Ankieta: Co sądzisz o strajku służby zdrowia?
Ma sens.
Wstrzymuję się od głosu.
Krzywdzi pacjentów.Jest więc przestępstwem.
Moim zdaniem bez sensu.
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobro i zło - o strajku pielęgniarek.
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ks.Marek napisał(a):A moim zdaniem, za strajkujący lekarzy i pięlegniarki wpierw powinna się wziąc prokuratura, a potem wszystkich zwolnić i poddać obowiązkowej banicji. Z piętnem ponieważ przyczyniają się do agrożenia zycia człowieka, łamiąc pierwszą podstawową treśc prysięgi Hipokratesa: primum non nocere.

[ Dodano: Wto 26 Cze, 2007 14:27 ]
A jak chcą wyjechac forsę tłuc, to dopiero po 15 latach obowiązkowej pracy w kraju, poniewaz ja i miliony polaków tych ludzi wykształciliśmy.
W kraju? W tym burdelu do jakiego Polskę doprowadzili najpierw "solidaruchy", potem komuniści a teraz robotę dokańczają Kartoflaki i ich pieski gończe? Marek o czym Ty mówisz? Zobacz dookoła co się dzieje. SZ (i nie tylko) wali się na naszych oczach a te cwele zza krzaka tłuką się o stołki, walczą o jakieś "pierwiastki" i zajmują się gołymi cycami na plażach, chociaż niektóre panie posłanki takowe prezentują tyle że poza granicami?
W jakim kraju w ławach sejmowych i w rządzie zasiadają gwałciciele, oszuści, rozrabiacze i złodzieje? Gdzie więcej do powiedzenia ma zwykły zakonnik prowadzący radio niż premier czy prezydent? Nie dziw się, że wyjezdżają... Sam bym pojechał ale za dużo rzeczy mnie tu trzyma.
27-06-2007 06:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
alus napisał(a):Większość perywatnych niestety są marne...zapisujesz się, płacisz i studiujesz.
Ja sudiuję na prywatnej uczelni i muszę Ci powiedzieć, że jesteś w błędzie. Najbardziej mnie wku#wia takie gadanie: płacisz i zdajesz. Nikt Ci dyplomu za darmo nie da.

Ogniu, krocz ze mn?!!!
27-06-2007 06:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #33
 
Napisałam "większość", nie wszystkie.
W moim mieście jest 11 prywatnych uczelni, z tego tylko 3 z odpowiednia kadrą i renomą.

Odnośnie "pierwiastka" - "pojechali po pierwiastek a przywieźli porażkę do kwadratu" Duży uśmiech
27-06-2007 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów