Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trafficking
Autor Wiadomość
kumbaja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 226
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #1
trafficking
dzisiaj normalnie doznalam szoku:

bylam na policji bo mi portfel w tesco ukradli ale nie o tej kradziezy kcem pisac. otoz na komendzie zobaczylam ogloszenie o dziewczynie ktora ostatnim razem zywa widziana byla 28lipca 2006 na stacji metra leytonstone we wschodnim londynie. nastepnego dnia znaleziono ja martwa w lesie w buckinghamshire. opis dziewczyny: polka, lat 23 imie beata bryl. i cos mi w uszach zadzwonilo, ruszyly szare komorki i przypomnialo mi sie ze w szkole sredniej chodzilam do pierwszej klasy z niejaka beata bryl, teraz mialaby tak jak ja 23 lata. zdjecie z ogloszenia na komendzie policji przypominalo beata ktora znalam ze szkoly.

wrocilam do domu i poszperalam w necie i znalazlam miedzy innymi ze beata byla z lgiwic tak jak ja i teraz nie mam watpliwosci ze to ona http://www.mafiapress.pl/aktualnosci_114...o_Wie.html

wiem ze to stosunkowo stare informacje i moze o tym nawet slyszeliscie ale ja sie w bardzo dziwny sposob dopiero dzisiaj dowiedzialam ze moja kolezanka z klasy zostala brutalnie zamordowana. jestem w szoku. nawet juz mi wisi ze mi portfel ukradli.

ogolnie to ten watek ma byc o traffickingu czyli sprzedazy cial dziewczyn z europy wschodniej. jest to okropne i tysiace kobiet jest w ten sposob wykorzystywanych i nawet nie maja o tym pojecia albo i nie moga sie od tego uwolnic.

`I suggest we learn to love ourselves before it`s made illegal
when will we learn?
when will we change?
just in time tosee it all come down
those left standing will make millions
writing books on the way it should have been`
incubus
12-06-2007 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Makabryczne doniesienia i iście szatański proceder.Handel ludźmi zupełnie tak jakby miano człowieka za nic i do tego jeszcze brutalne zabójstwa.Czy to jest koszmar,czy świat pragnie swej zguby? Czy życie ludzkie jest jeszcze wartością? A przestępców powinni wysłać do najcięższych więzień.Niech odpokutują za zbrodnie.
12-06-2007 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kumbaja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 226
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
z tego co wiem to sprawca tego morderstwa jeszcze jest na wolnosci i pewnie dalej dziala. organizacja la strada zajmuje sie pomoca kobietom `traffickowanym` ale wiekszosc z z tych kobiet i tak nawet ani slowa nie moze powiedziec bo grozi im utrata zycia. tak jak beata, wiedziala za duzo i dlatego ja zabili.

ciagle nie moge uwierzyc ze jeszcze 8 lat temu chodzilam z nia do klasy. normalnie zal mi dziewczyny i jej mamy. :cry:

kcialabym jakos pomoc tym biednym oszykiwanym i wykorzystywanym kobietom.

`I suggest we learn to love ourselves before it`s made illegal
when will we learn?
when will we change?
just in time tosee it all come down
those left standing will make millions
writing books on the way it should have been`
incubus
12-06-2007 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów