Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ku przestrodze (bracia i siostry)!
Autor Wiadomość
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
Gregoriano napisał(a):Natomiast ta strona to manipulacja i nic więcej, szkoda wogóle się na tym opierać....
Jaka manipulacja? Nie za bardzo wiem o co Ci się rozchodzi. A co do tej strony, to moim zdaniem jest przesadzona. Faktem jest, że podane wypowiedzi przeczytałem w Gazecie Wyborczej, ale umieszczenie ich pod zdjęciami Hitlera to raczej prowokacja. Moim zdaniem autor chciał postawić znak równości między Giertychem a Hitlerem. Może jest to spowodowane jego lewicowymi poglądami (ale to tylko moje zdanie). A to wszystko ma być jakimś ostrzeżeniem przed nazizmem?! Ludzi się powinno ostrzegać przed takimi stronami!

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
20-12-2004 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #32
 
Manipulacja to najogólniej wprowadzenie kogoś celowo w błąd wykorzysując tej danej osoby nieświadomość, niewiedzę. Czyli chcę mieć jakiś wpływ na kogoś to go oszukuję, tak dobieram fakty, aby go przekonać - naciągnąć do swojej teorii. Zatem jeśli ktoś nie zna dokładnie poglądów p. Giertycha /a większość ich nie zna/ to spoglądając na taką stronę pomyśli, że to totalny ekstremista, który ma wiele wspólnego z Hitlerem. Wiadomo, jakie myśli nam przychodzą kiedy porównujemy kogoś do Hitlera. Dlatego dla mnie to zwykła manipulacja. P. Giertych może mieć jakieś skrajne poglądy /cokolwiek to znaczy/ ale zestawianie z największym zbrodniarzem to chęc odpowiedniego ukierunkowania naszych uczuć..... Stąd nie dajmy sie ponieść emocją.

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
21-12-2004 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bombox Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #33
 
Myslę, że strona jest prostacka. Jak tak mozna? To chyba jest nie prawne, że ktoś zrobił sobie strone o Romanie i pokazał go jakby w lustrze z Adolfem :?
26-12-2004 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
No nie jest, poza tym, że te informacje wcale nie są pewne. Właściciel strony zapewne chciał zrobić Romanowi G. antyreklamę, być może autor jest zwolennikiem np. SLD albo innej partii wojującej z LPR? Wiadomo do czego ludzie są zdolni.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-12-2004 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
przezmek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #35
 
strona moze jest troche przesadzona, ale fakt faktem że MW zykło sie utożsamiac ze skinami :twisted:

ludzie potrafi? wierzy?, wiara to ich nadzieja....
27-12-2004 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #36
 
Jeśli MW to młodzież wszechpolska to fakta faktem nie ciesza sie oni najlepszym uznaniem. Ale co ma ta strona to tego ugrupowania ?
27-12-2004 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
przezmek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #37
 
to że przedstawioney na owej stronie niejaki Roman Giertych jest przywódcą MW i to on nimi rządzi...

ludzie potrafi? wierzy?, wiara to ich nadzieja....
28-12-2004 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #38
 
Rządzi? Powiedziałabym, że przewodniczy. Rządzi to brzydkie słowo.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
29-12-2004 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
przezmek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #39
 
nie łap mnie za słówka!!! :wink:

ludzie potrafi? wierzy?, wiara to ich nadzieja....
29-12-2004 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #40
 
Przepraszam, ale zbyt niewolniczo mi to zabrzmiało.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
29-12-2004 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
przezmek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #41
 
aha no to spoko Szczęśliwy

ludzie potrafi? wierzy?, wiara to ich nadzieja....
02-01-2005 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #42
 
ehh....
no coments...
02-01-2005 16:17
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #43
 
Mimo wszystko nie podoba mi się ten zwrot. Źle mi się jakoś kojarzy. :|

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
02-01-2005 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #44
 
Po tym co się dzieje w kraju, a dokładniej w polityce, wcale się nie dziwię, że ludziom się źle kojarzy słowo "rządzić" Smutny
A wracając do tematu, to jak ktoś chce, to teraz są takie możliwości obróbki zdjęć na komputerze, że można zrobić całkiem realnie wyglądający fotomontaż kogokolwiek z kimkolwiek.
A co do podpisów do zdjęć, to nie kwestionuję, że RG nie wypowiedział tych słów. Ale jak zwykle w takich oczerniających prezentacjach są to słowa wyjęte z kontekstu.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
11-01-2005 08:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
b22 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 342
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #45
 
Mówimy o dwóch zupełnie różnych sprawach.

Po pierwsze: Polską nie rządzi w tej chwili LPR. W tej chwili mamy Prezydenta, który nie kryje się ze swymi poglądami ateistycznymi oraz mniej lub bardziej ateistyczny rząd.

Tego ateistycznego Prezydenta i ten mniej lub bardziej ateistyczny rząd wybraliśmy MY, chrześcijanie a nawet katolicy. Dlaczego? Dlaczego podnieca nas to, co powiedział Roman Giertych a nie to, że oddaliśmy w wolnych wyborach pełną władzę skompromitowanej ekipie???

Po drugie: To dziwne, że Kościół Katolicki dał sobie w taki prosty sposób zamknąć usta i nie wypowiadać się w kwestiach polityki. Tu nie chodzi o politykę, tylko o to, że ci wybrani politycy, stanowią w następstwie prawo!!! Temu prawu podlegamy potem wszyscy. Ja nie wiem, co powiedziałby o tym Prymas Wyszyński.

Po trzecie: bawi mnie to, że ugrupowania lewicowe potrafią się jednoczyć do tego stopnia, by odnieść druzgocące zwycięstwo w wyborach. Katolicy tego nie potrafią. My lubimy opluć katolickie radio, katolickiego księdza, skrytykować partię, która próbuje w politycznym bagnie utrzymać pozory chrześcijaństwa. Nie lubię polityki. Nie lubię, bo jest brudna. Ale to część naszej rzeczywistości.

Po czwarte: Chrześcijaństwo to nie jest odświętne ubranie, które wkłada się w niedzielę.
Chrześcijaninem się jest wszędzie. Nawet w partii i w sejmie. Warto o tym pamiętać. Możemy wybierać. Nie musimy iść jak barany na rzeź. Kiedyś trzeba było oddać co cesarskie Cesarzowi. Kraj był pod okupacją. Ale teraz nie! Możemy wybierać, żeby potem nie mówić bezwolnie: ale bagno! ale gnój!
23-01-2005 01:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów