Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ku przestrodze (bracia i siostry)!
Autor Wiadomość
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Ku przestrodze (bracia i siostry)!
http://antynazi.mybesthost.com/

Czytajcie i komentujcie, choć za dużo powiedzieć nie można. Wszystko samo sie wyjaśnia.
15-12-2004 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Naprawde Giatrych takie bzdury gadał? Słyszał to ktoś faktycznie?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
15-12-2004 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Generalnie nie opierał bym się na takich stronach! Nie chodzi mi o obronę Giertycha, ale zawsze lepiej oprzeć się na czymś bardziej merytorycznym. Zobaczyć program Młodziezy Wszechpolskiej, jakies punkty programowe itd. Swoją drogą twórca strony zapewne jest mocno uprzedzony do Giertycha. W złośliwości też mógłbym wybrac jakieś przemówienie np. L. Pastuśiaka z senatu o wojnie domowej z lat 1945-1948 i pochwale utrwalaczy władzy ludowej i zestawić z Stalinem... Jednak czy taki poziom ma sens..... Nie wszystko od razu jest nazizmem, a takie oskarżenia naprawde są poważne. Dlatego Gonzo ja bym dał tytuł postu bądźmy roztropni w przęglądaniu stron internetowych!!!

PS. Zawsze ważny jest kontekst wypowiedzi, skąd wiemy czy Giertych kogoś nie cytował.... Na pierwszy rzut oka jkażdy pomyśli "ale ten Giertych to wykolejeniec" Jednak pamiętajmy Bóg dał nam rozum :wink:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
15-12-2004 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hallo Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #4
Roman G.:)
Ja też tekst czytałem ale w Gazecie Wyborczej i to na pierwszej stronie parę dni temu. To było na zlocie młodzieży wszechpolskiej na który przyjechał Roman G. i walnął takie przemówienie jak na tej stronce podane, więcej widocznie mu się nie udało bo śpieszył się biedaczek bo w sobotę obraduje komisja śledczaUśmiech.Było tam jeszcze opisane że młodzież wszechpolska to największa i najprężniejsza organizacja młodzieżowa w Polsce i zarazem zbrojne ramię Romana, który ją założył.Dziwni oni jacyś są bo przeplatają katolicyzm z nienawiścią do myślących inaczej niż oni , więc się nie dziwie że autor tej strony porównuje Romka do nazisty. Zapewne jak często bywa prawda leży pośrodkuUśmiech

Kocham Ci? ?ycie!!!
15-12-2004 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Mówił, nie mówił... Dla mnie cała polityka i wszystkie te partie to podejrzane typy. Ani jednemu człowiekowi z rządu nie ufam. Nie uważam, żeby LPR na przykład było jakąś ambitną partią. Owszem, głoszą wartości chrześcijańskie, "ładnie" zachowali się w czasie protestów przeciw-aborcyjnych (bo to chyba oni byli) itd, ale specjalnie mnie jednak nie zachęcają do siebie... :?

[ Dodano: Czw 16 Gru 2004 0:14 ]
Hmm a poza tym ku jakiej przestrodze? Ku przestrodze Romana Giertycha, czy ku przestrodze nazizmu? Bo chyba kazdy z nas wie, ze nazizmu się nie popiera :wink:

[ Dodano: Czw 16 Gru 2004 0:41 ]
Tzn,. przepraszam. Tam miało być: Ku przestrodze naszej przed R.G., czy przed nazizmem???

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
16-12-2004 00:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Tylko powiem jedno: nie lubię skrajności. Porównywanie kogoś od razu do nazisty jest po prostu krzywdzące. To było moją ideą oceny tej strony. Do poglądów Młodzieży Wszechpolskiej się nie odnosze bo ich nie znam a i autor strony ich nie podaje. Generalnie lubię dyskusje merytoryczną, a nie jakies uprzedzenia.... Gdyby było całe przemówienie Giertycha to już dobrze, wtedy można rozmawiać, w innym przypadku występuje tylko zwykłe gdybanie.

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
16-12-2004 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
siostra maria Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Cytat: Do poglądów Młodzieży Wszechpolskiej się nie odnosze bo ich nie znam
To może poznasz http://www.wszechpolacy.pl
To jest część naszej rzeczywistości , a w dodatku mienią się walczącymi o Polskość i o wartości chrześcijańskie .
Szkoda że walczą maczugami :x
16-12-2004 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Jak będe miał czas to spojrzę i wtedy można dyskutować a nie na podstawie jakieś zbitki propagandowej.... :roll: :wink:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
16-12-2004 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
To, co chciałem ukazać przez tą prezentacje to taki efekt jak mój.
Jak za pierwszym razem czytałem te słowa to nie wczytywałem się w nie dokładnie, ponieważ uważałem je za słowa Hitlera. Pasowały mi te słowa do zdjęć zamieszczonych obok. Jednak, kiedy ujrzałem na końcu twarz R.G. i komentarz, że to jego słowa to musiałem przeczytać to jeszcze raz, gdyż sam nie mogłem uwierzyć w te słowa, które wypowiadał polityk, a w szczególności taki polityk, który ma w swoim programie nawiązanie do tradycji chrześcijańskich.
16-12-2004 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
siostra maria Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Dla większości polityków wartości chrzescijańskie to winda do kariery . Niestety to też jest wina pokornych i bezmyślnych owieczek które ich wybierają :!:
16-12-2004 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Taaaa, ja bym zrobiła całkowitą selekcje rządu i powołała do niego nowych, młodych i bardziej ambitnych ludzi, którzy mają pokończone studia wyższe. Wstyd mieszkać w Polsce z takim rządem.

[ Dodano: Pią 17 Gru 2004 0:34 ]
siostra maria napisał(a):Dla większości polityków wartości chrzescijańskie to winda do kariery . Niestety to też jest wina pokornych i bezmyślnych owieczek które ich wybierają :!:

Powiedziałabym: wilki w owczej skórze...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-12-2004 00:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
A może tak wiecej optymizmu :wink:

Szczerze to nie lubię takich dywagacji: wszyscy politycy są źli, no może poza kilkoma tzw doktorami Judymami. Chyba mamy jakies przekręcone pojęcie o naszej sytuacji. Wyszliśmy z jednego z najgłubszych systemów polirycznych jaki człowiek wymyślił i przejście w jakąś lepszą rzeczywistość będzie trwało całe dekady. Nie sądzę aby UE była jakimś wielkim naszym pomocnikiem trzeba przede wszystkim liczyć na siebie....

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
17-12-2004 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
Wybacz, ale w tym co się dzieje w naszym rządzie nie potrafię dostrzec nic optymistycznego, zwłaszcza jak oglądam wieczorne wiadomości... I skoro mówisz, że powinnismy sami zadbać o zmiany, to najpierw niech się pojawią w rządzi jacyś ambitni i NIESKORUMPOWANI ludzie.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-12-2004 17:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Gregoriano napisał(a):Szczerze to nie lubię takich dywagacji: wszyscy politycy są źli
Moze nie sa zli jako ludzie, ale polityka jest brudna z samej swej natury. Wg definicji polityka to "dzialania majace na celu zdobycie i utrzymanie wladzy przez osobe lub grupe osob". A "dobro ojczyzny", "dobro narodu', "troska o obywateli" to tylko bajeczki stosowane jako chwyt reklamowy przez ludzi zajmujacych sie POLITYKA - ktorej definicje przedstawilem wyzej...
17-12-2004 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Z tego co większość ludzi mówi to wszyscy są skorumpowani i niech ich zastąpią nowi. Zapewne jak przyjdą nowi też będą "krętaczyć" i tak wkoło. Mam wrażenie, że ni którym się zdaje, że zmiana rządy = bardzo szybkie polepszenie sytuacji. Stąd sądzę, że w obecnej sytuacji nie zależnie kto obejmie ster rządów będzie krytykowany.....

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
17-12-2004 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów