Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odmienne stany świadomości: LD, OOBE [od str. 5] itp.
Autor Wiadomość
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
A czy ktoś tu napisał, że LD wywołuje choroby psychiczne, hamuje rozwój, kreatywność, artyzm?

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
19-07-2007 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kumbaja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 226
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
a czy ja napisalam ze ktos tu tak napisal? offca pisala ze bawienie sie ze swoim mozgiem moze tylko zaszkodzic a ja pisze ze niekoniecznie w przypadku ld. a o kreatywnosci i artystycznych zdolnosciach tak tylko dodalam.

(na marginesie to wiem co moze zaszkodzic ale nie napisze na tym forum)

`I suggest we learn to love ourselves before it`s made illegal
when will we learn?
when will we change?
just in time tosee it all come down
those left standing will make millions
writing books on the way it should have been`
incubus
19-07-2007 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Ludzie, tak sobie myśle: czy wy na prawdę nie macie innych zmartwień?
Odwołam się tylko do Bio dzieciaka wpierw:
Bio, ty masz na koncie pewnego rodzaju neofitym. Chcesz bawić się, czy ewentualnie poszpanowac na forum. Wolna droga. Nikt ci nie zabrania. Ale znaj głos Kościoła w tym wzgledzie: grzeszysz ucieczka od współpracy z łaską Boża. To chyba juz podpada pod grzechy przeciw Duchowi Świętemu.
Kumbaja, ciebie tez nie oszczędzę: piszesz o swoim konkubinacie (tak? czy pominąłem cywilny związek?), że się kochacie, bawicie, etc. Ale wspominasz tez o problemach bodaj natury finansowej. Zgrzeszyłbym, iz są to sprawy, które dotyczą tylko konkubentów albo kontrahentów. One włażą w zycie wielu ludziom, róznych światopoglądów. Ale chwilowo nie w tym rzecz: miast bawić się w czary mary hokus poku i astrologiczno senny bełkot, weź się lepiej kobieto do uczciwe pracy wokół siebie i nas sama sobą. Bo jak ci się noga powinie, to obsobaczysz wszystkich i wszystko, ale z pewnością zapomnisz o samej sobie, jako głównej bohaterce tych wszystkich ekwilibrystycznych figur, jakie przybierasz na płaszczyźnie egzystencji ludzkiej, osadzonej, jakby nie patrzeć w realiach duchowych.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-07-2007 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Reketier Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 166
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ja tu żadnego szpanu nie widzę. Był ciekaw to napisał. Skąd wiesz, że Kumbaja nie pracuje uczciwie? ciężkie słowa waść prawisz..

Early one mornin' while makin' the rounds
I took a shot of cocaine and I shot my woman down!
Got up next mornin' and I grabbed that gun took a shot of cocaine and away I run!
20-07-2007 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Reketier napisał(a):Ja tu żadnego szpanu nie widzę
To masz tu ode mnie w prezencie
[Obrazek: okulary_ajurwedyjskie_meskie_700x400.jpg]

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-07-2007 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #36
 
WOW :shock: ja wolałam tak wprost nie mówić... =D> ;P

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
20-07-2007 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Nie ma na co czekac Aniu, tylko otwierac oczy innym, którzy zdają się je miec szeroko zamkniete.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-07-2007 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Hmm.. przecież ja stąd odejdę niedługo... nie chcę pozostawiać po sobie zbyt wyraźnych śladów...

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
20-07-2007 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
nieania napisał(a):Hmm.. przecież ja stąd odejdę niedługo... nie chcę pozostawiać po sobie zbyt wyraźnych śladów...
:zmieszany: Nie bardzo rozumiem ostatniej części wypowiedzi...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-07-2007 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #40
 
to znaczy, że po cichutku chcę stąd odejść...

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
20-07-2007 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
nieania napisał(a):to znaczy, że po cichutku chcę stąd odejść...
Każdy ma swoje sprawy, które trzeba dociągnąć do końca, by nie było źle w zyciu. Ale "ciche" odchodzenie to kiepski pomysł. Tym bardziej, kiedy pojmuje się istotę rzeczy.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-07-2007 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #42
 
Może się pojmuje, a może się tylko udaje, że się pojmuje... tego nikt nigdy nie będzie wiedział...

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
20-07-2007 23:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #43
 
:offtopic: o odchodzeniu - błagam tylko nie w tym temacie.
Ks.Marek napisał(a):Ludzie, tak sobie myśle: czy wy na prawdę nie macie innych zmartwień?
Taki już Biomana los, że lubi mieć dziwne zainteresowania :diabelek:
Ks.Marek napisał(a):Odwołam się tylko do Bio dzieciaka wpierw:
Bio, ty masz na koncie pewnego rodzaju neofitym. Chcesz bawić się, czy ewentualnie poszpanowac na forum. Wolna droga. Nikt ci nie zabrania. Ale znaj głos Kościoła w tym wzgledzie: grzeszysz ucieczka od współpracy z łaską Boża. To chyba juz podpada pod grzechy przeciw Duchowi Świętemu.
1. neofitym - ciekway wyraz, lecz nie istnieje Duży uśmiech
2. Ksiądz jak zwykle przesadza. Zauważyłem, że na tym forum nie ma nic o tematyce LD, dlatego założyłem ten temat - przyznam, że w dość szpanerskiej konwencji xD . Chciałem się dowiedzieć , czy w praktykowaniu LD są jakieś dark side of the Force. I dziękuje Scott'owi, iż uświadomił mi, że mogą być jakieś negatywne strony w LD. Gdybym tematu nie założył, to za chiny bym się nie dowiedział. Dzięki Ci Scott xD .

Więc niby jak uciekam od współpracy z łaską Bożą? :coo:
Z bionergo... to przeszłość. Nieźle mnie do tego zniechęciliście :mrgreen: , a LD to na razie tylko moje zainteresowanie Duży uśmiech
Czy znowu boli was, że Bioman pyta po raz kolejny o drogę??

nieania napisał(a):WOW :shock: ja wolałam tak wprost nie mówić... =D> ;P
Spokojnie, nie podniecaj się tak niewiasto Duży uśmiech , jak nie wiesz o co do końca loto Duży uśmiech

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
20-07-2007 23:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #44
 
Bioman napisał(a):Spokojnie, nie podniecaj się tak niewiasto Duży uśmiech , jak nie wiesz o co do końca loto Duży uśmiech
Moje podniecenie, to nie twoja sprawa...

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
20-07-2007 23:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Bioman, kurtka na wacie!
Wpadasz do tematu jak Żyd po zapałki do pustego sklepu i kozaczysz.
Jeszcze raz taki numer pośle ci ostrzezenie. Co ty sobie wyobrażasz, że jak zatekścisz to już wszyscy wymiot, i niech żyje Guru Biocoś tam, coś tam?
To nie ta bajka. To nie ten sen...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
21-07-2007 00:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów