Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Second Life
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Mając niemal 30 na grzbiecie, czas poważnieć. Nawet w pasjansa windowego juz nie zaglądam. Czasem jest pokuszenie, ale szczęściem, znajdzie się coś ciekawszego do zrobienia,.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
22-07-2007 02:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Zerknąłem raz na to Second Life i zalogowałem się,ale jakiegoś programu brakowało.Zresztą do projektowania budynków w Second Life to trochę nie za bardzo bym się nadawał.
17-10-2007 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Jeszcze 2 lata temu maniakalnie grałem w iną grę. Codziennie po minimum 8 godzin, a bywało niekiedy, że i ponad 15 godzin siedziałem i nawalałem w pewnego RPG. Forse wydałem, straciłem część znajomych, wzrok nadszarpnąłem, nie wspomne o newrach...
Koniec z grami.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-10-2007 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ks.Marek napisał(a):Jeszcze 2 lata temu maniakalnie grałem w iną grę. Codziennie po minimum 8 godzin, a bywało niekiedy, że i ponad 15 godzin siedziałem i nawalałem w pewnego RPG. Forse wydałem, straciłem część znajomych, wzrok nadszarpnąłem, nie wspomne o newrach...
Koniec z grami.
No coś takiego Duży uśmiech . W takim razie postaram się nie kusić grą Jedi Academy, w której nie zdobywa się punktów doświadczenia, ani nie płaci się za abonament. W trybie multiplayer liczy się tylko technika walki, spryt i b. rzadko szczęście Duży uśmiech Walka w JA to finezja \Duży uśmiech/ Super finezja \Duży uśmiech/ I mega finezja - prawie jak w Matrix Reaktywacja \Duży uśmiech/
Lubię do tej gry wracać, bo można sie wyszaleć i co najważniejsze nie jest tak zobowiązująca jak RPG'i, no chyba, że do jakiegoś klanu się przystanie.

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
17-10-2007 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów