Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ku przestrodze (bracia i siostry)!
Autor Wiadomość
Oskar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 61
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #46
 
No cóż, ja tez nie lubie slowa "polityka", ale zgadzam sie z b2. Zyjemy w wolnym kraju i nikt nas nie prowadzi do urn na powrozie, ani nie trzyma na muszce, gdy skreslamy kandydatow, wiec to co co mamy w polityce, ci ktorzy nas tam reprezentuja, sa niestety naszym wyborem. Jak cos nie wychodzi, to kazdy sie zarzeka, ze ja na nich nie glosowalem. Wiec kto ich wybral :?: :roll:

Wiem komu zaufa?am.
23-01-2005 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #47
 
Ludzie są tym lewicowym szajsem otumanieni, bo im naobiecywali Bóg wie tylko czego, a ci jak te osły wierzą! Że będzie lepiej, że się poprawi, że kraj się wzbogaci (nie mam tu oczywiście nic przeciwko UE)... a czy cos się zmieniło??? Nic. Ja naprawdę nie potrafię zrozumieć, jak można głosować na takich ludzi jak Lepper, Miller, Kwaśniewski i in. tego typu. Muszą to być chyba ludzie tego samego pokroju co ich "wybrani", bo rozsądny człowiek pomyślał by najpierw. A potem wielkie zdziwienie, że taka korupcja w rządzie. A kto głosował na tych ludzi??? No własnie...
Nie znosze polityki, bo jak popatrzę lub posłucham sobie codziennie co się dzieje, to mam wrażanie, że mieszkam conajmniej na księżycu jakimś... :x

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-01-2005 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lola Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 595
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #48
 
fakt nikt nas nie ciągnie do urn i mamy to co mamy - sami wybieramy, tylko, że tak naprawdę to nie ma za bardzo w czym wybierać, dotyczy to zarówno lewej jak i prawej strony sceny politycznej

...Alles was zählt,
ist die Verbindung zu Dir
und es wäre mein Ende,
wenn ich diese Verbindung verlier...
23-01-2005 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #49
 
Dakładnie to samo chciałem napisać co Lola. O Leperze, Milerze, Kwaśniewskim... się słyszy. na kogo mamy głosować :?: Nikogo innego nie znamy. Kto będzie odpowiednia osobą :?: Jednak wydaje mi sie, że stwierdzenie, że do urn nas nikt nie pcha jest mylne troszQ. Bo to jest nasz obowiązek. Nie możemy narzekac tylko siedząc w domu a nie idąc zagłosować. Skoro nie maja byc oni zgoda. Ale głosujmy na kogos innego.
23-01-2005 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #50
 
Widzisz Daidoss, racja co mówisz, ale mnóstwo ludzi wychodzi z takie założenia: "a po co mam głosować? jednen głos niczego przecież nie zmieni..." Sama znam takie osoby. I jak powie tak kilkaset osób (bo nie wątpię, że tak jest), to spójrz jak maleją szansę na wybór kogoś może lepszego? Niektórym po prostu nie chce się chodzić na wybory, ale to już inna kwestia.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-01-2005 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #51
 
Moi rodzice tez nie chciali glosowac w tamtym roku. Nie pamietam co to bylo ale byly jakies wybory. Musialem ich wlasnie zbuntowac. Bo siedza w domu przed Tv ogladajac dziennik i tylko nazekaja. Powiedzialem to co Offca mowi, ze tylko marudza. Wiec niech wstana i ida to zmienic. :|

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
24-01-2005 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CezaryT Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 106
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #52
Łom
Łom
>Uśmiech< >Uśmiech< >Uśmiech<

Oddaj swój głos
Buduj swój los
Szczęśliwy Szczęśliwy

Komisja wyborcza to Twe sumienie
Na medal komisja to wspólne mienie
Oddany głos wyborcy słychać w niebie
Bo wyraża w bólu z samego siebie

Wybory to twoja demokratyczna misja
Jest nią w wyborach anielska komisja
Kiedy w wyborach wraz z rodziną głosujesz
Tak własnym dzieciom nadzieję kujesz

Niemy kierdel zamieszka w oborach
Bo nie bierze udziału w wyborach
I ganiają go z pastwiska na pastwisko
Z redyku zrobią hecę, pośmiewisko

Wtedy na sam koniec jak bezmyślną masę
Przerobią stado w wyborczą kiełbasę
A ogłupiałych do rzeźni zagonią
I jednej łzy nad nimi nie uronią

Dlatego już nie płacz i nie narzekaj
Ale w wyborach wyborco prawdę orzekaj
I nie zadręczaj się dłużej sam w domu
Lecz użyj zbiorowo wyborczego łomu

=D> =D> =D>

Cezary T
2004-07-30 12:24:21

Serdecznie wszystkich pozdrawiam
CezaryT
06-02-2005 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów