Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RP vs E. Mazur
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Reketier napisał(a):Niech ksiądz powie czy tamta sprawa nie była bulwersująca? Mówienie o nim jako o mordercy, spadek liczby przeszczepów?
Ostatni raz w tym wątku pociągne off topic:
Bulwersujące było to, a jakże! G sterroryzował działania na rzecz transplantacji. Za pomoca mafijnych sposobów został wyciągnięty z mamra. To jest właśnie bulwersujące!, że w państwie cywilizowanych tak źle się dzieje na gruncie prawa.
Reketier napisał(a):Ziobro upolitycznił całą sprawę, organizował konferencje, na których formułował zarzuty przed zapadnięciem wyroku, co doprowadziło do odrzucenia wniosku o ekstradycje.
Dwa zdania komentarza:
1. To pytanie: w jaki sposób wg ciebie dokonał upolitycznienia? Bo konferencje prasowe to dośc popularny sposób informowania społeczeństwa o przebiegu procesu rządzenia, że tak powiem.
2. Wg mnie, Polskie elity rządzące za dużo mówia, nie potrafią tez zadbać o zatykanie przecieków...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
23-07-2007 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Reketier napisał(a):Ale tu nie chodzi o to czy Mazur jest winny czy nie. Ziobro upolitycznił całą sprawę, organizował konferencje, na których formułował zarzuty przed zapadnięciem wyroku, co doprowadziło do odrzucenia wniosku o ekstradycje.
Wiesz, gotów jestem postawić Ci skrzynke piwa, jeżeli:
1. Mazur wróći do Polski
2. Będzie żył na tyledługo by złożyć zeznania.
23-07-2007 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Helmutt napisał(a):
Reketier napisał(a):Ale tu nie chodzi o to czy Mazur jest winny czy nie. Ziobro upolitycznił całą sprawę, organizował konferencje, na których formułował zarzuty przed zapadnięciem wyroku, co doprowadziło do odrzucenia wniosku o ekstradycje.
Wiesz, gotów jestem postawić Ci skrzynke piwa, jeżeli:
1. Mazur wróći do Polski
2. Będzie żył na tyledługo by złożyć zeznania.

A ja drugą skrzynke, jeśli:

1. Mazur wróci do Polski
2. Będzie żył na tyle długo, by wypić skrzynkę piwa Duży uśmiech

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
23-07-2007 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Reketier Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 166
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
PRzecieki stały się nawet bronią polityczną. Ziobro przedstwia każde zatrzymanie jako sukces tej ekipy. Nie wymiaru sprawiedliwości tylko PiS. Przecież zatrzymania filmowane na potrzeby TV ( co potwierdziła funkcjonariuszka ABW) służa promocji osoby pana ministra. Śmiech mnie ogarnia jak widzię grupę komisarzy do zatrzymania 1 osoby, lekarza w miejscu pracy. Podobnie było z zatrzymaniem "

Cytat:G sterroryzował działania na rzecz transplantacji. Z pomoca mafijnych sposobów został wyciągnięty z mamra.

O czym ksiądz mówi? Może coś w TV przegapiłem więc prosze o wyjasnienie.

Panowie jeśli chodzi o długość życia Mazura to jestem gotów sie założyć o ta skrzynkęDuży uśmiechDuży uśmiech Zabicie go, przy takim zainteresowaniu mediów byłoby strzałem w stropę dla mafii. Przeciez podłożyliby się Ziobrze. Daje sobie ręke uciąć, że nic by mu sie nie stało. BTW przecież mogli go juz dawno zalatwić w USA. O wiele mniej podejrzeń, dostęp do broni nieograniczony. Napady z broniąOczko zdarzaja sie dużo częściej niż u nas.

Co do wydania Mazura.. hmm macie racje USA bardzo rzadko wydają zezwolenie na ekstradycję swoich obywateli. Ale przeczytajcie wypowiedź sędziego o wniosku ....

Tylko proszę ,żeby to nie był HarnaśJęzyk

Early one mornin' while makin' the rounds
I took a shot of cocaine and I shot my woman down!
Got up next mornin' and I grabbed that gun took a shot of cocaine and away I run!
23-07-2007 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ks.Marek napisał(a):Bulwersujące było to, a jakże! G sterroryzował działania na rzecz transplantacji. Za pomoca mafijnych sposobów został wyciągnięty z mamra. To jest właśnie bulwersujące!, że w państwie cywilizowanych tak źle się dzieje na gruncie prawa.
Jak w filmie Kroll "wszystkie kobiety to kurwy oprócz twojej i mojej matki". Taki właśnie sposób rozumowania reprezentuje Marek. On wie lepiej od prokuratury i mediów!

Ogniu, krocz ze mn?!!!
23-07-2007 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Reketier napisał(a):PRzecieki stały się nawet bronią polityczną. Ziobro przedstwia każde zatrzymanie jako sukces tej ekipy. Nie wymiaru sprawiedliwości tylko PiS.
Jesteś może przewrażliwiony?
Reketier napisał(a):Śmiech mnie ogarnia jak widzię grupę komisarzy do zatrzymania 1 osoby, lekarza w miejscu pracy. Podobnie było z zatrzymaniem "
Takie są procedury.
Reketier napisał(a):O czym ksiądz mówi? Może coś w TV przegapiłem więc prosze o wyjasnienie.
Dopóki G siedział w kazamatach, tak lała się woda na młyn tym, co są przy źródle transplantacji, czyli lekarzy. Sztucznie napedzano statystyki, wywoływano tematy, które z transplantacją jako taką nie miały nic wspólnego.
Reketier napisał(a):Zabicie go, przy takim zainteresowaniu mediów byłoby strzałem w stropę dla mafii.
A więc jednak nie jest wg ciebie Mazur taki czysty jak pupcia niemowlaczka?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
23-07-2007 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Reketier Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 166
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
Tak jestem przewrażliwiony na psucie państwa. Niech X. sobie przypomni jaki płacz był gdy podobne rzeczy robiła poprzednia ekipa. Ojj bliźniaki to prawie wscieklizny dostawali, a teraz robią to samo tylko duzo bezczelniej bo nawet się z tym nie kryją. Uważam, ze ten rząd jest jednym z najgorszych od '89.

JAkie mafijne sposoby? ma X. dowody? I na czym polega napedzanie statystyki - zdawałem ekonometrie i statystykę ale z takim pojęciem sie nie zetknałem.


A kiedy napisałem, że uważam Mazura za niewiniątko? Jestem za tym aby sprowadzić go do kraju i wyjaśnić wszystko. Ale nie w taki sposób jak to robi Ziobro. [/quote]

[ Dodano: Wto 24 Lip, 2007 15:15 ]
Wszystkie dane, które zostały podane pokazywały znaczny spadek transplantacji po akcji z dr G. To tez falsz?

Early one mornin' while makin' the rounds
I took a shot of cocaine and I shot my woman down!
Got up next mornin' and I grabbed that gun took a shot of cocaine and away I run!
24-07-2007 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Reketier napisał(a):Wszystkie dane, które zostały podane pokazywały znaczny spadek transplantacji po akcji z dr G. To tez falsz?
No więc właśnie, to jest terror i mafijne działanie.
Reketier napisał(a):Ojj bliźniaki to prawie wscieklizny dostawali, a teraz robią to samo tylko duzo bezczelniej bo nawet się z tym nie kryją. Uważam, ze ten rząd jest jednym z najgorszych od '89.
Na ten przykład, co takiego?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-07-2007 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
Reketier napisał(a):Panowie jeśli chodzi o długość życia Mazura to jestem gotów sie założyć o ta skrzynkęDuży uśmiechDuży uśmiech Zabicie go, przy takim zainteresowaniu mediów byłoby strzałem w stropę dla mafii. Przeciez podłożyliby się Ziobrze. Daje sobie ręke uciąć, że nic by mu sie nie stało. BTW przecież mogli go juz dawno zalatwić w USA. O wiele mniej podejrzeń, dostęp do broni nieograniczony. Napady z broniąOczko zdarzaja sie dużo częściej niż u nas.

Dopóki Mazur siedzi za Wodą - jest w sumie niegroźny dla naszych rządzących. Co inego w Polsce, gdyby zaczął się proces, gdyby zaczął sypać - zginąłby momentalnie.
Co do "strzału we własną stronę" dla mafii - a gen. Papała? A zabójstwo min. sportu Dębskiego? To też były ryzykowne posunięcia. Nie zpaominaj, że ludzie którzy wciąż pociągają za sznurki w Polsce mają praktycznie nieograniczone wpływy. Nwet jeśli po takowym "samobójstwie w celi" wytoczony byłby proces - ciagnąłby się latami - czy dwie sprawy jakie podałem w przykładzie zostały rozwiązane?? Ciągną się do dziś. Komuś bardzo zalezy na tym, przecież to widać. Powiesz - "Prison breaka" się koleś naogloądałeś. Ale o istnieniu tych "szarych eminencji" trzęsących sytuacją w Polsce świadczy zbyt wiele faktów.
25-07-2007 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #25
 
Jak rozpadła się mafia ubecka pisze Sakiewicz
http://tomaszsakiewicz.salon24.pl/24852,index.html
A kim są panowie: Kryże, Wasserman, Jasiński - nie dawną komunistyczną nomenklatturą, byłoby ich jeszcze wiecej, gdyby media w pore nie zareagowały np obsada naczelnego dyrektora więziennictwa w Polsce.
I akurat przeszłość tych szemranych postaci ujawniała GW - której tak ks. Marek nie wierzy Duży uśmiech
Niech ksiądz mi wskaże komu wierzyć, a które media kłamią:
- od paru lat po spotkaniu pielgrzymów kół RM na Jasnej Górze, Nasz Dziennik i RM podaje liczbę patników w ilości 500 tys. a Radio Jasna Góra 200 tys......niech mnie zatem ksiądz oświeci kto tu kłamie???????

OFF TOPIC
25-07-2007 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Reketier Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 166
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
Ks.Marek napisał(a):
Reketier napisał(a):Wszystkie dane, które zostały podane pokazywały znaczny spadek transplantacji po akcji z dr G. To tez falsz?
No więc właśnie, to jest terror i mafijne działanie.
Reketier napisał(a):Ojj bliźniaki to prawie wscieklizny dostawali, a teraz robią to samo tylko duzo bezczelniej bo nawet się z tym nie kryją. Uważam, ze ten rząd jest jednym z najgorszych od '89.
Na ten przykład, co takiego?
W jaki sposób rzeczywiste dane pokazujące spadek przeszczepów po konferencji Z. moga siać terror? Jaka mafia? lekarzy transplantologów? zalatuje trochę Mastertonem hehe

Na przykład obsadzanie stanowisk swoimi ludźmi, którzy nie mają do tego żadnych kwalifikacji. Oficjalnie krążą listy z członkami partii, którzy maja dostac dany stołek. Durne wypowiedzi urzędników państwowych itd, upartyjnienie telewizji, mało?

Early one mornin' while makin' the rounds
I took a shot of cocaine and I shot my woman down!
Got up next mornin' and I grabbed that gun took a shot of cocaine and away I run!
25-07-2007 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Reketier napisał(a):Na przykład obsadzanie stanowisk swoimi ludźmi, którzy nie mają do tego żadnych kwalifikacji. Oficjalnie krążą listy z członkami partii, którzy maja dostac dany stołek. Durne wypowiedzi urzędników państwowych itd, upartyjnienie telewizji, mało?
Jakoś ja nie widzę nic z tych rzeczy, o których piszesz. Bynajmniej nie na skale demonizowania.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-07-2007 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Reketier Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 166
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #28
 
Jak bede miał chwile czasu to poszukam i X wysle. Pozdrawiam

Early one mornin' while makin' the rounds
I took a shot of cocaine and I shot my woman down!
Got up next mornin' and I grabbed that gun took a shot of cocaine and away I run!
25-07-2007 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
narbukil Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 503
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #29
 
Ks.Marek napisał(a):Jakoś ja nie widzę nic z tych rzeczy, o których piszesz. Bynajmniej nie na skale demonizowania.
Oj to trzeba do okulisty iść :roll2:

Ogniu, krocz ze mn?!!!
26-07-2007 06:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
Ks.Marek napisał(a):
Reketier napisał(a):Na przykład obsadzanie stanowisk swoimi ludźmi, którzy nie mają do tego żadnych kwalifikacji. Oficjalnie krążą listy z członkami partii, którzy maja dostac dany stołek. Durne wypowiedzi urzędników państwowych itd, upartyjnienie telewizji, mało?
Jakoś ja nie widzę nic z tych rzeczy, o których piszesz. Bynajmniej nie na skale demonizowania.
Jak to nie widzisz? Od niepamiętnych czasów nowa władza obsadzała na ważnych stanowiskach "swoich", jakie by to nie było ugrupowanie. Jest to nienormalne, ale jak do tej pory tolerowane. Przykład z mojego podwórka - w woj. lubelskim konkurs na stanowisko kuratora oświaty wygrał niezrzeszony z żadną partią człowiek, zamiast popieranego przez pana wicemin. Orzechowskiego "pisiaka". Pan Orzechowski nie uznał oczywiście wyników konkursu twierdząc, że praca komisji była "nieobiektywna". Cóż, przypuszczam, że praca komisji będzie "obiektywna" jedynie wtedy gdy stanowisko dostanie ów "pisiak" (mniejsza już o nazwiska). A to Polska właśnie...
Polityka obecnie stała się cyrkiem, ale cyrkiem oglądanym przez łzy, bo to wszystko dzieje się naprawdę. Zobacz, taka chciałoby się rzec ambitna partia jak LPR właśnie "ożeniła się" z Samoobroną. Przecież w LPR są w większości madrzy ludzie, wykształceni, naprawdę na poziomie - ale widmo porażki w przyszłych wyborach (a zarazem oderwania od "koryta") spowodowało, że zrzeszyli się z tymi bucami, złodziejami, gwałcicielami, oszustami - jednym słowem Samoobroną... Cóż, "Bóg, Honor, Ojczyzna".... z tych trzech został tylko ten bóg gdzieś tam czasami wspominany... ...
26-07-2007 06:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów