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wskrzesić patriotyzm?
Autor Wiadomość
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Kyllyan napisał:
Cytat:SEBASTIANO napisał/a:

Kto ty jesteś?
Polak mały....

typowa psychomanipulacja, albo wprost. pranie mózgu.

Jakaż znowu psychomanipulacja? Przecież jesteśmy Polakami i powinniśmy kochać nasz kraj oraz bronić tożsamości narodowej,bronić życia i rodziny.Przywiązanie do Polski to nie nacjonalizm,a wyrzec się Ojczyzny własnej to zdrada.
10-06-2007 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Cytat:Jak wskrzesić patriotyzm?
czyżby umarł...? :-k

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
10-06-2007 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Patriotyzm jest w ogromnym kryzysie.Ale jeszcze można "pacjenta" uratować.
10-06-2007 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
SEBASTIANO napisał(a):Patriotyzm jest w ogromnym kryzysie.Ale jeszcze można "pacjenta" uratować.
patriotyzm to forma miłości, a miłość nie umiera

nie ma się co martwić...

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
10-06-2007 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Slimak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
"Być Polakiem piękna sprawa
Kochać swój kraj? - tylko i tylko wtedy kiedy Panowie x, y i z przestaną siedzieć w rządzie Polskim. "

Wstyd mi za Polskę wstyd mi za to co się stało i za to co sie dzieje.

[Obrazek: plakat%20kopia.jpg]
10-06-2007 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
o tym co nam sie nie podoba w naszym kraju, by można spokojnie litanie napisac baaaaaaardzo długą... :diabelek:
Ale kwestia czy sa jeszcze ludzie , którzy próbują ten kraj kształtować, dba o dobro itd.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-06-2007 12:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Slimak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Kształtować ponoć może każdy tak jak potrafi ... ale niestety to kształtowanie zostanie w nas samych ewentualnie gdzieś wśród znajomych. Nie mamy jako takiej możliwości by wyrazić swoje zdanie w sejmie... W końcu ONI (politycy) wiedzą lepiej co nam potrzeba i jak będziemy reagować na nowe ustawy. :roll:
10-06-2007 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Slimak napisał(a):W końcu ONI (politycy) wiedzą lepiej co nam potrzeba i jak będziemy reagować na nowe ustawy.
taaa wiedzą odrazu....ono może wyobrażają sobie, ale nie da się określić na 100% reakcji społeczeństwa.
poprzez Twoją prace w swej społeczności [oczywiście w dobrym sensie] pilęgnujesz, rozwijasz dobro nie tylko sewj społeczności. Te osoby które są obecnie w Twej społeczności, mogą przeprowadzić się w inny rejon w kraju i kontynować to co się nauczyły na poprzednim miejscu pobytu. więc tam gdzie ta osoba przeprowadziła , będzie kontynuować... itd.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-06-2007 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Slimak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
rachel napisał(a):
Slimak napisał(a):W końcu ONI (politycy) wiedzą lepiej co nam potrzeba i jak będziemy reagować na nowe ustawy.
taaa wiedzą odrazu....ono może wyobrażają sobie, ale nie da się określić na 100% reakcji społeczeństwa.

Tyle ze tam w moim poście była chamska ironia :diabelek:
10-06-2007 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Wiesz dostrzec ja można.... :diabelek: ale pomimo to chciałam przedstawić swój punkt patrzenia :diabelek:
Aby zrozumieć mą postawe , nalezy mnie znać :mrgreen:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-06-2007 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Slimak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
no...
Polityka to czyste zło Oczko
ale wracając do tematu...
Nie czuje się patriotą Bo niby za co mam kochać Polskę która coraz mocniej śmierdzi?
10-06-2007 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Slimak, osobiście to jestem związana raczej z ma małą społecznością.
Znajdzie się cos za co można cenić ten kraj, tylko trzeba przekopać się przez to co zakrywa to piękno :mrgreen:
wiem po sobie, że bardziej np.wole uczyć się z historii powszechnej aniżeli własnego kraju...bo ona powoduje u mnie niestrawność. Ale naszczeście znajdują się wydarzenia za które moge być dumna że jestem Polką.

Polityka jest zagmatwana...dlatego politycy się tak często gubią w zeznaniach :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-06-2007 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Slimak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
Możliwe że i coś dobrego znajdę w kraju (marzenie ściętej głowy) na razie widzę same minusy. Przykładów nie będę wymieniać bo każdy widzi jedną rzecz inaczej i kłótnia by mogła sie wywiązać. Zresztą muszę uważać na to co pisze... Oczko a niby wolny kraj i mogę wyrażać to co czuje... śmieszne. Obłędne zakłamanie.
Jeszcze żaden polityk nie dał mi dobrego przykładu do kochania Polski. Rzygam już tym.
10-06-2007 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
A mi nie chodzi o polityka :diabelek:
A znaleźć można, ale nie szukaj zbytnio , w świecie wielkiej polityki ....tylko we własnym domu, gminie itd Duży uśmiech
eee tam wolno pisać , ale anonimowo :diabelek: a tak poważnie to można wyrażać opinie, tylko też nalezy wiedzieć w jakim celu się jej udziela , bo nie ma sensu np. gdy opinia jest tylko dla samej opini

ogólnie człowiek ma świadomosc , że jego zdanie zostanie ocenione i albo zostanie przyjęte albo obrzucowny zostanie pomidorami [jeśli nie czymś gorszym] 8-[
ps.interpretacja pomidorów, zalezności od pomysłow własnych Duży uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-06-2007 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Slimak napisał(a):"Być Polakiem piękna sprawa
Kochać swój kraj? - tylko i tylko wtedy kiedy Panowie x, y i z przestaną siedzieć w rządzie Polskim. "

Wstyd mi za Polskę wstyd mi za to co się stało i za to co sie dzieje.
tak a'propo anarchizmu: czytałeś kiedyś komiks pod tytułem "Likwidator"?

Cytat:"Pierwszym Punkiem na ziemi był Jezus Chrystus... " CDN dla zainteresowanych na PW
tere fere, taki z Niego punk, jak z Glempa ekolog-terrorysta :lol2:

Slimak napisał(a):W końcu ONI (politycy) wiedzą lepiej co nam potrzeba i jak będziemy reagować na nowe ustawy
jeśli potrafisz lepiej zorganizować społeczeństwo, to zorganizuj...

Slimak napisał(a):Tyle ze tam w moim poście była chamska ironia :diabelek:
czy stać Cię na więcej?

Slimak napisał(a):Polityka to czyste zło Oczko
czy anarchizm to czyste dobro?

Slimak napisał(a):która coraz mocniej śmierdzi?
z tego, co ludzie mówią, to punkowcy słyną z tego, że śmierdzą Oczko

Slimak napisał(a):na razie widzę same minusy
ot pesymizm...

Slimak napisał(a):Rzygam już tym
byle nie na ludzi

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
10-06-2007 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów