Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dziwne zdarzenie w moim życiu...
Autor Wiadomość
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
RBuzz napisał(a):A ja niedawno krzyżyk znalazłem na ulicy. Jak myślicie? Czy to znak abym się nawrócił? Jak dla mnie trochę zbyt subtelny, musiałby chyba na mnie spaść taki krucyfiks ze zwieńczenia katedry, żeby podziałało...
Bóg do Abrahama nie przyszedł w ogromnym wichrze czy w ogniu, ale w lekkim powiewie. On przychodzi delikatnie. Może żeby cię ten krucyfiks do ziemi nie przygniótł położył na twojej drodze maleńki krzyżyk,

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
12-12-2007 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
iksszatek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #17
Re: dziwne zdarzenie w moim życiu...
kate83 napisał(a):Witam! Chciałabym podzielic sie z innymi pewnym zdarzeniem które miało miejsce w moim życiu... Chodzi o to że w przeciągu ok dwóch lat znalazłam trzy razy różaniec... Nie wiem czy to zwykły przypadek czy może jednak nie... Czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić bo ostatnio bardzo mnie to intryguje...a sama nie potrafie znaleźć wyjaśnienia zaistniałej sytuacji... z góry dziękuję


Ja w przeciagu dwoch lat znalazlem 2 telefony ,jak myslicie czego to moze byc oznaka?Bog podpowiada mi ,abym zostal sprzedawca w salonie Ery? Szczęśliwy Szczęśliwy

Co do snow rowniez miewam czesto z wyrywaniem zebow ,z bijatykami w ktorych moje ciosy nic nie daja ,z ucieczkami kiedy to mam problem z uciekaniem ,z lataniem i odbijaniem sie od wszystkiego jak pileczka.... owe sny sa dla mnie snami ,nauka sama jeszcze je bada ,ja natomiast nie wierze w te stereotypy!To tak samo jakby wierzyc w stereotypy z czarnym kotem itp.
12-12-2007 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
iksszatek napisał(a):Ja w przeciagu dwoch lat znalazlem 2 telefony ,jak myslicie czego to moze byc oznaka?Bog podpowiada mi ,abym zostal sprzedawca w salonie Ery?
Nie. Może bardziej ktoś bardzo chce się z tobą skontaktować a nie może... Oczko Ja nie wierzę w żadne zabobony, czy stereotypy po prostu wiem, że w różny sposób może przemawiać do nas Bóg, poprzez sny, wydarzenia.... przypadków nie ma. Ale nie jest to zawsze tak samo. Ten sam sen u różnych osób może być wynikiem czegoś zupełnie innego...

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
12-12-2007 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #19
 
nieania napisał(a):Ten sam sen u różnych osób może być wynikiem czegoś zupełnie innego...
Nakręconej podświadomości zapewne...
13-12-2007 00:35
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów