Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odmienne stany świadomości: LD, OOBE [od str. 5] itp.
Autor Wiadomość
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #121
 
[glow=darkblue] Helmutt napisał:

"Sekta, nie sekta... doświadczałem świadomego snienia mnóstwo razy.

Odbywało się to bez żadnych zabiegów z mojej strony - po prostu czasami śniłem różne rzeczy zdając sobie w pełni sprawę, że to sen. Problem powstawał, gdy sen przebiegał w dość dramatyczny sposób (mi się zawsze sniły jakieś wojny, katastrofy itp.), ja chciałem się przebudzić i powstawały różne tragikomiczne epizody gdy we śnie tłukłem głową w jakąś ścianę aby się zbudzić, albo usiłowałem "zasnąć" (we śnie!) naiwnie wierząc iz przeniesie mnie to do świata realnego."



"A to świadome śnienie to fajna sprawa, odstresowuje pewnie, chociaż nie mnie bo mi się przewaznie śni wojna, szwaby i inne pierdoły, tak że przez wiekszość "świadomego snu" zajęty jestem uciekaniem do miejsca gdzie będe próbował się wybudzić "
[/glow]



Też miewam tego typu sny ( no może wojna śniła mi sie tylko raz ale sny faktycznie bywają “dramatyczne“). Nigdy jednak nie próbowałam uciec ze snu...
W takiej sytuacji poprostu zmieniam jego treść.

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
28-06-2009 09:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #122
 
nom,hej Uśmiech,a co do LD to myślę że warto to praktykować,wiadomo że to grzech itp.,ale i tak LD jest tylko dla wybranych Uśmiech,bo albo się komuś nie chcę ćwiczyć(jak mnie)albo ma nieczyste intencje(jak ja)albo nie interesuję się tym,albo...,co do OBE to coś podobnego do LD,i jeśli ktoś ma czyste intencje względem OBE to nie widzę przeciwwskazań żeby to praktykował Uśmiech
10-07-2009 17:35
Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #123
 
kozel:2 napisał(a):,wiadomo że to grzech itp.,ale i tak LD jest tylko dla wybranych

Jakoś mi to - wybacz - kretyńsko zabrzmiało.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-07-2009 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
euzed Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #124
 
sztangiści wykorzystują te sny w celach okultystycznych Oczko
16-07-2009 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #125
 
euzed napisał(a):ztangiści wykorzystują te sny w celach okultystycznych
A ja proponuje ci zacząć wykorzystywać mózg do kolejnych wypowiedzi chyba że jesteś "tępym" "ztangistom" wykorzystującym sny do celów okultystycznych . (żenujące i infantylne)
16-07-2009 16:04
Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #126
 
człowiek wykorzystuję swój mózg w 5 bodajże procentach(w przybliżeniu) Uśmiech
a co do LD to wielu świętych miało takie sny,mało tego,nawet OBE mieli Uśmiech
więc albo nie byli świętymi,ale fakt że u nich to na spontana przyszło..............................
nigdy nie miałem LD ale jestem pewien że kiedyś mi się uda Uśmiech
bardziej obecnie skupiam się na "czyszczeniu intencji"
w kręgach okultystycznych LD jest bardzo popularnym zjawiskiem,ale IMO bez czystych intencji(świadomych i podświadomych)to nawet ani jednego LD nie będziemy mieli Oczko
20-07-2009 17:19
Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #127
 
pozytywny napisał(a):a co do LD to wielu świętych miało takie sny,mało tego,nawet OBE mieli

To ciekawe możesz podać źródła z których zaczerpnołes/czerpiesz te informacje?

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
20-07-2009 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #128
 
Ani LD, ani OBE... Przeciwnie. Wiadomka, że zły duch próbuje parodiować Pana Boga. Nieudolnie, ale niektórzy się nabierają. Stąd jak jest Boży dar języków, tak opętani czasem mówią nieznanymi językami, jak dar poznania, tak zły może jakiś skrawek tego, co sam się domyślił, pokazać opętanemu (są znane takie przypadki), jak Bóg daje charyzmaty uzdrowień, tak szatan omamia bioenergoterapią, jak jest w Kościele liturgia, tak u satanistów spotyka się swoistą 'liturgię' będącą zaprzeczeniem Mszy świętej, jak od Boga mamy Dekalog, tak bodajże La Vey coś tam próbował sklecić jako parodię Bożych Przykazań... Jak w Kościele jest prawdziwa duchowość, tak szatan próbuje stworzyć ułudną pseudoduchowość, od Boga mistyka, od złego ezoteryka, od Boga mądrość, od złego okultyzm (occultus, gnosis), itd.
Również jeśli Bóg daje wybranym świętym pewne doświadczenia mistyczne, można się spodziewać, że zły tego nie wytrzyma i będzie chciał je zniszczyć, podważyć, zaprzeczyć... a że nie ma najmniejszej mocy, żeby to zrobić, próbuje stworzyć ich parodie i doprowadzić do swoistego przemieszania - przemieszania dobra ze złem, żeby Boże działanie w oczach ludzkich było mieszane z jego obrzydliwościami.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
20-07-2009 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #129
 
szatan niejednego już skusił do takich praktyk,bóg nie kusi do takich praktyk,on jest przeciwny takim praktykom,ten kto nie zaprzestanie takich praktyk,w ogniu piekielnym będzie krzyczał o przebaczenie po wieczne czasy,a bóg na to odpowie:bracie,żyłeś tak jak żyłeś,teraz w nagrodę
ognie piekielne cię otaczają Szczęśliwy
także radzę na przyszłość z 100 razy się zastanowić zanim podejmie się decyzję o praktykowaniu LD czy OBE,ale tyczy się to także innych praktyk okultystycznych Uśmiech
22-07-2009 14:35
Odpowiedz cytując ten post
Oświecony Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #130
RE: Odmienne stany świadomości: LD, OOBE [od str. 5] itp.
Tak patrze co Wy tutaj piszecie o tych stanach...Strasznie je krzywdzicie...
Ja tam miałem 54 LD i jest mi z tym dobrze.
OOBE jeszcze nie robiłem, ale w najbliższym czasie zrobięDuży uśmiech
Okej rozumiem chociaż też nie do końca, że nie podoba wam się OOBE, ale LD?Duży uśmiech
błahhaDuży uśmiech
Do czego się nie przyczepicieOczko

"To Dla CIEBIE PANIE MÓJ..." Anioł
LD-55 Serce
10-02-2012 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #131
RE: Odmienne stany świadomości: LD, OOBE [od str. 5] itp.
Pożyjemy, zobaczymy.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
10-02-2012 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
siloam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 173
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #132
RE: Odmienne stany świadomości: LD, OOBE [od str. 5] itp.
Cytat:Gra w "wychodzenie z ciała” zakończyła się dla gimnazjalisty z Kraśnika wizytą u egzorcysty. Ale mogło być jeszcze gorzej: Takie zabawy mogą skończyć się nawet śmiercią – ostrzegają psychologowie.

– Podobne jak w Kraśniku historie dziwnych zachowań czy to na skutek poszukiwania danych treści czy też zażywania narkotyków zdarzają się sporadycznie – mówi ks. Mieczysław Puzewicz, rzecznik lubelskiej kurii. – Ale w ostatnim czasie nasilają się.

Do niecodziennych wydarzeń doszło przed ok. miesiącem w jednym z gimnazjów w Kraśniku. – To było tuż przed Świętami Bożego Narodzenia – opowiada dyrektor gimnazjum, gdzie rozegrały się sceny niczym z filmu "Egzorcysta”.

Sytuacja dotyczyła dwóch uczniów z różnych klas, którzy grali w domu w tzw. wychodzenie z ciała. – Wtedy pierwszy raz dowiedziałem się, że jest coś takiego i że pewne wskazówki można znaleźć w Internecie - przyznaje dyrektor gimnazjum.

Potem, podczas lekcji w szkole, jeden z chłopców zaczął się dziwnie zachowywać. – Został zabrany do gabinetu pani pedagog i tu się wszystko zaczęło – kontynuuje dyrektor szkoły. – Chłopak bluźnił, krzyczał zmienionym głosem, prężył się. To rzeczywiście była sytuacja nietypowa i to wzbudziło niepokój dwóch pedagogów, którzy byli w pokoju.

Nauczyciele wezwali rodziców ucznia. O pomoc poproszono też księdza, który prowadzi zajęcia w szkole. Modlił się za chłopca. – Byłem z nim do czasu, aż został przewieziony przez rodziców do egzorcysty – przyznaje duchowny, który był jednym ze świadków nietypowego zachowania dziecka.

– Rzeczywiście spotkali się z egzorcystą – przyznaje ks. Puzewicz. – Egzorcysta może rozpoznać czy ma do czynienia z objawami opętania czy przyczyny takiego zachowania są zupełnie inne.

A jaki był finał tej wizyty? To tajemnica. Podobna sytuacja powtórzyła się dwa dni później. Dotyczyła drugiego z chłopców. Interweniowali rodzice.

Dyrekcja gimnazjum zapewnia, że dziwne zachowania uczniów miały charakter incydentalny. Od grudnia podobne rzeczy nie miały już miejsca.

Informacje z dziedziny okultyzmu bez problemu znajdziemy w Internecie. W sieci aż roi się od "technik” i opisów tzw. wychodzenia z ciała, czyli jak "stać się żywym trupem”. – Nie będziesz mógł się ruszać, całkowity paraliż, no normalnie warzywo – pisze na jednym z forów dyskusyjnych Samzabijaka.

– Próbuję też tego dokonać od ponad dwóch miesięcy na razie bez skutku – przyznaje na kolejnym portalu Kazina.

– Lepiej zastanów się czy chcesz się bawić ze śmiercią – radzi jeden z komentujących wątek, internauta o nicku Saburau. – Lepiej nie odrywać swojej duszy od ciała.

Psychologowie ostrzegają przed podobnymi praktykami. – Znam osoby, które lekkomyślnie podjęły decyzję, żeby poddać się nieodpowiedniej terapii, z pogranicza psychologii, parapsychologii a nawet magii – uprzedza dr Ireneusz Siudem, psycholog z UMCS.

– Może to grozić nie tylko chorobami psychicznymi, ale też nawet śmiercią. Pewne emocje mogą wywołać skrzętnie skrywane do tej pory przez nasz mózg informacje np. z dzieciństwa. Mówimy wtedy, że jakąś osobę nawiedza zły duch. Z punktu widzenia psychologicznego takie zachowania są wyjaśnione. Chodzi o choroby takie jak chociażby schizofrenia czy parafremia.

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.../469032831

Objawienia uznane przez Kościół katolicki: Objawienia.info
12-02-2012 03:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Uświadomiony Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #133
RE: Odmienne stany świadomości: LD, OOBE [od str. 5] itp.
Praktykuje już prawie rok, przez ten cały czas wyłącznie LD, ale jest już to dla mnie tylko zabawa albo testowanie innych rzeczy, teraz pragnę czegoś więcejj ^^ (oobe).

Ale również nie rozumiem co dla was jest złego w LD ? To tylko nasza czyta podświadomość, no i marzenia senne, którymi możemy kierować jak chcemy <3

fdsfsdfsdfs
12-02-2012 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #134
RE: Odmienne stany świadomości: LD, OOBE [od str. 5] itp.
Ty sobie rób jak chcesz, jesteś człowiekiem wolnym, ja natomiast moim dzieciom absolutnie bym zabronił. Na szczęście mam inteligentne dzieci i nie muszę.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
12-02-2012 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oświecony Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #135
RE: Odmienne stany świadomości: LD, OOBE [od str. 5] itp.
Od świadomych snów rośnie minimalnie procent używania mózgu;]
(12-02-2012 12:38 )sant napisał(a):  ja natomiast moim dzieciom absolutnie bym zabronił. Na szczęście mam inteligentne dzieci i nie muszę.
hahahahahahhahahahahhahahahahha
Bardzo współczuję twoim dzieciom.Ale jeżeli są inteligentne to dadzą sobię radę.Zabronił?
Co to jest? Zabranianie to droga do szczęścia? Może zabronisz im poznawania innych religii a mają wierzyć tylko w to co Tym im mówisz? Chcesz zrobić własny rodzinny system?:>

"To Dla CIEBIE PANIE MÓJ..." Anioł
LD-55 Serce
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2012 12:53 przez Oświecony.)
12-02-2012 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów