Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.zapisanisobie.pl - dla samotnych chrzescijan(darmowa)
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
www.zapisanisobie.pl - dla samotnych chrzescijan(darmowa)
Może samotnych spośród nas zainteresuje darmowy serwis dla chrzescijan
- http://www.zapisanisobie.pl

wszystkiego dobrego
12-07-2007 17:34
Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ciekawe, ile z tych skojarzeń na tym, czy innych portalach owocuje w realną więź doskonałości małżeńskiej...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-07-2007 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Cóż, zalogowałam się na tej stronie :mrgreen: i jestem jakby zniesmaczona niektórymi tekstami. Na poprawę samopoczucia stronę jak najbardziej polecam Duży uśmiech ... 24 - letni człowiek pisze na przykład, że jest "chłopcem" i wiele innych ciekawych czy ciekawszych "kwiatków". A może rzeczywiście nadal czuje się chłopcem? Cóż... W takim razie on tam żony szuka czy kogo? Proszę wybaczyć, jeżeli ktoś uzna moją wypowiedź za złośliwą. Najbardziej zadziwia mnie jednak to, czego w chrześcijańskim portalu szukają ludzie, którzy do kościoła nie chodzą (bo jak piszą, że rzadko to tak jakby wcale). Wątpię, czy ktoś się do nich odezwie.
23-07-2007 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
No nie chodza, ale wychodza z założenia, ze osob wierząca będzie porządna, a oni szukaja takiej.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
23-07-2007 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Jólka napisał(a):No nie chodza, ale wychodza z założenia, ze osob wierząca będzie porządna, a oni szukaja takiej.

No właśnie. I wiedzą gdzie szukać takiej. Moja siostra powiedziała, że na pielgrzymki piesze chodzą panowie, którzy przedtem się wyszaleli, a na pielgrzymce właśnie szukają na żonę porządnej dziewczyny - dziewicy! , wychodząc z założenia, że tylko takie znajdą na imprezie tego typu.
23-07-2007 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
no wlasnie, takie to podejscie dziwne.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
23-07-2007 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
aga napisał(a):Najbardziej zadziwia mnie jednak to, czego w chrześcijańskim portalu szukają ludzie, którzy do kościoła nie chodzą (bo jak piszą, że rzadko to tak jakby wcale)
To zupełnie jak na forum sulechowskim :mrgreen:
aga napisał(a):Moja siostra powiedziała, że na pielgrzymki piesze chodzą panowie, którzy przedtem się wyszaleli, a na pielgrzymce właśnie szukają na żonę porządnej dziewczyny - dziewicy! , wychodząc z założenia, że tylko takie znajdą na imprezie tego typu.
To aż tyle zmieniło się przez ostatnie 8 lat? :-k

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
23-07-2007 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
Hmm, nie chciałabym, żeby moja wypowiedź została źle zrozumiana. Wydaje mi się, że jednak jest pewna różnica między jednym a drugim.

[ Dodano: Pon 23 Lip, 2007 19:32 ]
Bardziej chodzi o radykalność poglądów. Jeżeli uważam, że jestem katolikiem to chyba oczywiste, że do kościoła chodzę.
23-07-2007 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
aga napisał(a):Hmm, nie chciałabym, żeby moja wypowiedź została źle zrozumiana. Wydaje mi się, że jednak jest pewna różnica między jednym a drugim.

[ Dodano: Pon 23 Lip, 2007 19:32 ]
Bardziej chodzi o radykalność poglądów. Jeżeli uważam, że jestem katolikiem to chyba oczywiste, że do kościoła chodzę.
Jakoś nie bardzo rozumiem. Było o rejestrowaniu się na forach przez osoby o dalekiej proweniencji katolickiej/chrześcijańskiej; było o pielgrzymowiczach podstarzałych szukających dziewic na żony.
Ty zaś Aga piszesz jakoś bardzo ogólnie, że nie wiem do czego twa wypowiedź podpiąć.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
23-07-2007 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Dlaczego zaraz podstarzałych. Cóż, może rzeczywiście miewam problemy z dokładnym precyzowaniem tego, o co mi chodzi.

[ Dodano: Pon 23 Lip, 2007 21:03 ]
A skoro już jesteśmy w tym temacie, powiem - pół żartem, pól serio - że znam panienki, które jeździły do seminarium duchownego, by tam znaleźć męża! :mrgreen: Wiedziały gdzie szukać - tam ponoć najprzystojniejsi młodzieńcy i prawdopodobnie o wysokich walorach moralnych!
23-07-2007 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
aga napisał(a):Wiedziały gdzie szukać - tam ponoć najprzystojniejsi młodzieńcy i prawdopodobnie o wysokich walorach moralnych!
Prawdopodobnie Heineken jest najlepszym piwem na świecie. ;P Jak ma w to uwierzyc abstynent?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
23-07-2007 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ks.Marek napisał(a):Prawdopodobnie Heineken jest najlepszym piwem na świecie. ;P Jak ma w to uwierzyc abstynent?
Uwierzyć może, ale przekonać się nie ;P

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
23-07-2007 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
nieania napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):Prawdopodobnie Heineken jest najlepszym piwem na świecie. ;P Jak ma w to uwierzyc abstynent?
Uwierzyć może, ale przekonać się nie ;P
Owszem, to też. Ale jako abstynent, w ogóle nie będzie się tym problemem przejmował, ani szukał dowodów tegoż twierdzenia.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
23-07-2007 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
Ks.Marek napisał(a):Ale jako abstynent, w ogóle nie będzie się tym problemem przejmował, ani szukał dowodów tegoż twierdzenia.
No tak, po prostu przyjmie do wiadomości że to piwo jest najlepsze i albo po minucie zapomni, albo będzie sobie z tym żył i nic więcej... 8)

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
23-07-2007 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Cóż, czytam sobie różne rzeczy, które tam ludzie piszą - niektórzy mają bardzo liberalne poglądy! :shock: i myślę sobie, że ja to chyba nigdy za mąż nie wyjdę z moimi poglądami! Chciałabym, żeby ewentualny kandydat na męża był osobą wierzącą, by Bóg był na pierwszym miejscu w jego życiu, żeby chodził do kościoła p r z y n a j m n i e j w każdą niedzielę i święta, zachował czystośc do ślubu. I co się okazuje? - że mam zbyt duże wymagania, a facetów o opisywanych przeze mnie cechach po prostu nie ma!!!!!!! Sorki, znalazłam dosłownie jednego pana, który chodzi codziennie do kościoła i byłam w szoku!
25-07-2007 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów