Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program SoS
Autor Wiadomość
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Program SoS
Cytat:Znamy już program X edycji Song of Songs Festival. Z radością informujemy, że koncert na dużej scenie otworzą nasi rodacy z Parczewa.

Porozumienie rozpocznie swój koncert o godzinie 19:00. tego wieczoru fani mocnej muzyki zobaczą też Armię i 2 Tm 2,3.

Za biurem prasowym festiwalu przedstawiamy dokładny program koncertów.




MAŁA SCENA
PIĄTEK, 29 CZERWCA
16:00:00
AMARYLIS
ARCI
EKS
GREEN

DUŻA SCENA
PIĄTEK, 29 CZERWCA
19:00:00
POROZUMIENIE
VOANERGES (UKRAINA)
TOMEK KAMIŃSKI
ANASTASIS
ARMIA
2 TM 2,3

SOBOTA, 30 CZERWCA
17:00:00
FULL POWER SPIRIT, GOŚCINNIE: VIENIO, PELE
PNEUMA
MALEO REGGAE ROCKERS
TOMASZ BUDZYŃSKI I TANIEC SZKIELETÓW
RESCATE (ARGENTYNA)
21:00:00
NABOŻEŃSTWO EKUMENICZNE
21:30:00
KONCERT DLA TELEWIZYJNEJ DWÓJKI, WYSTĄPIĄ:
VOANERGES, TOMEK KAMIŃSKI, TOMASZ BUDZYŃSKI,
2 TM 2,3, FULL POWER SPIRIT, RESCATE,
MIETEK SZCZEŚNIAK, TGD

MIETEK SZCZEŚNIAK
TGD

MSZA ŚWIĘTA W KATEDRZE ŚŚ. JANÓW
SOBOTA, 30 CZERWCA, GODZ. 13.00


żródło
S.O.S

mini rys o zespołach które wystąpią

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
15-06-2007 00:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Slimak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Program SoS
Same "gwiazdy" sceny katolickiej.
Myślę że warto się wybrać chociaż by na samą Pneume ( w końcu nowa płyta pt. JEDEN -dali z siebie chyba wszystko by zrobić taki hard core Duży uśmiech )
Armia... 2tm2,3 ... Anastasis ... Porozumienie... no i EKS na małej scenie. ;P www.eks.kdm.pl -Cała płyta do ściągnięcia.
15-06-2007 00:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Malutka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Kto będzie na SoS?

[Obrazek: c155408fc0.png]


[you] pami?taj ?e ?yjesz! =)
17-06-2007 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja będeUśmiech Zbieramy całą ekipe i jedziemy pod namiot 8)

http://www.ewangelizatorzy.pl
17-06-2007 16:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
To czekam na relacje 8) . Bo ja nie moge przybyć Smutny

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
17-06-2007 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Rachel, może nawet jakieś fotki będą Duży uśmiech

http://www.ewangelizatorzy.pl
17-06-2007 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
czarek, jak co przypomne jezeli zapomnisz 8) :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
17-06-2007 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Malutka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
ja też będę :jupi:

[ Dodano: Nie 24 Cze, 2007 12:26 ]
wczoraj byłam na koncercie TGD u Francikanów w Toruniu ;-) było faaajnie i do tego był też Mate.o :mrgreen: TGD tez bedzie na SoS

[Obrazek: c155408fc0.png]


[you] pami?taj ?e ?yjesz! =)
23-06-2007 09:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Było... dobrze. Tak dobrze, jak tylko dobry jest Bóg!!
Kto nie był niech żałuje...
Jeśli ktoś oglądał relacje telewizyjną, chętnie usłysze jakieś komentarze - niestety nie mogłem oglądać.

Wrzucam kilka fotek (co do jakości...hmmm)!!

[Obrazek: dd04f613111e6ab5m.jpg]

[Obrazek: 2fccd2f9b9fdbbafm.jpg]
Armia
[Obrazek: ebb7b5f54f77ba15m.jpg]
Full Power Spirit
[Obrazek: 95dacda60ce39bddm.jpg]
Pneuma
[Obrazek: 3e32ecfbebd1021em.jpg]
Maleo RR
[Obrazek: 16a0bc3e52009205m.jpg]
Losowanie nagród...wygraliśmy parasolDuży uśmiech
[Obrazek: 7e5760efa039dca5m.jpg]
Voanerges (Synowie gromu) - Ukraina

http://www.ewangelizatorzy.pl
10-07-2007 23:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Znów mi się nie udało. Jakoś mi Kerygmat w Kwidzynie umnkął, a teraz SoS w Toruniu...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
12-07-2007 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Kiedyś byłam na SoS, jakieś 5 lat temu. Całkiem fajna impreza, tylko niestety nie mogłam zostać do końca (a późnym wieczorem przecież najlepsze zespoły lecą), bo nie miałam u kogo przekimać. Czy co roku robią w tym samym miejscu? A więc przy ruinach zamku na tym murze, baszcie czy co to tam było?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
20-07-2007 00:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Offca napisał(a):Czy co roku robią w tym samym miejscu? A więc przy ruinach zamku na tym murze, baszcie czy co to tam było?
Dokładnie tam:)co roku 8) 8) 8)

http://www.ewangelizatorzy.pl
20-07-2007 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
czarek napisał(a):
Offca napisał(a):Czy co roku robią w tym samym miejscu? A więc przy ruinach zamku na tym murze, baszcie czy co to tam było?
Dokładnie tam:)co roku 8) 8) 8)
Może za rok sie wybiorę. a może znów zapomne...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-07-2007 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Z tego co się orientuję SoS odbywa się zwykle w drugiej połowie czerwca. Fajnie jest, dużo ludzia, dużo dobrej muzyki. Ale co roku chyba się zespoły powtarzają...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
20-07-2007 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Offca napisał(a):Fajnie jest, dużo ludzia, dużo dobrej muzyki. Ale co roku chyba się zespoły powtarzają...
Nawet jeśli się powtarzają, to dla mnie to będzie nowość.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-07-2007 18:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów