Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jarmark cudów
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Jarmark cudów
E-mail którego dostałem od znajomej.

Cytat:Hej!

Przesyłam maila, którego dostałam Uśmiech

Oto on:
EWANGELIZACJA PRZEZ MEDIA JEST MOŻLIWA TYLKO TRZEBA JEJ POMÓC!!


i dlatego Kochani ten mail do Was

wiem, ze nie muszę Was przekonywać jak mocną siłę rażenia mają media - a szczególnie telewizja - i jak ważne jest, zeby własnie w takim miejscu mogły się pojawiac treści o wymiarze ewangelizacyjnym!



Kochani liczę na Was - na to ze KAŻDY, ALE TO DOSŁOWNIE KAŻDY, kto odbierze tego maila, wykona konkretne pomocne kroki - wiecie, że czas wakacji jest bardzo newralgicznym czasem, jeśli chodzi o rozchodzenie się korespondencji mailowej, nie każdy ma szybki dostęp do maila itp., więc tym bardziej liczę na każdego, kto tego maila odbierze - i od razu przystąpi do działania

Jest szansa, by poniżej opisany program telewizyjny zagościł na dłużej na antenie, tylko własnie potrzeba do tego Waszej pomocy!

Przeczytajcie proszę tego maila do końca i to uważnie







JARMARK CUDÓW
Nowy program telewizyjny Roberta Tekielego i Mateusza Dzieduszyckiego



Emisje: soboty i niedziele sierpnia, godz. 21.05-21.25, TVP 3 (pasmo ogólnopolskie), start już w sobotę 4 sierpnia!



Tematyka: New Age i zagrożenia jakie ze sobą niesie, w programie są bardzo mocne świadectwa, mające wymiar ewangelizacyjny - miałam możliwosc obejrzenia 4 odcinków cyklu i jestem pod wrazeniem niektórych świadectw.

Każdy odcinek to odrębny temat: Bioenergoterapia, Okultyzm, Szkoła i magia, Doskonalenie Umysłu, Radiestezja, Spirytyzm, Karty Tarota.

Program ma ciekawą formułę, 20 minut cały czas trzyma uwagę, przeplatają się w nim różne elementy: sonda uliczna (pokazująca ogromną nieświadomość ludzi, jeśli chodzi o konsekwencje wejscia w New Age itp.), świadectwa (często ludzi młodych, pokazujące też w niektórych wypadkach wpływ, jaki ma uwikłanie się w New Age jednego z członków rodziny, na dzieci i całą rodzinę), wypowiedzi ekspertów – lekarzy, psychologów, naukowców, egzorcystów itp. – w tej roli m.in. ks. Andrzej Grefkowicz i o. Aleksander Posacki (Jezuita).

Prowadzący: Robert Tekieli, Iwona Schymalla - stwarzają klimat intymności, bliskości w rozmowie, odpowiedni dla takiego rodzaju programu.



Program zyskał bardzo dobre recenzje redakcji edukacyjnej, a także znanych i cenionych osób (fragmenty w załączniku).

Jeśli się uda, będzie to program bardziej interaktywny – z czatem po programie itp. Będą też podane informacje, gdzie osoby uwikłane w takie rzeczy mają się zwracać o pomoc.

Razem z programem rusza tez strona http://www.newage.info.pl, na której będzie można znaleźć więcej informacji na te tematy (tam swoją podstronę ma mieć JC).





Nie muszę Was chyba, Kochani, przekonywac jak wielka jest potrzeba takiego programu w mediach - coraz więcej ludzi w to grzęźnie (w większości wypadków z nieświadomości!!) - i to często w naszym najbliszym otoczeniu (czasem nawet nie jesteśmy świadomi, że w takie rzeczy zaczęli brnąć np. członkowie naszej dalszej rodziny, koledzy w pracy itp.) i bardzo trudno - czasem latami - się z tego wychodzi.

W ewangelizacji to bardzo ważne - wielu ludziom wejście w takie rzeczy może właśnie przeszkadzać w dojściu do Jezusa.

Problem staje się coraz bardziej powszechny: w tych dniach odbywa się na Jasnej Górze spotkanie egzorcystów z całego świata - ich wypowiedzi cytowane w mediach w przypisie nr 1 na koncu maila.





Bardzo ważne jest, by takie rzeczy były mocno nagłośnione - własnie w mediach - i wiadomo, że o takie rzeczy zawsze będzie duża walka i tak jest też w tym przypadku. Były bardzo duże trudności, by doszło w telewizji w końcu do emisji tego programu.

W sierpniu zostanie wyemitowanych 8 odcinków i od poziomu oglądalności i komentarzy widzów zalezy, czy program dalej bedzie kontynuowany.



Potrzebna jest, Kochani, Wasza pomoc - by ten program stał sie tematem publicznym i niełatwo było go zdjąć z anteny





JAK MOZESZ POMOC?

sam włącz telewizor w soboty i niedziele sierpnia o godz. 21.05 i zachęć do tego innych prześlij tego maila i przekaż konkretne info o tym programie do jak najszerszego kręgu odbiorców: Twojej rodziny, znajomych, wspólnoty, zaprzyjaźnionych księży, katechetów, na listy dyskusyjne itp.
zawieś konkretne info o tym programie na wszelkich możliwych dostępnych Ci portalach i stronach www: Twojej diecezji, parafii, wspólnoty, ruchu, duszpasterstwa, organizacji, festiwalu, SNE, ośrodka rekolekcyjnego, zlotu młodzieży, zakonów itd. itp.
wydrukuj i rozwieś plakaty, które doślemy w wersji elektronicznej jak tylko powstaną: na różnych chrześcijańskich wydarzeniach, które odbywają się teraz w wakacje: festiwalach, zlotach młodzieży, rekolekcjach, kursach Szkoły Nowej Ewangelizacji, w ośrodkach rekolekcyjnych, w kościele, gablocie duszpasterstwa itd. itp.
przekaż info i materiały o JC do Waszych gazetek parafialnych, wspólnotowych, internetowych Newsletterów jeśli masz dostęp do osób w mediach, zainteresuj ich tym tematem b. prosimy o ogłoszenia ustne o JC na Waszych festiwalach, kursach ewangelizacyjnych, rekolekcjach, spotkaniach wspólnotowych, zlotach młodzieży, na pielgrzymkach itp.
wrzuć info o JC na rózne fora, Grono itp.
zawieś opis z info o JC na Gadu Gadu, Skypie jeśli istnieje taka możliwość, puść zwiastun JC na festiwalach, spotkaniach, kursach SNE, rekolekcjach itp.
komentarze - jeśli program Ci się spodoba, uważasz, ze jest wartosciowy i powinien miec szansę ukazywać się dalej, napisz swoje opinie, komentarze albo bezpośrednio do telewizji (najlepiej do takich adresatów jak Prezes TVP, Zarząd TVP, Rada Programowa TVP, Biuro Programowe TVP), albo na adres: jarmark.cudow@gmail.com.
"o jest tak, że jak trwoga to do Boga, więc trwoga była wielka i moja pogoń do Boga też była bardzo wielka"

(fragm. świadectwa z programu)


Trzymajcie się mocno! - Jezusa rzecz jasna


przypis nr 1:

-jak podkreślił egzorcysta ks. Andrzej Grefkowicz z Magdalenki pod Warszawą, tzw. posługa uwalniania jeszcze przed kilkunastu laty należała do rzadkości. Najczęściej egzorcyści podejmowali ją w rzadkich sytuacjach, kiedy taka potrzeba była im sygnalizowana. Wraz z rozwojem ruchów i praktyk nurtu New Age zapotrzebowanie na pomoc egzorcystów znacznie jednak wzrosło. (...) Wraz z rozwojem cywilizacyjnym przedefiniowuje się etyka i moralność, rośnie relatywizm moralny, który sprzyja działaniom złego ducha - podkreślił o. Posacki. Otworzyło się wielkie pole okultyzmu, które powoduje podlenie ludzi (...). Tego dawniej nie dostrzegaliśmy, tym bardziej że okultyzm bardzo ostatnio rozszerzył się. Stąd praktyka egzorcyzmu i uwalniania jest dzisiaj bardziej popularna - zaznaczył ks. Piątkowski.”

(za: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1371,wid,901...mosc.html)

Wybór fragmentów świadectw z różnych odcinków programu Jarmark cudów


Mężczyzna, z zawodu terapeuta, odcinek o kartach tarota:
rsam moment Przeistoczenia powodował we mnie nienawiść do tego, co się tam dzieje... to był stan, który mnie przerażał.. jakbym przestał kontrolować ten stan. I zacząłem się autentycznie baćr30; (...) Będąc spanikowany przerażony, zacząłem je (karty tarota) powoli targać (...) niszcząc to wszystko gdzieś tam się pojawiła pewnego rodzaju modlitwa i to jest tak, że jak trwoga to do Boga, więc trwoga była wielka i moja pogoń do Boga też była bardzo wielkar1;


Mężczyzna, odcinek o okultyzmie:
rDuża część mojego dzieciństwa była pogrążona w takim wstydzie, rozdrażnieniu, które później, z czasem jak stawałem się nastolatkiem, przerodziło się w taką wściekłość. Zacząłem tę wściekłość wyrażać na różne sposoby. Jako 11-latek uznałem, że nie ma Boga. Jako 13-latek słuchałem muzyki metalowej, która niosła przesłanie satanistyczne. Miałem mały ołtarz, na którym spalałem różne zwierzaki, robiłem też inne rzeczy. (...) Miałem w tym czasie dwóch takich bliskich kumpli i razem zaczęliśmy dostrzegać, że cos dziwnego dzieje się wokół nas. Przyszedł taki okres, że gdziekolwiek się pojawiliśmy razem to mieliśmy dziwne poczucie czyjejś obecności. Czuliśmy, że jest z nami niewidzialny byt... coś, co nam towarzyszy. (...) Prowadziłem bardzo szalony tryb życia. Robiłem wiele głupot. Dużo piłem, dużo ćpałem i myślałem, że to jest w moim przypadku jak najbardziej usprawiedliwione r11; no zwariowałem.
Mój kumpel, Pietruch, przyszedł do mnie po paru dniach i powiedział, że dokładnie od tego samego momentu ma takie same objawy. I pamiętam to jak przyszedł zrozpaczony, z bólem na twarzy, z taką rozpaczą w oczach: rŁukasz, zwariowałem...r1; Ja się bardzo ucieszyłem, kiedy to usłyszałem. To było może takie absurdalne, ale pomyślałem sobie: rNie jestem samr1;. Spytałem, jak to się objawia i zaczął mówić identyczne rzeczy jak to, co działo się ze mną. Okazało się, że trzeci z nas ma też podobną jazdę.
(...) Przez x czasu byłem poza ciałem... Ale po jakimś czasie owa świadomość zaczęła się do mnie odzywać i zaczęła mnie uczyć. Stałem się uczniem tego ducha...
(...) Zacząłem mieć wszelkie objawy takiego totalnego udręczenia. Bardzo często przeżywałem paraliże, bardzo często słyszałem natrętne głosy, miałem halucynacje, miałem przedziwne doznania dotykowe. To wszystko działo się z niesamowitym natężeniem...
Cierpiałem tak bardzo, że wiedziałem, że długo tego nie wytrzymam. Nie miałem też najmniejszego pomysłu, w jaki sposób można było to zmienić... Nie wiedziałem, gdzie mógłbym pytać o pomoc. Miałem dużo myśli samobójczych w tym czasie, jedna z rzeczy, która mnie powstrzymywała przed samobójstwem to obawa, że moment, w którym popełnię samobójstwo, wcale nie będzie momentem, w którym się to zakończy.
Któregoś dnia przyszedł mi do głowy pomysł, to był dzień pełen myśli samobójczych, ale przyszedł mi do głowy pomysł, żeby spróbować się pomodlić. Jeden z moich starych kumpli w międzyczasie nawrócił się, skrzyknął taką grupę (...) powiedział, że oni się o mnie pomodlą i ten problem ustanie. Ja w to uwierzyłem, pojechałem tam. (...) Powiedziałem co mi jest, oni zaczęli się o mnie modlić, chwilę później gdzieś w moim wnętrzu zapadłem w jakąś taką delikatną błogość, to było jak taki trzysekundowy sen. Wybudziłem się tak jakby wszystkie rzeczy, które działy się do tego momentu nie miały miejsca r11; cała presja, wszystkie nerwy, wszystkie symptomy (r30 Ja nie znałem uczucia radości już od lat, ale wyszedłem stamtąd z dziwnym dziecięcym poczuciem zadowolenia.r1;


Kobieta, z zawodu psycholog, odcinek o kartach tarota:
rTo moja ostatnia deska ratunku, jakaś modlitwa, ale ja nic nie pamiętałam. Jedyne co mi wtedy przyszło, to rOjcze ratuj!r1; Po prostu rOjcze ratuj!r1; I w pewnym momencie poczułam jak nade mną rozpostarła się taka ciepła kotara ... i wszystko odeszło, i od tego momentu skończył się okres lęków.r1;


Mężczyzna, odcinek o technice doskonalenia umysłu:
rTygodniowy kurs DU zrobił na mnie dość duże wrażenie. (...) Był to okultyzm, szamanizm ubrany w pseudonaukowe szaty. Dostarczał naprawdę duchowych przeżyć. Odsłaniał tajniki wiedzy tajemnej i obiecywał prawdziwą wolność, rozwój, władzę. (...) Przeszedłem jeszcze parę treningów i kursów, aż trafiłem na "Rebirthing". Mottem była tam : Prawda, Prostota, Miłość, Rozwój potencjału ludzkiego. Prawda, że piękne? Rebirthing po angielsku oznacza "ponowne narodzenie, odrodzenie". (...) Pomimo różnych przeżyć i wydawałoby się efektów, dalej byłem wewnętrznie pusty, nie byłem szczęśliwy. Moje życie przestało mi się podobać, nadzieje pokładane w moim wysiłku wkładanym w samorealizacje zawodziły. Pustka, beznadzieja... Niczego, na czym można oprzeć swoje życie. Relatywizm jest na dłuższą metę dołujący.
W tym czasie miało miejsce pewne wydarzenie. Mój bliski przyjaciel, rówieśnik, zachorował na raka. W przeciągu jednego miesiąca zmarł. Miał wtedy 26 lat. Na kilka dni przed jego śmiercią, odwiedziłem go w klinice. Choroba tak bardzo go wyniszczyła... Nie miałem mu nic do powiedzenia. Cała moja MĄDROŚĆ, wszystko czego się nauczyłem, z czym się tak obnosiłem, pokazało swoją rzeczywistą wartość. Bzdura... Nie chcę przytaczać tutaj tego, z czym to wszystko wtedy porównałem. Ta śmierć była dla mnie bardzo bolesna, zresztą jak dla wielu naszych przyjaciół. Była czymś dziwnym...
Miałem też przyjaciela - wierzącego człowieka, który wiele godzin poświęcił na rozmowy ze mną. Zaprosił mnie do kościoła. Poszedłem z nimi w najbliższą niedzielę. Zobaczyłem tam ludzi szczerze modlących się do Boga, tak jak kto chciał; to siedząc, to stojąc, własnymi, prostymi słowami. Zamknąłem oczy i zacząłem wylewać przed Bogiem wszystko co leżało mi na sercu. Były to słowa pełne bólu, żalu i goryczy. Popłynęły łzy... I wydarzyło się coś bardzo dziwnego. Bez mojego udziału, bez starań i zabiegów z mojej strony spłynął do mojego wnętrza pokój. I to bardzo dziwny pokój. Czułem bardzo wyraźnie, że jest to dar od "Kogoś". Nie wypracowałem go poprzez medytację, czy jakąś inną technikę, zresztą nie potrafiłbym. To była zupełnie inna jakość.r1;



Dziewczyna, absolwentka Collegium Psychotronicznego odcinek o okultyzmie:
rKosztowało mnie to dużo cierpienia, żeby wreszcie przekonać się, że to nie jest dobre. (r30 Dzisiaj wiem - bo ja tak naprawdę nie byłam świadoma tych wszystkich rzeczy - że istnieją siły zła, których my nie widzimy.r1;


Wypowiedź jednego z ekspertów w odcinku o okultyzmie:
rWiększość ludzi wchodzi w New Age naprawdę z bardzo dobrymi intencjami. Są to często intencje pomagania innym ludziom, pomagania sobie, a nawet zbawiania świata.

Opinie znanych i cenionych osób życia publicznego o programie Jarmark cudów


rJarmark cudów to program poruszający i potrzebny.(...) pełni rolę edukacyjną, a edukować to nie znaczy powtarzać w kółko oczywiste już prawdy. Edukować to znaczy także prowokować do refleksji i pokazywać rzeczywistość dotychczas przemilczaną. Jarmark cudów edukuje w nowoczesny sposób.r1; Janek Pospieszalski, utalentowany muzyk, kompozytor, dziennikarz i publicysta

rZ zainteresowaniem i radością obejrzałem ten program. (...) Radość wywołuje odwaga twórców i ich wyważony krytycyzm wobec postaw naiwnych, nieracjonalnych , a w efekcie szkodliwych. (...) Strona formalna całości została skomponowana tak, że uwaga widza nie słabnie ani przez chwilę, a pasjonujące losy ludzkie wciągają lepiej niż najlepszy wykład teoretyczny. Gratulacje i prośba o następne programy poświęcone podobnej tematyce.r1; Maciej Wojtyszko, ceniony reżyser, pisarz, autor sztuk


rProgram Jarmark cudów uważam za ważny społecznie. (....) Takiego programu brakuje w telewizji, szczególnie w telewizji publicznej. (...) Jarmark cudów jest programem o dużym potencjale wychowawczym, ważnym społecznie, który stawia na bliski kontakt z drugim człowiekiem. Warto by miał szansę istnienia na antenie Telewizji Polskiej.r1; Bolesław Pawica, reżyser, uznany twórca wideoklipów


rNa moje oko program i tak wywoła niemałe poruszenie, bo akcje wszelkiej medycyny na resorach stoją bardzo wysoko. Tym potrzebniejszy wydaje się taki własnie głos rozsądku r11; być może nie rozstrzygający do końca wszystkich kwestii, ale rozpoczynający bardzo istotną debatę publiczną. Uważnie będę się jej przypatrywał.r1; Jan Wróbel, dziennikarz, publicysta


rWysoko oceniam oba przedstawione utwory telewizyjne, szczególnie ich zawartość humanistyczną. Przypominanie, że jesteśmy odpowiedzialni za człowieka w każdej sytuacji, a szczególnie kiedy on nam zaufał, jest wartością etyczną dziś nie do przecenienia. Oba programy mogą również uczyć krytycznego oceniania zjawisk, uznawanych często za nie groźne. c) Program może być przeznaczony dla całej rodziny. Spełnia bowiem rolę edukacyjna, przybliżając zagrożenia i opisując ich skutki, a nie straszac.r1; prof. Andrzej Jurga, kierownik Katedry Realizacji Filmowej i Telewizyjnej, KUL


rCykl Jarmark cudów posiada niezaprzeczalne walory edukacji społecznej, wypełnia on znaczącą lukę w opisie ważnego fragmentu rzeczywistości i ma szansę stać się dla widzów telewizji publicznej istotnym instrumentem pomagającym rozpoznać zagrożenia płynące często z komercyjnej aktywności ludzi pragnących wykorzystać ludzkie nieszczęścia, chorobę, stany depresyjne. (...) Podjęcie tego tematu z pozycji powiedzenia rnier1; tego rodzaju praktykom ma kapitalne znaczenie dla otwarcia dyskursu publicznego na ten temat. (...) Jarmark cudów jest pozycją typowo misyjną, dobrze zrealizowaną, problemowo i treściowo wzbogacającą program TVP. (...) Wartość tego programu potwierdzają opinie sporządzone przez niezależnych, wybitnych reżyserów, publicystów i dziennikarzy.r1; Janina Jankowska, Przewodnicząca Rady Programowej TVP SA

Krótka notka o autorach programu Jarmark cudów

Robert Tekieli (ur. 1961 r.) - dziennikarz, publicysta, animator kultury niezależnej, poeta lingwistyczny. W 1986 był twórcą kultowego niezależnego pisma literacko-artystycznego "Brulion". Początkowo zafascynowany New Age, przeszedł na pozycje katolickie i związał się z kwartalnikiem "Fronda". W latach 1998-2005 członek Rady Programowej TVP, przez pewien czas jej przewodniczący. Był także członkiem rady programowej należącego do archidiecezji warszawskiej Radia Józef, gdzie od wielu już lat prowadzi znane, cenione i lubiane przez słuchaczy audycje ("Pocieszenie i strapienie", "Encyklopedia New Age dla chrześcijan", "2+2". Po zmianie kierownictwa w tygodniku "Ozon" w lipcu 2005 r. został zastępcą jego redaktora naczelnego.


Mateusz Dzieduszycki (ur. 1966 r.) - dziennikarz, reżyser i producent wielu programów oraz widowisk telewizyjnych. Współautor cyklu "Anna Dymna - spotkajmy się" i programu "Spróbujmy Razem". Dyrektor i współtwórca Festiwalu rZaczarowana piosenkar1;. Reżyseruje festiwalowe koncerty. Od lat aktywnie prowadzi kampanie telewizyjne krzewiące idee integracji osób niepełnosprawnych.
Za działalność na rzecz osób niepełnosprawnych w 2003 r. odebrał w Pałacu Prezydenckim Brązowy Krzyż Zasługi. W 2005 r. otrzymał Medal św. Brata Alberta za krzewienie w społeczeństwie polskim idei integracji osób niepełnosprawnych.


Paweł Sobczyk (ur. 1973 r.) W 1998 roku ukończył Wydział Operatorski PWSFiT w Łodzi. Operator zdjęć do filmów fabularnych i dokumentalnych. Filmografia fabularna: Germanija (2003), Edelweisspiriten (2004), Nasza ulica (2004), Der grosse Schlaf (2005) i Rezerwat (2007). W 2007 na festiwalu w Cannes (Un Certain Regard) nominowany do nagrody Camera dr17;Ore za zdjęcia do filmu Magnus.

W koncu coś takiego wyszło :jupi:

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
18-07-2007 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Super inicjatywa, super program!!
Scott a co z tymi załącznikami o których mowa w tekście??

http://www.ewangelizatorzy.pl
21-07-2007 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
czarek napisał(a):Super inicjatywa, super program!!
Szkoda tylko że aż tak długo trzeba było na to czekać...


Cytat:Scott a co z tymi załącznikami o których mowa w tekście??
Dostałem sam tekst. Smutny

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
22-07-2007 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Scott napisał(a):Cytat:
Scott a co z tymi załącznikami o których mowa w tekście??
Dostałem sam tekst.
Gdybyś jednak dostał coś więcej to podrzuć...:)Chętnie "rozreklamuje"!!

http://www.ewangelizatorzy.pl
22-07-2007 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #5
 
czarek napisał(a):
Scott napisał(a):Cytat:
Scott a co z tymi załącznikami o których mowa w tekście??
Dostałem sam tekst.
Gdybyś jednak dostał coś więcej to podrzuć...:)Chętnie "rozreklamuje"!!



Witajcie Kochani Uśmiech Z tej strony Monika B. Uśmiech - radość wielka widzieć swojego własnego maila tak mocno rozpowszechnionego w Polsce Uśmiech Dużo by opowiadac jak Pan Bóg mocno porusza wiele serc, jesli chodzi o ten program i ewangelizację w mediach obecnie. Jedyne wytłumaczenie na to wszystko to to, ze rzeczywiscie Pan Bóg mocno w tym wszystkim macza palce Uśmiech Bardzo Wam chętnie prześlę najnowsze informacje i materiały dotyczące Jarmarku cudów. Większość z nich wisi obecnie na naszym portalu ewangelizacyjnym http://www.jezus.waw.pl - na który serdecznie Was zapraszam. Uśmiech Są tam m.in. plakaty do ściagniecia, zwiastuny telewizyjne, dzis dodam jak tylko bedzie skonczony jingiel radiowy, zdjecia z planu, bardzo ciekawy artykuł Marcina Jakimowicza z najnowszego "Gościa Niedzielnego" na temat JC itp. Zapraszam serdecznie na portal! Uśmiech i zapraszam serdecznie do rozpowszechnienia tych materiałów i info ! Uśmiech

A na jakie adresy mailowe przesłac materiały? Uśmiech
28-07-2007 19:39
Odpowiedz cytując ten post
sasankja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
4 sierpnia - „Bioenergoterapia - cuda czy groźne oszustwo?
5 sierpnia - „Spirytyzm, kontakty z zaświatami, podróże poza ciałem – czy wywoływanie
duchów się opłaca?

11 sierpnia - „Tarot. Nie mów, że zabawa kartami może być niebezpieczna.
12 sierpnia - „Okultyzm, psychotronika, czyli wiedza tajemna w XXI wieku.

poprosze na anka_es@e.pl
zalogowałam się na stronie Jezusa.waw ale nie mam dostępu do części materiałów Smutny

by?am ale si? zmy?am
29-07-2007 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #7
 
sasankja napisał(a):4 sierpnia - „Bioenergoterapia - cuda czy groźne oszustwo?
5 sierpnia - „Spirytyzm, kontakty z zaświatami, podróże poza ciałem – czy wywoływanie
duchów się opłaca?

11 sierpnia - „Tarot. Nie mów, że zabawa kartami może być niebezpieczna.
12 sierpnia - „Okultyzm, psychotronika, czyli wiedza tajemna w XXI wieku.

poprosze na anka_es@e.pl
zalogowałam się na stronie Jezusa.waw ale nie mam dostępu do części materiałów Smutny


Czesc Aniu Uśmiech A ktore Ci sie dokladnie nie otwierały? - pewnie gotowe info na portal i artykuł - bardzo fajny Uśmiech - Marcina Jakimowicza o JC Uśmiech - to moja wina Uśmiech - w pospiechu dowieszania nowych materiałów zawiesiłam je, ale nie opublikowałam ich, juz poprawiłam, bardzo dziekuje za zwrocenie uwagi! - bo tak to by sie te materiały marnowały Uśmiech

I dziekuje Ci za zawieszenie tu linków na zwiastuny JC Uśmiech

Wyślę Ci tez pakiet materiałów na Twojego maila - pojdzie z adresu jarmark.cudow@gmail.com - to w ogole adres JC do korespondencji - jakby chciał ktos jeszcze dostac taki pakiet materiałów, to mozna napisac wlasnie na ten adres.

A dzis jeszcze - jak mi sie uda Uśmiech (bo plikow mp3 jeszcze nie zawieszałam u nas na portalu Uśmiech) - to na Jezus.waw.pl zawiesze dzis bardzo fajny jingiel radiowy, ktory wlasnie wczoraj wieczorem powstał dzieki naszym przyjaciołom Uśmiech - tez bezkosztowo Uśmiech

W razie czego zawiesi nasz webmaster, jak sie pojawi pod netem Uśmiech
29-07-2007 11:18
Odpowiedz cytując ten post
sasankja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
dziękuję bardzo - wszystko doszło Uśmiech

by?am ale si? zmy?am
30-07-2007 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
I jak??Oglądał ktoś??

http://www.ewangelizatorzy.pl
18-08-2007 23:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Incubare23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
hmmm nie ma gdzieś całych oddcinków do oglądniecia? heh

G?osz?cy chaos zjednoczeni w jednym...
22-08-2007 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
izas Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
To bardzo interesujacy program. Niestety nie zawsze uda mi sie go obejrzec bo czasem zapominam, ale ostrzega przed tym co czyha szczegolnie na mlodych ludzi.

Szkoda, ze to sa tylko zwiastuny programu, moze gdzies w necie sa cale odcinki ?
22-08-2007 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Chyba nie ma... Smutny(

W niedzielnym programie bardzo mocne świadectwo byłoUśmiech

http://www.ewangelizatorzy.pl
22-08-2007 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
izas Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
Mocne świadectwo ? Kurcze muszę sobie gdzieś zapisać kiedy leci ten program. Czy ktos wie ile czasu będzie on jeszcze wyświetlany? Tylko przez okres wakacji czy jeszcze dłużej ?
22-08-2007 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
izas napisał(a):Czy ktos wie ile czasu będzie on jeszcze wyświetlany? Tylko przez okres wakacji czy jeszcze dłużej ?
Z tego co wiem, to zależy od ilości widzów... a więc od każdego z nasUśmiech

http://www.ewangelizatorzy.pl
22-08-2007 23:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Nie mam TVP3

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
22-08-2007 23:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów