Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najnowsze trendy w wychowaniu...
Autor Wiadomość
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #46
 
Cytat:[ Dodano: Sob 14 Lip, 2007 16:10 ]
Black_Soap napisał(a):Z całym szacunkiem ale po wychowaniu według KK to osiągniemy nic innego jak stada kolejnych Homofobów walczących w imie religii.
To lepiej się dobrze przyjrzyj jakie są owoce wychowania nie-katolickiego, bo jeśli tego nie widzisz to albo masz problem z oczami, albo nie chcesz widzieć :krzywy:

Ja i wielu moich znajomych. Jakoś w przeciwieństwie do tych "katolickich" rodzin nie palę nie biorę pije mało, nigdy niczego nie ukradłem a i kulturalnie staram się zachowywać. Większość dzieciaków z katolickich rodzin zasila aktualną "patologię" (mówię o większości młodzieży 12-19 lat). Znam to z autopsji, najpierw do kościółka a potem kroić dzieciaki żeby na trawkę było.[/quote]

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
14-07-2007 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #47
 
To zacznij w końcu odróżniać, że jak ktoś siebie nazywa katolikiem, a nie przekłada tego na swoje postępowanie, to katolikiem nie jest. "Nie każdy, kto mi mówi Panie, Panie, wejdzie do Królestwa" :krzywy:

Black_Soap napisał(a):Jakoś w przeciwieństwie do tych "katolickich" rodzin
O, no i bardzo słusznie, że napisałeś to w cudzysłowiu.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-07-2007 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Black_Soap napisał(a):Jakoś w przeciwieństwie do tych "katolickich" rodzin nie palę nie biorę pije mało, nigdy niczego nie ukradłem a i kulturalnie staram się zachowywać.
Fajnie jest pisać tylko to, co jest aktualnie pasujące do danego tematu, co?
Black_Soap napisał(a):Znam to z autopsji, najpierw do kościółka a potem kroić dzieciaki żeby na trawkę było.
Nie generalizujesz, prawda?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-07-2007 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #49
 
http://di.com.pl/news/17021,Pedofilska_w...Sieci.html

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
14-07-2007 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Annnika napisał(a):http://di.com.pl/news/170...a_do_Sieci.html
Marcin Masłowski napisał(a):Zamykana wielokrotnie po interwencjach łódzkiego Centrum Służby Rodzinie strona o pedofilii wciąż działa. Policji od półtora roku nie udało się namierzyć jej twórcy, ps. "Misiaczek".
di.com.pl napisał(a):Według GW strona działa na niemieckim serwerze JOKER.COM, należącym do spółki Langenbach. Ustalenie tego faktu zajęło dziennikarzom 5 minut.
Znaleźć kogoś w necie, przy dobrym sprzęcie i umysłowej kreatywności, to kwestia dosłownie minut.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-07-2007 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #51
 
Ks.Marek napisał(a):
Annnika napisał(a):http://di.com.pl/news/170...a_do_Sieci.html
Marcin Masłowski napisał(a):Zamykana wielokrotnie po interwencjach łódzkiego Centrum Służby Rodzinie strona o pedofilii wciąż działa. Policji od półtora roku nie udało się namierzyć jej twórcy, ps. "Misiaczek".
di.com.pl napisał(a):Według GW strona działa na niemieckim serwerze JOKER.COM, należącym do spółki Langenbach. Ustalenie tego faktu zajęło dziennikarzom 5 minut.
Znaleźć kogoś w necie, przy dobrym sprzęcie i umysłowej kreatywności, to kwestia dosłownie minut.

Hmm w necie tak ustalić serwer na jakim stoi strona to może każdy w ciągu sekund. Ale znaleźć człowieka to inna bajka. Jeżeli wie jak posługiwać się proxy lub/i japem to sobie mogą go szukać.

A co do słów księdza na temat generalizowania to po prostu dziwi mnie fakt że dzieciaki z katolickich rodzin się tak zachowują. Może mają dosyć gadania o Chrystusie itd, zastanawiające jest to też że ci najbardziej katoliccy z katolickich (takie katolickie taliby) mają dzieci w Dominowie. Znam trzy takie przypadki, oczywiście znam też osoby które żyją w duchu kościoła i są bardzo dobrymi ludźmi na których można polegać. Chiałem też zaznaczyć że nie poruszam się w kręgu taich odszczepieńców jak MW czy ONR więc to co piszę jest takim uśrednieniem młodzieży z moich okolic.

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
14-07-2007 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Black_Soap napisał(a):A co do słów księdza na temat generalizowania to po prostu dziwi mnie fakt że dzieciaki z katolickich rodzin się tak zachowują.
Mnie też z jednej strony dziwi, z drugiej zaś objawia ewidentne braki w świadomości życia wiary owych rodzin.
Poza tym, nie chodzi o przeleżenie krzyżem w kościele, lecz o świadectwo życia wiara w Boga u tychże rodziców.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-07-2007 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #53
 
Ks.Marek napisał(a):
Black_Soap napisał(a):A co do słów księdza na temat generalizowania to po prostu dziwi mnie fakt że dzieciaki z katolickich rodzin się tak zachowują.
Mnie też z jednej strony dziwi, z drugiej zaś objawia ewidentne braki w świadomości życia wiary owych rodzin.
Poza tym, nie chodzi o przeleżenie krzyżem w kościele, lecz o świadectwo życia wiara w Boga u tychże rodziców.

Ale w tym momencie pisałem o rodzinach naprawdę wierzących, które żyją wiarą. Hmm może źle to ująłem rodzice są prawdziwymi katolikami. Ale przekazani tych wartości katolickich im po prostu nie wyszło, ciągły rygor i gadanie bo Pan Jezus zrobił by inaczej spowodowały że wyrósł z nich erm margines? A najgorsze jest to że to byli inteligentni ludzie.

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
14-07-2007 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
To ja może tak przez analogię spróbuję:
Mój ojciec był zawodowym kierowcą, uczył prowadzenia auta moją mame. I co z tego wyszło? Lipa Panie totalna.
Okazuje się, że posiadać pewne umiejętności to jedno. Ale czymś zupełnie innym jest przekazanie ich innym.

[ Dodano: Sob 14 Lip, 2007 18:11 ]
Annnika napisał(a):http://di.com.pl/news/170...a_do_Sieci.html
Pozostając przy tym problemie:
http://www.all-nettools.com/forum/showthread.php?t=5463

A co do Wyborczej: znów kłamie ta gazeta, bo serwer znajduje się Holandii.

[ Dodano: Sob 14 Lip, 2007 18:15 ]
I jeszcze:
Mike951 napisał(a):domain: puellula.com
owner: Lindsay Ashford
email: webmaster@alicemail.net
address: Postbus 93548
address: Zona 4
city: Amsterdam
postal-code: 1090EA
country: NL
phone: +502.59375424
admin-c: CCOM-170553 webmaster@alicemail.net
tech-c: CCOM-170553 webmaster@alicemail.net
billing-c: CCOM-170553 webmaster@alicemail.net
nserver: ns.blueboxserver.net
nserver: ns2.blueboxserver.net
status: lock
created: 2005-06-07 14:43:38 UTC
modified: 2007-03-29 20:06:29 UTC
expires: 2007-06-07 10:43:37 UTC

contact-hdl: CCOM-170553
person: Lindsay Ashford
email: webmaster@alicemail.net
address: Postbus 93548
city: Amsterdam
postal-code: 1090EA
country: NL
phone: +502.59375424

source: joker.com live whois service
query-time: 0.039146
db-updated: 2007-04-14 09:15:56
oraz

http://hfp.puellula.com/Articles/2003-08-08-01.amaros

[ Dodano: Sob 14 Lip, 2007 18:37 ]
I juz na sam koniec:
ktoś na forum gazeta.pl napisał(a):E... specjalisci, lepiej zajmijcie sie czyms na czym sie znacie.
pl.puellula.com has address 82.94.242.179

inetnum: 82.94.242.176 - 82.94.242.183
country: NL
role: XS4ALL Internet NOC
address: Postbus 1848
address: 1000BV Amsterdam
address: The Netherlands
phone: +31 20 3987654

person: Ro Muit
address: Team P
address: Celebesstraat 13 IV
address: 1094 EK Amsterdam
address: The Netherlands
phone: +31 871 901 910

a dalej mozecie poszukac sobie informacji na temat pana o imieniu Roderik Muit,
Team P itd. W/w komputer jest prywatnym komputerem hostowanym w datacenter
holenderskiej firmy xs4all.

Joker jest jedynie rejestratorem domeny.

pozdrawiam
marcin

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-07-2007 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #55
 
Oj kłamie od razu, po prostu ich wiedza na tematy informatyczne jest nie najlepsza.

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
14-07-2007 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Black_Soap napisał(a):A co do słów księdza na temat generalizowania to po prostu dziwi mnie fakt że dzieciaki z katolickich rodzin się tak zachowują.
Tylko że to jest tak, iz nawet jeśli rodzina fktycnie jest ugruntowana w wierze, w katolicyźmie, czy w prawosławiu, czy tez w protestantyźmie, to jeśli zdarzają się kłopoty wychowawcze, czy inne postzeganie świata przez ich dzieciaki, to nie są to "kwiatki" takie, które będą odbiegac od normy tak bardzo, jak wschód od zachodu, czy ogień od wody...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-07-2007 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #57
 
Ks.Marek napisał(a):
Black_Soap napisał(a):A co do słów księdza na temat generalizowania to po prostu dziwi mnie fakt że dzieciaki z katolickich rodzin się tak zachowują.
Tylko że to jest tak, iz nawet jeśli rodzina fktycnie jest ugruntowana w wierze, w katolicyźmie, czy w prawosławiu, czy tez w protestantyźmie, to jeśli zdarzają się kłopoty wychowawcze, czy inne postzeganie świata przez ich dzieciaki, to nie są to "kwiatki" takie, które będą odbiegac od normy tak bardzo, jak wschód od zachodu, czy ogień od wody...

Erm chyba mam dzisiaj dysmózg i nie za bardzo zrozumiałem ów "kwiatki" Można prościej dla osoby czasowo upośledzonej? Duży uśmiech

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
14-07-2007 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Black_Soap napisał(a):nie za bardzo zrozumiałem ów "kwiatki"
Chodzi mi o diametralnie inne postawy dzieci od etosu ich rodzin

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-07-2007 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #59
 
Ks.Marek napisał(a):
Black_Soap napisał(a):nie za bardzo zrozumiałem ów "kwiatki"
Chodzi mi o diametralnie inne postawy dzieci od etosu ich rodzin

ale zastanawia mnie czemu coś takiego zaobserwowałem tylko u rodzin katolickich. (Uwaga nie twierdzę że u innych nie występuje, po prostu ja się nigdy z tym nie zetknąłem)

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
14-07-2007 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Black_Soap napisał(a):ale zastanawia mnie czemu coś takiego zaobserwowałem tylko u rodzin katolickich. (Uwaga nie twierdzę że u innych nie występuje, po prostu ja się nigdy z tym nie zetknąłem)
Bo byc może innym sie nie przyglądałeś, albo do tego wagi nie przykładałeś.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-07-2007 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów