Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energia KUNDALINI! :)
Autor Wiadomość
Wyspa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Energia KUNDALINI! :)
Chciałem podac adres do strony na ktorej jest najwiecej w Polsce (sprawdz sam ze najwięcej hehe) artykułów i informacji odnosnie energii Kundalini o ktorej sie tak duzo mówi w dzisiejszych czasach.

Ciach! (link do strony propagującej New Age)

Jest to energia u podstawy kręgosłupa która wznosi sie stopniono przez cały kregosłup co umożliwia bardzo wysoki spirytualny rozwój. Pomaga ona w aktywacji ośrodków energetycznych oraz w oczyszczeniu na wszystkich poziomach (np mentalnym oraz emocjonalnym). Nie jest to jednak proces łatwy... wymaga duzo odwagi i cierpliwosci gdyż gdy juz owa energia ulegnie przebudzeni nic juz jej nie zatrzyma. Bedzie płynąć w nas juz do śmierci i powodowac aktywacje nowych osrodków co nie zawsze jest przyjemne, poniewaz jest to energia "ogniowa" ktora wypala wszystko co zbędne w naszym ciele oraz zmienia nas wew na tyle iż stajemy sie nowymi ludzmi -> przechodzimy metamorfoze od ziarenka w wielkie drzewo. Nasze stare "ja" musi umrzec (ziarenko) aby mogło sie narodzic nowe "ja" czyli drzewo.
Zapraszam do lektury!
22-07-2007 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
oho... nowa demagogia starej ideologii...

Cytat:uważam, że jest to współczesna ideologia 'ery wodnika', czyli zaliczam ją do takich narzędzi New Age'u jak: teozofia, antropozofia, holizm, okultyzm, transformizm, transcendentalizm, ekologizm, wiccanizm i inne wynalazki tak barwnych postaci, jak: Swedenborg, Mesmer, Emerson, Alcott, Fuller, Hopkins, Bławatska, Olcott, Bailey, Steiner i inni przyjaciele demonów :evil:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
22-07-2007 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wyspa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ew. Mateusza
Ja was chrzczę wodą dla nawrócenia; lecz Ten, który idzie za mną, mocniejszy jest ode mnie; ja nie jestem godzien nosić Mu sandałów. On was chrzcić będzie Duchem Świętym i ogniem.
(Ew. Mateusza 3:11, Biblia Tysiąclecia)

Te osoby co bardzo mocno wierzą w Boga i oddają mu sie bez reszty dostępują boskiego ognia ktory przekształca zwykłych ludzi w prawdziwych mistyków np Ojciec Pio czy Marta Robin Uśmiech

[Obrazek: robin02.jpg]
(Marta Robin - mistrzyni życia duchowego i trawnia w wierze - poczytaj o niej w internecie - miala podobne doswiadczenia jak Ojciec Pio i mistyczne i cierpientnicze)
22-07-2007 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Wyspa napisał(a):Zapraszam do lektury!
Ja też zapraszam do lektury "O niebezpieczeństwach... o. Verlinde" xD
Dostałem to kiedyś na wstępie Duży uśmiech . Jest bardzo pouczające.

Wyspa napisał(a):Jest to energia u podstawy kręgosłupa która wznosi sie stopniono przez cały kregosłup co umożliwia bardzo wysoki spirytualny rozwój.
Powiedzmy, że jeśli aktywujesz, otwierasz swoje główne czakramy, to stajesz się otwarty na działanie innych "energii", zarówno tych dobrych :aniol: jak i tych złych :twisted: . Czyli prościej mówiąc może Cię diabeł strzelić :diabelek: .
Więc taka osoba, która to praktykuje, musi zadać sobie jedno fundamentalne pytanie:
Czy mam anty-diablusa? :diabelek:

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
22-07-2007 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wyspa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Mowie o tym aby stworzyc jednosc z Bogiem Uśmiech aby tak jak Jezus mówił mozna było kiedys powiedziec "Ja i Bóg to jedno" Uśmiech aby stac sie narzedziem w rekach Boga i jemu służyć tak jak czynił to Jezus oddając swoją wole Bogu i aby wola Boga sie wykonala nie nasza -> o tym mówie ;-)
22-07-2007 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Wyspa, czy Ty widzisz jakakolwiek spójność logiczną pomiędzy swoimi postami?

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
22-07-2007 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Wyspa napisał(a):Mowie o tym aby stworzyc jednosc z Bogiem Uśmiech aby tak jak Jezus mówił mozna było kiedys powiedziec "Ja i Bóg to jedno" Uśmiech aby stac sie narzedziem w rekach Boga i jemu służyć tak jak czynił to Jezus oddając swoją wole Bogu i aby wola Boga sie wykonala nie nasza -> o tym mówie ;-)
żeby się tylko ostatecznie nie okazało, że ten "Bóg", o którym piszesz, w rzeczywistości jest anty-Bogiem Smutny

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
22-07-2007 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
Cytat:nie mowie o tym aby stworzyc jednosc z otoczeniem tylko aby stworzyc jednosc z Bogiem Uśmiech aby tak jak Jezus mówił mozna było kiedys powiedziec "Ja i Bóg to jedno" Uśmiech aby stac sie narzedziem w rekach Boga i jemu służyć tak jak czynił to Jezus oddając swoją wole Bogu i aby wola Boga sie wykonala nie Jezusa -> o tym mówie
No dobra, ale skąd ta pewność, że stosując tą technikę ingerencji w czakramy połączysz się z Bogiem?? Może wolą Boga jest to, żebyś nie ingerował w to, co niewidzialne i niezbadane - by nie narażać się na opętanie.

A to ↓ mi ks. Marek kiedyś rzucił w większym paku. To nic, że po fakcie Duży uśmiech
Cytat:22 O tym rozmyślaj, co ci nakazane, bo rzeczy zakryte nie są ci potrzebne.

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
22-07-2007 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Glowa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #9
 
Cytat:Powiedzmy, że jeśli aktywujesz, otwierasz swoje główne czakramy, to stajesz się otwarty na działanie innych "energii", zarówno tych dobrych jak i tych złych . Czyli prościej mówiąc może Cię diabeł strzelić .
Dlaczego zakładać, że nas diabeł strzeli? Tutaj, teraz, my wszyscy też jesteśmy narażeni na działanie dobrych i złych energii. Wszystko zależy od naszego postępowania.

Nie bój si? nieznanego.
24-10-2008 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Glowa napisał :
Cytat:Tutaj, teraz, my wszyscy też jesteśmy narażeni na działanie dobrych i złych energii. Wszystko zależy od naszego postępowania.

Wyraz "energii dobrych lub złych" jest tu niepoprawny logicznie. Nie można stosować terminów z fizyki mówiąc o świecie duchowym. Za to można powiedzieć, że dobro pochodzi od Stwórcy, a zło od Szatana. I właśnie owo "otwieranie się czakram" to inaczej "otwieranie się duszy na wpływy demoniczne, tzn. na obce wpływy duchowe przeciwne dobru", czyli grzeszna obrzydliwość.
24-10-2008 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Glowa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
Otwieramy czakry => jesteśmy narażeni na energię z zewnątrz => czyli wszystkie "energie duchowe" są energiami złymi => więc światem rządzi szatan? :|

Nie bój si? nieznanego.
24-10-2008 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
Polonium napisał(a):Wyraz "energii dobrych lub złych" jest tu niepoprawny logicznie. Nie można stosować terminów z fizyki mówiąc o świecie duchowym.
W "ezoterycznej terminologii" (i w New Age) istnieje energia, pojęciowo różna od tej z fizyki. I ona może być określona jako "dobra lub zła". I co zabawniejsze faktycznie niektórzy księża posługują się tym pojęciem ;P .

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
24-10-2008 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów