Ankieta: co sądzisz o długich włosach u mężczyzny?
jak najbardziej, seksownie to wygląda
obojętnie, nie ma znaczenia
są obleśne, odpada
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Długie włosy u faceta
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Bioman napisał(a):
Helmutt napisał(a):Potem mi włosy wypadły, obecnie nawet jakbym chciał zapuścić to nie bardzo jest co...
Człowieku to ty lepiej idź do dermatologa zanim będzie za późno!!! :shock: Jak w tym wieku mogą Ci wypadać włosy ?!
W jakim wieku? Co w tym dziwnego? Znałem na studiach gości co nieźle połysieli gdy mieli 20 lat... Gdzieś czytałem, że teraz łysienie u facetów odbywa się coraz wcześniej.
A dermatolog mi nie pomoże, to jest dziedziczne i trzeba się albo z tym pogodzić (co też zrobiłem) albo stosować "elementy zastępcze" (przeszczep włosów, tupecik, "pożyczki", zaczesy itp). Co tydzień ścinam resztkę włosów na 2mm i spoko, żyję jakoś z tym Uśmiech
03-07-2007 06:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
Jak komuś przeszkadza łysina, zawsze może się zgolić na łyso ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
03-07-2007 10:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
Offca napisał(a):Jak komuś przeszkadza łysina, zawsze może się zgolić na łyso ;P
Ewentualnie zapuścić włosy na maksa z jednej strony i czynić sobie tzw "zaczesy". Czego ja nie praktykowałem gdyż myślę, że to frajerstwo. Trudno - tak już jest, jedni sa przystojni i mają gęsta czuprynę, a inni sa szkaradni i łysi (jak ja). Gdyby wszyscy byli jednakowi to byłoby nudno.
03-07-2007 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
A kto mówi, że bujna czupryna czyni mężczyznę zaraz przystojnym? Na przykład taki Krzysztof Pieczyński - Bruno z "Na dobre i na złe". Gość nie ma już prawie włosów, a jednak babki mają świra na jego punkcie Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
03-07-2007 14:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ja już np po bokach siwieję Duży uśmiech

Ogniu, krocz ze mn?!!!
03-07-2007 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #21
 
Mój brat zaczął mocno łysieć w wieku 18 lat, teraz ma 23 i po prostu goli głowę Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-07-2007 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
Helmutt napisał(a):Trudno - tak już jest, jedni sa przystojni i mają gęsta czuprynę, a inni sa szkaradni i łysi (jak ja).
Nie ma co się łamać - łysi wyglądają na twardzieli.
Spójrz tylko na Bruca Willisa.
[Obrazek: 0.jpg]
Film "Szklana pułapka 4.0" z nim w roli głównej to będzie hicior Duży uśmiech Babki już kwiczą Duży uśmiech
Wielki powrót twardziela.

Więc Helmutt, weź jakiś pistolet (straszak), stań przed lustrem i zrób ten słynny grymas Bruca, a samoocena na bank Ci wzrośnie Uśmiech

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
04-07-2007 00:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
a ja zdecydowałem się zapuścić włosy

pod pachami

:zmieszany:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
04-07-2007 06:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
Bioman napisał(a):
Helmutt napisał(a):Trudno - tak już jest, jedni sa przystojni i mają gęsta czuprynę, a inni sa szkaradni i łysi (jak ja).
Nie ma co się łamać - łysi wyglądają na twardzieli.
Spójrz tylko na Bruca Willisa.
Obrazek
Film "Szklana pułapka 4.0" z nim w roli głównej to będzie hicior Duży uśmiech Babki już kwiczą Duży uśmiech
Wielki powrót twardziela.

Więc Helmutt, weź jakiś pistolet (straszak), stań przed lustrem i zrób ten słynny grymas Bruca, a samoocena na bank Ci wzrośnie Uśmiech
Spoko, ja nie mam już kompleksów, jak zacząłem łysiec to dopiero było. Obecnie strzyge się na 2mm i spoko, przestałem juz przynajmniej martwic się o grzebienie, które notorycznie gubiłem Oczko
A "Szklana ppułapka 4" będzie na pewno świetna. Fakt, że filmy z tej serii to durne pokazówki - ale kuźwa, świetnie sie to ogląda. "Jubigajej, madafaka" Duży uśmiech
04-07-2007 07:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
a to pewnie dużo żelu do wlosów uzywałes

Ktoś mi kiedys powiedział


ze zaczla używac włosów i mu sie zrobiły rzadkie i wypadaja

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
09-07-2007 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
duszyczka napisał(a):ze zaczla używac włosów i mu sie zrobiły rzadkie i wypadaja
Dobre :hahaha:
Zaczął używać włosów :hahaha:

Ogniu, krocz ze mn?!!!
09-07-2007 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Długie włosy u faceta
narbukil napisał(a):Skoro już tak ostatnio rozmawialiśmy o wyglądzie mężczyzn, to mam pytanie, w zasadzie chodzi mi o panie, ale panowie także mogą się dzielić swoimi opiniami, co sądzicie o długich włosach u mężczyzny?
Właśnie tak się sam zastanawiam czy nie zapuścić długich piór.
Takie za długie to może nie, ale takie trochę dłuższe są ok. Będziesz się musiał liczyć z tym, że dłużej będą Tobie schły po kąpieli oraz z początku będzie denerwował Cię wiatr. Oczko

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
09-07-2007 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kumbaja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 226
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
Bioman napisał(a):
Helmutt napisał(a):Trudno - tak już jest, jedni sa przystojni i mają gęsta czuprynę, a inni sa szkaradni i łysi (jak ja).
Nie ma co się łamać - łysi wyglądają na twardzieli.
Spójrz tylko na Bruca Willisa.
Obrazek
Film "Szklana pułapka 4.0" z nim w roli głównej to będzie hicior Duży uśmiech Babki już kwiczą Duży uśmiech
Wielki powrót twardziela.

Więc Helmutt, weź jakiś pistolet (straszak), stań przed lustrem i zrób ten słynny grymas Bruca, a samoocena na bank Ci wzrośnie Uśmiech

Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech poprawiles mi humor tym tekstem

dlugie wlosy u facetow sa spoko byle byly jak juz wczesniej wspomniano UMYTE i w miare uczesane. kiedys w szkole sredniej podobal mi sie taki koles z dlugimi ciemnobrozowymi wlosami.... a jemu podobala sie moja kolezanka :| no coz moze to i lepiej bo znalazlam milosc i szczesnie z mezczyza ktory goli se glowe co tydzien Duży uśmiech

`I suggest we learn to love ourselves before it`s made illegal
when will we learn?
when will we change?
just in time tosee it all come down
those left standing will make millions
writing books on the way it should have been`
incubus
09-07-2007 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #29
 
Ja wczoraj widziałam u siebie na mszy księdza (jakiegoś gościa) z długimi włosami w kucyku. To było coś xD

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-07-2007 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
w zeszłym roku jeszcze na 3 duszpasterzy akademickich na KULu, 2 miało długie włosy Uśmiech

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
21-07-2007 01:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów