Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję pilnie materiałów
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #1
Poszukuję pilnie materiałów
Bardzo potrzebne są mi jakiekolwiek materiały na temat tzw. "gwałtu na odległość", prawdopodobnie związane z tzw. "Dirty talking"

Jeśli ktoś natrafi na cokolwiek na ten temat będę bardzo wdzięczna. To dość pilna sprawa, potrzebne do pomocy komuś.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-07-2007 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Annnika napisał(a):Bardzo potrzebne są mi jakiekolwiek materiały na temat tzw. "gwałtu na odległość", prawdopodobnie związane z tzw. "Dirty talking"

Poszukaj sobie cegoś na temat mowy/gestów obscenicznych. Dirty Talking to właśnie to. Znalazlem kilka stron na ten teamt, w języku angielskim. Sama pewnie też juz to widziałaś. Poza tym:
http://www.medicon.pl/2328.html

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-07-2007 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #3
 
No na te angielskie to trafiłam, ale to są raczej obsceniczne instruktaże :/ i definicja z wikipedii. Przyznam że to pierwsze pojęcie mi o wiele bardziej potrzebne, wiem że pojawia się przy okazji dirty talking. Tyle wiem. Szlag , niby w internecie można wszystko znaleźć ;(

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
04-07-2007 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów