Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LiS - rzecz o mariażu Samoobrony LPR-em
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #1
LiS - rzecz o mariażu Samoobrony LPR-em
wiadomości.onet.pl napisał(a):Samoobrona i LPR prowadzą rozmowy o zacieśnieniu współpracy. Według szefa Samoobrony Andrzej Leppera: w grę wchodzą dwie możliwości: albo wspólny komitet wyborczy albo nowa partia.
http://wiadomosci.onet.pl/1571936,11,item.html

Kopernik, wstrzymaj świat, ja wysiadam...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-07-2007 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #2
Re: LiS - rzecz o mariażu Samoobrony LPR-em
Ks.Marek napisał(a):
wiadomości.onet.pl napisał(a):Samoobrona i LPR prowadzą rozmowy o zacieśnieniu współpracy. Według szefa Samoobrony Andrzej Leppera: w grę wchodzą dwie możliwości: albo wspólny komitet wyborczy albo nowa partia.
http://wiadomosci.onet.pl/1571936,11,item.html

Kopernik, wstrzymaj świat, ja wysiadam...

Może jeszcze gamonie i krasnoludki zaproszą :/ Oj biedna Polska.

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
14-07-2007 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Obu partiom pali się ziemia pod nogami to szukają sojusznika. Osobno LPR i Samoobrona mogą nawet nie wejść do sejmu w następnych wyborach, więc trzeba zawrzeć sojusz. Nie wiem co w tym dziwnego, czysta polityka.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
14-07-2007 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
heysel napisał(a):Nie wiem co w tym dziwnego, czysta polityka.
Z jednej strony, owszem, masz całkowitą racje. Z drugiej jednak, przyglądając sie poglądom obu stronnictw, to ogień i woda. Alians ten zatem wg mnie pasuje jak pięść do nosa, i póki co, uważam to za nadinterpretacje faktów. Boli mnie w tej chwili, że nie słucham wiadomości, oraz poszczególnych polityków. Ale coś mi sie zdaje, że nie tylko ja potrafię falandyzowac wypowiedzi róznych person :mrgreen: :-

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-07-2007 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ehh te partie łączy jedna wspólna cecha składają się głównie z kryminalistów, którzy zrobią wszystko żeby utrzymać się u żłoba i zdążyć jak najwięcej nakraść.

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
14-07-2007 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Black_Soap napisał(a):Ehh te partie łączy jedna wspólna cecha składają się głównie z kryminalistów, którzy zrobią wszystko żeby utrzymać się u żłoba i zdążyć jak najwięcej nakraść.
Spokojnie. To zbyt górnolotny osąd. Bardziej prawdziwe jest to, że kierują sie rządza przetrwania. Partia A. Leppera oraz R. Giertycha mają raczej małe przebicie w sondażach.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-07-2007 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Black_Soap Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ks.Marek napisał(a):
Black_Soap napisał(a):Ehh te partie łączy jedna wspólna cecha składają się głównie z kryminalistów, którzy zrobią wszystko żeby utrzymać się u żłoba i zdążyć jak najwięcej nakraść.
Spokojnie. To zbyt górnolotny osąd. Bardziej prawdziwe jest to, że kierują sie rządza przetrwania. Partia A. Leppera oraz R. Giertycha mają raczej małe przebicie w sondażach.

Ehe seksafera w Samoobronie, pranie pieniędzy w Lidze Patologicznych Rodzin itd. Z kosmosu się to nie wzięło. Tak wiem że to wszystko wina układu, komunistów i cyklistów Oczko (pewno oni ich do tego zmusili).

Poparcie dla LPR zmala?o tak bardzo ?e nale?y przesta? si? z ich zwolenników ?mia?, uzna? za mniejszo?? intelektualn? i zacz?? stosowa? zasad? ka?dy inny wszyscy równi.
15-07-2007 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Black_Soap napisał(a):Ehe seksafera w Samoobronie, pranie pieniędzy w Lidze Patologicznych Rodzin itd. Z kosmosu się to nie wzięło. Tak wiem że to wszystko wina układu, komunistów i cyklistów Oczko (pewno oni ich do tego zmusili).
A co to było z LPR? Bo jakoś nie pomne...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
15-07-2007 00:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
LPR - fikcyjne umowy o dzieło i wyprowadzanie pieniędzy dotowanych z bidżetu dla partii do prywatnych kieszeni - b. niedawna sprawa, a dochodzi bankructwo Banku Staropolskiego i wydatny w tym udział p. Hatki....
"Ogień i woda" ....a czymże innym był alians PiS i SO..."odnowicieli" o czystych rękach, usiłujących oczyszczać Polskę i partii, w której 80% posłów miało wyroki, lub toczyły się sprawy o wyłudzenia, malwersacje, sprawy karne (ilość spraw z udziałem Leppera liczone są dziesiatkach - nie jednostkach Duży uśmiech )
Paranoja!!!! ......i efekt nie mógł być żaden inny Duży uśmiech
15-07-2007 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
alus napisał(a):LPR - fikcyjne umowy o dzieło i wyprowadzanie pieniędzy dotowanych z bidżetu dla partii do prywatnych kieszeni - b. niedawna sprawa, a dochodzi bankructwo Banku Staropolskiego i wydatny w tym udział p. Hatki....
NIc mi na ten temat nie wiadomo. Jakos mi to musiało umknąć.
A co do mariazu PiS z Samoobroną, fakt, nic ciekawego z tego wyjśc nie mogło w fazie końcowej, jak widać...
Ale z drugiej strony jest chyba tak, że Samoobrona i LPR moga byc postzegane jako pryciski w sejmie dla PiSu. Może nie całkiem do końca, ale jednak.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-07-2007 00:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Trzęsą się skurczybyki, bo zaczynają sobie powoli zdawac sprawę, że ich poparcie leci na łeb na szyję i samodzielnie raczej nie mają szans w kolejnych wyborach.
Chyba że Naczelny Ziemniak pójdzie śladami "Pana na Białorusi" i zmieni konstytucję.
Nie zdziwiłbym się....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
16-07-2007 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Helmutt napisał(a):Chyba że Naczelny Ziemniak pójdzie śladami "Pana na Białorusi" i zmieni konstytucję.
Widzę, że niczym zdajesz się nie róznić od tych, którym zarzucasz prostactwo i inne diabelstwa. Rani mnie twoja postawa...

[ Dodano: Wto 17 Lip, 2007 00:01 ]
Lepper i Spółka

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-07-2007 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ks.Marek napisał(a):
Helmutt napisał(a):Chyba że Naczelny Ziemniak pójdzie śladami "Pana na Białorusi" i zmieni konstytucję.
Widzę, że niczym zdajesz się nie róznić od tych, którym zarzucasz prostactwo i inne diabelstwa. Rani mnie twoja postawa...
Nie wiedziałem... Zechciej mi wybaczyć, obiecuję, że poskromię swoje słownictwo...
19-07-2007 07:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Helmutt napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):
Helmutt napisał(a):Chyba że Naczelny Ziemniak pójdzie śladami "Pana na Białorusi" i zmieni konstytucję.
Widzę, że niczym zdajesz się nie róznić od tych, którym zarzucasz prostactwo i inne diabelstwa. Rani mnie twoja postawa...
Nie wiedziałem... Zechciej mi wybaczyć, obiecuję, że poskromię swoje słownictwo...

Jakoś mi się to widzi, jako kąśliwość z dozą cynizmu. Ale , absolvo te 8)

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
19-07-2007 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ks.Marek napisał(a):Jakoś mi się to widzi, jako kąśliwość z dozą cynizmu. Ale , absolvo te 8)
Nawet nie wiesz jak sie mylisz...
19-07-2007 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów