Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót inkwizycji z ramienia prawa. Squadra Anti Sette.
Autor Wiadomość
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
mi się coś wydaje że "sataniści" celowo omijają w reklamach satanizmu sedno ich "wierzeń" ...
Ja rozumiem, że Wiara w wydaniu chrześcijańskim nie jest łatwą do realizacji i istnieje szereg o wiele bardziej "ponętnych" dróg.
Mądrość jednak wykazuje że złamanie któregokolwiek z Bożych nakazów odbija się strasznie negatywnie na człowieku.
Dla przykładu:
W jednej z odmian satanizmu "wierzenia" polegają na zaprzeczeniu chrześcijańskim "cnotom głównym" (nazywa się to bodajże "czarną mantrą" o ile dobrze pamiętam).
Cóż - zastanówmy się zatem na czym to polega:
Cytat: 1. Roztropność
2. Sprawiedliwość
3. Wstrzemięźliwość
4. Męstwo .
Do czego prowadzi zaprzeczanie tym zasadom łatwo przewidzieć ...

Weźmy może również coś innego :
Siedem darów Ducha Świętego
Cytat: 1. Dar mądrości
2. Dar rozumu
3. Dar umiejętności
4. Dar rady
5. Dar męstwa
6. Dar pobożności
7. Dar bojaźni Bożej
Cóż - wymieniać można by dalej ...
http://www.mkolbe.wroclaw.pl/index.jsp?id=71#A010
Do czego prowadzi zaprzeczenie takim zasadom jak np. Nie zabijaj" Nie kradnij" Nie mów fałszywego świadectwa" i td - łatwo przewidzieć - to oczywiste sprawy.
A właśnie do łamania Bożych nakazów nawołuje "biblia" Le Veya, prawda :coo:
I to nie "wirtualnie" - jeżeli coś tkwi w psychice to człowiek zaczyna tak postępować ... i żadne prawo temu nie zapobiegnie ...
Skutki - takie jak w omawianym artykule ...
Przemoc, agresja, rytualne mordy (w tym nawet niemowląt) - to oczywisty skutek "nauk" takich 'tfuuuurcuff' jak "le Vey " i tp....

Jeszcze raz zatem proszę - skończ fanzolić farmazony Heysel bo mówiąc wprost - fanzolisz farmazony gładkim słówkami co prawda - jednak to co wypisujesz na forum a co powyżej "podsumowałem" to tylko zwykłe idiotyzmy nastawione chyba tylko na złapanie naiwnych ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
17-06-2007 02:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
ddv napisał(a):mi się coś wydaje że "sataniści" celowo omijają w reklamach satanizmu sedno ich "wierzeń" ...
To właśnie zauważyła min. włoska policja. Przecież nie będą pisać otwarcie że są za rytualnymi mordami :roll: to byłby szczyt głupoty, zlikwidowali by ich za samo głoszenie takich poglądów. Za to piszą fałszywe informacje które ku mojemu zdziwieniu ktoś łyka bez oporu nie patrząc na obiektywną prawdę.

Może zacytuje użytkownika Świnia
Cytat:CoS uwielbia manipulować ludźmi.


Grunt to tego nie łyknąć i wyrobić sobie zdanie zbudowane na faktach. Nie mitach.

[ Dodano: Nie 17 Cze, 2007 09:39 ]
ddv napisał(a):to tylko zwykłe idiotyzmy nastawione chyba tylko na złapanie naiwnych ...
Odnoszę dokładnie takie samo wrażenie. Dałeś sie zmanipulować i teraz przekazujesz to dalej. Jeszcze na takim forum. Po co :coo:

[ Dodano: Nie 17 Cze, 2007 09:48 ]
heysel napisał(a):Ks.Marek napisał/a:
Satanizm w wielu krajach, w tym w Polsce, ścigany jest z urzędu.

Pierwsze słyszę. Podaj konkretne ustępy prawa potwierdzające to.

przeczytaj sobie to:

Cytat:Fabio di Chio, David Murgia

Szatan przed trybunałem.
Politycy i siły porządkowe wobec przestępstw okultyzmu

cena:23,00
format: 145 x 205
stron: 294
ISBN: 83-60082-55-3

ImageW książce znajdziemy liczne przypadki satanizmu i nierozwiązane tajemnicze wydarzenia, za którymi kryje się cień szatana. To kronika zdarzeń z kilkunastu lat, w której motywem okrutnych zabójstw jest diabeł. Za zbrodniami stoją sekty wielbiące Księcia Ciemności, a ich ofiarami są dzieci i młodzi ludzie.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
17-06-2007 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Scott napisał(a):Dałeś sie zmanipulować i teraz przekazujesz to dalej. Jeszcze na takim forum.
... :?:
Mnie raczej trudno "zmanipulować" - nie wiem za to jak z Heyselem ... :roll:

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
17-06-2007 10:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
ddv napisał(a):Scott napisał/a:
Dałeś sie zmanipulować i teraz przekazujesz to dalej. Jeszcze na takim forum.

... :?:
Mnie raczej trudno "zmanipulować" - nie wiem za to jak z Heyselem ... :roll:
sorry. Musze uważać kogo cytuje. Cała moja wypowiedź była do Heysela.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
17-06-2007 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
nie szkodzi - zdarza się Uśmiech

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
17-06-2007 10:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
Scott napisał(a):Grunt to tego nie łyknąć i wyrobić sobie zdanie zbudowane na faktach. Nie mitach.
heysel napisał(a):Lavey nie opisuje w swych książkach żadnych realnych ofiar tylko czystą symbolikę, przynajmniej na tyle, na ile czytałem te jego "dzieła". A jeżeli jednak naprawdę składał realne ofiary[b], a nie tylko symboliczne, [b]to wtedy jedno mówił, drugie czynił. A to dyskwalifikuje z satanizmu jak go sam opisał i z wiarygodności tego co mówił.
Trudno ten fragment zauważyć, nie ? :krzywy: Jawnie napisałem, że jeśli Lavey jedno pisał, drugie czynił to jest kłamcą.
Scott napisał(a):Dałeś sie zmanipulować i teraz przekazujesz to dalej.
Wystarczy zauważenie tego :
heysel napisał(a):Przecież jawnie zaznaczyłem, że z punktu widzenia chrześcijaństwa nawet to co opisuję to grzech i to śmiertelny, dokładnie "aversio o Deo, conversio ad creaturam".
Scott napisał(a):Politycy i siły porządkowe wobec przestępstw okultyzmu
Dobrze, przestępstw okultyzmu, a nie okultyzmu. Łapiesz różnicę ?

[ Dodano: Nie 17 Cze, 2007 14:05 ]
INVESTIGATOR'S GUIDE TO ALLEGATIONS OF RITUAL CHILD ABUSE
Autorem tego tekstu jest Kenneth V. Lanning, wysoki rangą agent FBI. Szczególnie ta część tekstu jest interesująca. Radzę przeczytać to może zrozumiesz o co mi chodzi.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
17-06-2007 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
heysel napisał(a):INVESTIGATOR'S GUIDE TO ALLEGATIONS OF RITUAL CHILD ABUSE
Autorem tego tekstu jest Kenneth V. Lanning, wysoki rangą agent FBI. Szczególnie ta część tekstu jest interesująca. Radzę przeczytać to może zrozumiesz o co mi chodzi.
Znasz może stronki gdzie sponsorem nie jest klinika utrzymująca sie z przeprowadzania aborcji do 24 tygodnia? Bo ja takim nie wierze. :krzywy:

Cytat:Dobrze, przestępstw okultyzmu, a nie okultyzmu. Łapiesz różnicę ?
Jeśli okultyzm sam w sobie zakłada łamaie prawa to jest przestępstwem.

heysel napisał(a):Jawnie napisałem, że jeśli Lavey jedno pisał, drugie czynił to jest kłamcą.
A jest ktoś prawdomówny w CoS. Wśród ludzi którzy wyznają kult ojca kłamstwa bedzie ono normalne.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
17-06-2007 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
Scott napisał(a):Znasz może stronki gdzie sponsorem nie jest klinika utrzymująca sie z przeprowadzania aborcji do 24 tygodnia? Bo ja takim nie wierze.
To tak możemy sobie ripostować do końca świata.
Scott napisał(a):Jeśli okultyzm sam w sobie zakłada pałanie prawa to jest przestępstwem.
Pałanie prawa? Co to znaczy? :roll2: Chodziło ci może o łamanie?

Ogniu, krocz ze mn?!!!
17-06-2007 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #24
 
Scott napisał(a):gdzie sponsorem nie jest klinika utrzymująca sie z przeprowadzania aborcji do 24 tygodnia?
Potrafisz to jakoś udowodnić bo pierwsze słyszę. Poza tym ten raport jest dostępny na wielu stronach i pewno do każdej z nich na upartego byś coś znalazł. A jeżeli chcesz coś obalać to przeczytaj sam raport. (na takiej samej zasadzie ja mogę nie ufać stronom, do których Ty dajesz linki)
Scott napisał(a):Jeśli okultyzm sam w sobie zakłada łamaie prawa to jest przestępstwem.
Przestępstwem jest CZYN, a nie myśl czy filozofia.
Scott napisał(a):A jest ktoś prawdomówny w CoS. Wśród ludzi którzy wyznają kult ojca kłamstwa bedzie ono normalne.
Ale w CoS szatan jest jako symbol, a nie jakieś bóstewko.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
17-06-2007 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
heysel napisał(a):Scott napisał/a:
gdzie sponsorem nie jest klinika utrzymująca sie z przeprowadzania aborcji do 24 tygodnia?

Potrafisz to jakoś udowodnić bo pierwsze słyszę.

Cóż, osobiście myślałem że cieżko nie zauważyć czegoś takiego:

[Obrazek: 1234sm8.jpg]

heysel napisał(a):Scott napisał/a:
A jest ktoś prawdomówny w CoS. Wśród ludzi którzy wyznają kult ojca kłamstwa bedzie ono normalne.

Ale w CoS szatan jest jako symbol, a nie jakieś bóstewko.
Ty na serio?

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
23-06-2007 08:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Incubare23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
hahaha heysel przykto mi.. widać niektórym nic nie da się wytłumaczyć.
Co do inkwizycji cóż.... Takich psychopatów dobrze że ścigają ale mogę się założyć że będą nadużycia.

[ironia mode on]
ddv napisał(a):mi się coś wydaje że "sataniści" celowo omijają w reklamach satanizmu sedno ich "wierzeń"
Aha, i od dzisiaj ja utrzymuje że chrześcijanie to ultramhrooczna sekta która rytualnie podrzyna gardła w ofierze i morduje wyznawców za to że od niej odstąpią....
Biblia nie ma tu nic do gadania.. pamiętajcie bracia okultyści, sataniści i poganie ;p to tylko ściema, nawet nie czytajcie bo was zmącą ich słowa!!
[ironia mode off]
Oczko Oczko Oczko

Poza tym czy ja mam przywidzenia czy ktoś tu napisał że okultyzm to przestępstwo Język?? Jejku... Zawód wróżki w dzisiejszych czasach zeszedł do podziemia?

Zresztą cały satanizm to jedna wielka prowokacja począwszy od nazwy... I za to ich lubię xD

G?osz?cy chaos zjednoczeni w jednym...
23-06-2007 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #27
 
Nie Incubare - okultyzm,niestety, nie jest przestępstwem ;-) ;P
Chociaż - ja osobiście często bardzo żałuję że głupota nie boli ... :/
A oddawanie się silom które w żaden sposób nie służą człowiekowi - wręcz przeciwnie - coś mi się wydaje że za "mądre" uznać w żaden sposób nie można ... :?

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
23-06-2007 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Incubare23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
Gdyby był to by musieli kościoły pozamykać ;p bo w przeciętnej mszy przejawia się więcej życzeń intencji itp niż przy jednym moim "rysunku z sigilami"....
Nieważne....

ddv napisał(a):Chociaż - ja osobiście często bardzo żałuję że głupota nie boli
hah.... tą aluzją mogę pokierować także w drugą stronę... ^^ ale cóż.. trudno to wytłumaczyć bo złamał bym regulamin o szerzenie treści sekciarskich czy cos...

ddv napisał(a):A oddawanie się silom które w żaden sposób nie służą człowiekowi - wręcz przeciwnie - coś mi się wydaje że za "mądre" uznać w żaden sposób nie można ... :?
Przepraszam... Jeśli masz na myśli "Pana SZ." to nie oddaje się żadnym "siłą"(świadomie) bo po co ? A jeśli twierdzisz inaczej - że robię to nieświadomie to jak mi to udowodnisz? Prosze bez cytatów z biblii... Bo zdania typu "Mama powiedziała że (......) i tak jest bo ONa to powiedziała" już mnie nie bawia Oczko.

Pozatym niesłużą? Prawie spór o to czy młotek sie przydaje. Bardzo prosty przykład:
"Brakuje mi pieniążków do pewnej rzeczy więc czary-mary idę na loterie i PACH wygrywam - starczy mi na tą rzecz"
Wydaje mi sie że jednak przydatne.
Oczywiście takie coś zalatuje pewnym dziełem Monty Python'a w którym na komary i takie tam, polowano z czołgiem i wyrzutnią rakiet ale podaje tylko przykład....

G?osz?cy chaos zjednoczeni w jednym...
23-06-2007 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #29
 
Incubare23 napisał(a):hahaha heysel przykto mi.. widać niektórym nic nie da się wytłumaczyć.
Incubare23 napisał(a):Zresztą cały satanizm to jedna wielka prowokacja począwszy od nazwy... I za to ich lubię xD
:mrgreen: A podobno umiesz wyczuć prowokację, więc czemu teraz nie umiesz jej dojrzeć w moich słowach ?

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
23-06-2007 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Incubare23 napisał(a):Zresztą cały satanizm to jedna wielka prowokacja począwszy od nazwy...
Incubare23 napisał(a):zdania typu "Mama powiedziała że (......) i tak jest bo ONa to powiedziała" już mnie nie bawia
"mama-Incubare" rzekła, że satanizm to tylko prowokacja, zatem zamilknijcie 8-[

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
23-06-2007 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów