Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #76
 
Offca napisał(a): Dlatego Kochani, proszę, żeby wpisywali się tu tylko nowi użytkownicy! Koniec dyskusji [-X
Ja jako kolejny moderator przyczyniam się do propozycji administratora Rafika, aby w tym temacie posta mógł napisać tylko nowy użytkownik, który chce się przywitać i napisać coś o sobie. No i nikt tego nie komentuje potem tego powitania postem typu: Witaj Ravenloff, miło cię tu widzieć.
No a temat Poznajmy się niech będzie tematem, gdzie można pooglądać sobie zdjęcia osób, które chciały się nam przedstawić na zdjęciach.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
02-03-2005 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #77
 
Harpoon napisał(a):Skoro Gepardzik może to ja też powiem co o tym myśle.
Uwazam , że nic się nie stanie jeśli tu, w tym temacie będzie syf. Przecież i tak od początku do konca syf jest... ehhh....

Maxymalne przegięcie - zastanów się co Ty piszesz :!: Smutny Normalnie się na Tobie zawiodłem Smutny

DOBRZE CZY?CIE TYM KTÓRZY WAS NIENAWIDZ? (?k. 6,27)
03-03-2005 14:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #78
 
Siema wszystkim :!: :shock:
11-03-2005 22:46
Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #79
 
witam witam Uśmiech Jacku
11-03-2005 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #80
 
Sorki Gonzo ale poczytaj pare postów wyzej co postanowilismy co do tego postu :!: :|
11-03-2005 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #81
 
Daidoss napisał(a):Sorki Gonzo ale poczytaj pare postów wyzej co postanowilismy co do tego postu :!: :|

przepraszam ostatnio nie mialem nastroju do czytania takiej ilosci postow Język i musialem pominac to jakos #-o >Uśmiech<

no to mozesz usunac moje posty i tyle Uśmiech >Uśmiech<
11-03-2005 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #82
 
Witajcie

Fajne forum.Nie wiem w jakim dziale powinienem byl sie przedstawic.Wybralem ten.Jezeli nie wlasciwy to prosze moderatora o umieszczenie tego postu w naleznym miejscu.

Pozdrawiam was Mirek z dalekiej Kanady Duży uśmiech
14-04-2005 02:36
Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #83
 
Czesc jestem bratem loli jak ktos chce sobie ja wypozyczyc na dzien to bardzo prosze ja nie moge juz znia wytrzymac Szczęśliwy 5zl za godzine oplaca sie >Uśmiech<
25-04-2005 11:56
Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #84
Witam wszystkich serdecznie:)
Pokój i Dobro! Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Sylwia, jestem ze Świnoujścia. Od prawie roku jestem mężatką Przytulanie W Kościele należę do Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, od pięciu lat. Bardzo podoba mi się Wasze forum Uśmiech Ja również prowadzę forum, które jest poświęcone wielbieniu Boga i Matki Najświętszej, adres forum znajduje się w mojej stronie www. Pozdrawiam Was wszsytkich cieplutko :jupi:
18-06-2006 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #85
 
Witam wszystkich Uśmiech Długo szukałam tematu w którym mogłabym to zrobić i znalazłam (chyba...) Uśmiech
No więc jestem Aneta, mam 17 lat, pochodzę z najpiekniejszej części naszego kraju, czyli z Małopolski :mrgreen:
No i co by tu jeszcze pisać... Interesuję się m.in. metalem (głownie death, black, gothic), zwierzętami i chłopakami :wink: . Tzn mam jeszcze dużo zainteresowań, ale nie chce mi się ich wymieniać Uśmiech
W przyszłości chciałabym zostać weterynarzem... No i chyba tyle o mnie... Nie umiem pisać o sobie Uśmiech
31-07-2006 00:02
Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
Witam wszystkich. Przed chwilą dołączyłam do grona klikających na tym forum Uśmiech imię i pochodzenie nieważne :wink: może od razu uprzedze, że mam malutki rozumek, który nie zawsze wszystko pojmuje więc prosze o wyrozumiałość Uśmiech
04-09-2006 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #87
 
cieszymy się, że jestes Uśmiech
04-09-2006 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RySia :) Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
Witam Uśmiech :* :jupi:

CZerwone: stój!
Zielone: jed?!
Pomara?czowe: Ry?ka!!! Duży uśmiech

...id? ?ni? niemo?liwe, burzy? wszech?wiaty, rozdziera? rzeczywisto?ci w imi? Ojca i Syna... ju? dobrze. :*
04-09-2006 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Natalia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Witam wszytskich!
Zalogowałam się na to forum prawie tydzień temu a jeszcze się nie przedstawiłam :oops: więc nadrabiam... mam na imię Natalka, studiuje na I roku na AR w Lublinie kierunek co się zowie technologia żywnosci i żywienie człowieka i jak na razie jakoś mi się tam nie podoba :? Interesuję się przede wszytskim muzyką... no i naukami przyrodniczymi. Na forum trafiłam przez przypadek, a że bardzo miło tutaj jest to zostałam :wink:

Bo?e, daj mi si??, aby mog?a zrobi? wszytsko, czego ode mnie ??dasz. A potem ??daj ode mnie czego chcesz...
02-12-2006 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
Witaj Uśmiech Przytulanie
02-12-2006 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów