Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metroseksualizm a dzisiejszy facet
Autor Wiadomość
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Metroseksualizm a dzisiejszy facet
No właśnie szczególnie kieruje ten temat do męskiej części użytkowników, ale nie omieszkamy w komentarzach ze strony żeńskiej.

Jak sobie radzicie ze swoim wyglądem, czy podążacie za modą? Czy preferujecie raczej tradycyjność? No i też pytanie do damskiej części, jakich wolicie facetów wydepilowanych czy bardziej owłosionych ( takie małpki).
24-06-2007 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ja osobiście jestem dość mocno owłosiony ale nie bawię się w depilację. Nie chodze także do kosmetyczki, nie chodze na solarę, uzywam tylko mydła i dezodorantu old spice.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
24-06-2007 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
... Jeśli jest naprawdę mocne, to powinieneś pomyśleć o przystrzyżeniu ze względów higienicznych.
Ja osobiście używam depilacji, ze względów na basen ( lepiej się pływa ), astmę ( lepiej oddycha skóra ) na pogodę ( jakoś się wygląda między ludźmi w kąpielówkach )
no i chyba opieram to tez o własny wygląd, w końcu mam 178 cm wzrostu 58 kg więc jestem chudy, a wygląd małpy by mnie kompletnie zdołował Uśmiech Oczywiście nie ukrywam że dąrze też za modą firmy kosmetyczne przywiązały nareszcie większą wagę do męskiej części, więc nie trzeba się już powoływać na damskie kosmetyki.
24-06-2007 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja tam jakoś specjalnie o siebie nie dbam. Nie zależy mi na tym jakoś specjalnie. Nie podążam za modą. A włosy mi nie przeszkadzają.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
24-06-2007 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Sorki narbukil ale czy jakaś dziewczyna obejrzy się za toba? bo ja bym zrezygnowała!!!!!!
24-06-2007 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #6
 
Przecież nie napisał że jest abnegat tylko że nie podąża za modą i się nie depiluje, dlaczego ma to go skreślać jako interesującego mężczyznę :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
24-06-2007 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
... powiem ci tak że jeśli o siebie dbasz to znaczy że zadbasz i potrafisz zadbać o innych. Często słyszę u dziewczyn że najbardziej czego nie lubią to owłosionych pach, idzie taki delikwent bierze rękę do góry a z pod pach wygląda Bush. Jest to naprawdę nie estetyczne a po drugie nie higieniczne, nawet jeśli o siebie nie dbasz musisz patrzeć na to ze strony zdrowia. Mówię jak jest a jeśli ci nie przeszkadza, lub nie chcesz po prostu obciążać się dodatkowym wysiłkiem nad własnym wyglądem to rozumiem Uśmiech
24-06-2007 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
duszyczka napisał(a):Sorki narbukil ale czy jakaś dziewczyna obejrzy się za toba? bo ja bym zrezygnowała!!!!!!
Ale być może ujęłaby Cę moja bogata osobowość. Nie zależy mi aby kobiety się za mną oglądały na ulicy. Poza tym, czy w dzsiejszym świecie standardem u mężczyzny jest depilacja?

Ogniu, krocz ze mn?!!!
24-06-2007 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
Cytat:standardem u mężczyzny jest depilacja?

Tak u większości bym nawet zalecał natychmiastową! Uśmiech Bo wyglądają jak by dopiero co zeszli z drzewa :lol2:
24-06-2007 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Krystian napisał(a):Tak u większości bym nawet zalecał natychmiastową! Bo wyglądają jak by dopiero co zeszli z drzewa
Nie po to te włosy są, żeby je depilować. Jak patrze na tych kolesi z farbowanymi włoskami ala Rubik, z manikiurem, pedikiurem i czym tam jeszcze, to mnie skręca. Chłop powinien wyglądać jak chłop.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
24-06-2007 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #11
 
Co innego elegancja i jakiś własny styl a co innego małpowanie Barbie Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
24-06-2007 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
Annnika napisał(a):Co innego elegancja i jakiś własny styl a co innego małpowanie Barbie
Zgadza się.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
24-06-2007 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
Cytat:Nie po to te włosy są, żeby je depilować.

Eee.. no właśnie po to, włosy były dobre w średniowieczu, ponieważ zapewniały dodatkową ochronę przed uszkodzeniami zewnętrznymi, jak i zapewniały dodatkowe ciepło Uśmiech

Cytat:Jak patrze na tych kolesi z farbowanymi włoskami ala Rubik, z manikiurem, pedikiurem i czym tam jeszcze, to mnie skręca. Chłop powinien wyglądać jak chłop.

Uwierz mi że podobnie jest z osobami typu: m.in. piłkarz David Beckham, aktor Tom Cruise, brazylijski aktor Tuca Andrada,aktor Brad Pitt, brytyjski dziennikarz Richard Hammond, piosenkarz H.P. Baxxter z zespołu Scooter,wokalista zespołu Tokio Hotel Bill Kaulitz, aktor Dominic Monaghan, i wiele innych osób.

Cytat:Co innego elegancja i jakiś własny styl a co innego małpowanie Barbie

Po prostu skoro jest okazja coś zmienić powinno się z tego korzystać, a nie trzymać standardów które są nazbyt historyczne.
24-06-2007 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
Krystian napisał(a):Uwierz mi że podobnie jest z osobami typu: m.in. piłkarz David Beckham, aktor Tom Cruise, brazylijski aktor Tuca Andrada,aktor Brad Pitt, brytyjski dziennikarz Richard Hammond, piosenkarz H.P. Baxxter z zespołu Scooter,wokalista zespołu Tokio Hotel Bill Kaulitz, aktor Dominic Monaghan, i wiele innych osób.
Ale mnie to nie imponuje. A Bill Kaulitz w szczególności. Zastanawiam się ilu chłopaków chciało go poderwać mysląc, że to dziewczyna.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
24-06-2007 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Cytat:Ale mnie to nie imponuje. A Bill Kaulitz w szczególności. Zastanawiam się ilu chłopaków chciało go poderwać mysląc, że to dziewczyna.

Dla twojej wiadomości on jest gejem więc... ghmm
A poza tym on nie wygląda jak dziewczyna, ja bym to przyrównał do brzoskwinki Uśmiech I szczerze mówiąc wole wyglądać tak, niż jak pierwsza lepsza małpka na drzewie Uśmiech
24-06-2007 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów