Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dziwne zdarzenie w moim życiu...
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
dziwne zdarzenie w moim życiu...
Witam! Chciałabym podzielic sie z innymi pewnym zdarzeniem które miało miejsce w moim życiu... Chodzi o to że w przeciągu ok dwóch lat znalazłam trzy razy różaniec... Nie wiem czy to zwykły przypadek czy może jednak nie... Czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić bo ostatnio bardzo mnie to intryguje...a sama nie potrafie znaleźć wyjaśnienia zaistniałej sytuacji... z góry dziękuję
23-07-2007 23:55
Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
kate83 napisał(a):Chodzi o to że w przeciągu ok dwóch lat znalazłam trzy razy różaniec..
Może to zacheta, by odmawiac Różaniec, bądź by zostać propagatorem tej formy modlitwy?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-07-2007 00:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ty 3 razy znalazłaś różaniec, a ja miałam sen... byłam w kościele w Myszyńcu (największy kościół w diecezji Łomżyńskiej) siedziałam w ławce blisko ołtarza, za kolumną, która zasłaniała mi lewy ołtarz... w lewym ołtarzu modlił się śp. papież JP II wraz z garstką wiernych... w pewnym momencie na tle tych modlitw zaczęłam słyszeć jego głos, podszedł do mnie i... tłumaczył mi, jak powinno się odmawiać różaniec, co po kolei... Mówił, że trzeba przeczytać fragment Pisma Św. odnoszący się do każdej tajemnicy... Kilka dni później trafiło do mnie wydanie tajemnic różańcowych w którym wszystko było dokładnie tak jak tłumaczył mi we śnie Ojciec Święty... Nie ma tam jednak fragmentu odnoszącego się do wniebowzięcia NMP i przeszukując Pismo Św. nie mogę takiego fragmentu znaleźć... Bo w Piśmie Św. tego nie ma.. A we śnie wyraźnie słyszałam... "do każdej tajemnicy, bez wyjątku"... Nie potrafię sobie tego wyjaśnić.... :-s

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
24-07-2007 10:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Proszę nie myśleć, że sobie żartuję tutaj z poważnych spraw czy cos w tym rodzaju. Otóz ja ostatnio miewam dziwne sny. Zastanawiałam się niedawno, czy Bóg mówi do nas poprzez sny, na przykład w celu ostrzeżenia przed czymś. Chciałam nawet poruszyć tutaj ten wątek. Jakiś czas temu śniły mi się zęby, dosłownie. To był taki straszny sen, bo dotyczył wszystkich objawów choroby, na którą choruje mój tata, a ja chyba po nim zaczynam mieć jej objawy. Zastanowił mnie ten sen, a Tatuś, który jest bardzo religijnym człowiekiem, rozmiłowanym w Matce Bożej mówi do mnie, że "Bozia" może chciała mnie ostrzec przed chorobą. Co o tym sądzicie?
24-07-2007 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
aga napisał(a):"Bozia" może chciała mnie ostrzec przed chorobą.
Może... lepiej zastanowić się nad profilaktyką, przebadać się...
Do mnie Bóg często przemawia przez sny, ale zazwyczaj albo daje mi wtedy jakiegoś kopniaka w tyłek, żebym coś zmieniła, albo próbuje uspokoić, albo poucza.... takie "dziwne" senne wydarzenia mogłabym mnożyć jest ich full.. tylko dwóch nie potrafię do końca zrozumieć.. :-k

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
24-07-2007 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
kate83 napisał(a):Czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić bo ostatnio bardzo mnie to intryguje.
Może to równie dobrze nic nie znaczyć Kate. Nie można od razu też popadać w przesadę. Z drugiej strony może to być zachęta, jak powiedział Ks.Marek do odmawiania różańca, jeśli do tej pory tego nie robiłaś. Pan Bóg lubi przemawiać do człowieka przez różne dyskretne sygnały, czy wydarzenia, grunt to je wychwycić. Myślę, że takie rzeczy powinnaś rozpatrywać pod kątem swojego życia, ostatnich wydarzeń w Twoim życiu, Twoich doświadczeń. My Ciebie nie znamy, nie wiemy co się ostatnio działo w Twoim życiu, więc tak do końca pomóc Ci nie możemy odgadnąć co mają oznaczać te różańce. Po prostu uważnie przyjrzyj się swojemu życiu i rozpatruj to pod kątem ostatnich wydarzeń czy doświadczeń jakie Cię spotykały.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
24-07-2007 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #7
 
Dziękuję za odpowiedzi! Tak właśnie coś mi podpowiadalo,że może to jakiś sygnał aby coś zmienić w swoim życiu... Dziękuję i pozdrawiam
25-07-2007 11:30
Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
No tak, jakiś czas temu pisałam, że śniły mi się zęby, znaczy choroba zębów. Dzisiaj ten sen się chyba spełnił i jutro idę do stomatologa, bo umieram z bólu.
21-08-2007 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
izas Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
Mi się dzisiaj śnił śp. Jan Paweł II. Szedł moją ulicą, spotkałam go i dzieliłam się z nim doświadczeniami z całego dnia, rozmawiałam z nim jak z kimś kogo znam bardzo długo. W moim snie papież był w sile wieku, nie był to schorowany JPII, ale młodziutki i pełen sił. W pewnym momencie zmienił kierunek i chciał sie pożegnać, ale ja zaprosiłam go na herbatę. Zgodził się. Szliśmy razem pod rękę, oparłam się o Jego ramię i poczułam pokój serca i miłość, jaką zostałam otoczona. Sen się urwał... nie pamiętam co było dalej.. Zastanawiam się co to mogło znaczyć.? Czasem zapominam o modlitwie za JP II, może to chodziło o to .. sama nie wiem.
22-08-2007 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarny Pablo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Witam.
ja z innej beczki. Kiedy byliśmy narzeczeństwem i oczekiwaliśmy na nasz ślub, chodziliśmy także na wesela. W okresie narzeczeństwa byliśmy 3 razy. Napewno znacie zwyczaj rzucania welonu i muchy pana młodego. Otóz na każdym z trzech wesel muchę łapałem ja. Nawet nie musiałem o nią walczyć, po prostu spadała przede mną. Cóz za sugestywny znak hehe.

JAK SI? NIE WYWRUCISZ TO SI? NIE NAUCZYSZ
10-12-2007 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
ale czy takie łapanie much to nie jest jakiś zabobon ?? no bo witanie sie w progu tez coś tam oznacza ... czarny kot na drodze i pogańskie odpukiwanie w nie malowane
....
chyba powinniśmy odróżniać co Jest znakiem a co zabobonem ...

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
11-12-2007 01:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #12
 
To raczej zabawy weselne niż zabobony Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
11-12-2007 01:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarny Pablo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
Annika ma rację. Nie traktowałem tego jako jakiegoś wielkiego znaku, raczej jako zabawny zbieg okoliczności.

JAK SI? NIE WYWRUCISZ TO SI? NIE NAUCZYSZ
11-12-2007 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #14
 
A ja niedawno krzyżyk znalazłem na ulicy. Jak myślicie? Czy to znak abym się nawrócił? Jak dla mnie trochę zbyt subtelny, musiałby chyba na mnie spaść taki krucyfiks ze zwieńczenia katedry, żeby podziałało...
11-12-2007 17:40
Odpowiedz cytując ten post
motylek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 158
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
RBuzz, się tak nie dopominaj bo jeszcze się doczekasz Duży uśmiech

"Wierzysz, ?e jest jeden Bóg? S?usznie czynisz - lecz tak?e z?e duchy wierz? i dr??"
Jk 2,19
11-12-2007 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów