Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
świadectwo i cud
Autor Wiadomość
Mortus Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #1
świadectwo i cud
:shock: Ja nawróciłem się niedawno (sięto zesłsania Ducha św.). Przez długi czas od I komunii św. (1993) na spowiedziach zatajałem swoje problemy ze sferą seksualności. To było powodem, że w pewnym momencie przestałem się spowiadać (ostatnia sowiedź w 2000) i chodzić do kościoła. Przełomem był dzień 1 VI. Zanim jednak to nastąpiło nastąpiło pewne zdarzenie. Któregoś dnia przeglądająć komentarze do jakiegoś artykułu na onecie natknąłem się na link do strony milosierdzieboze.pl. To był moment przełomowy. Lektura treści sprawiła, że oprzytomniałem. Dalej, przez kolejne dni walczyłem ze sobą czy pujść do spowiedzi. Bałem się, co powie ksiądz itp., ale na szczęście poszłem. Strach zwalczyłem cytatem z książeczki "myśl o tym co otrzymasz". W trakcie spowiedzi, w momencie, gdy wymawiałem zatajany przez lata grzech zacząłem słabnąć, ogarniało mnie zimno, omal nie zemdlałem. Z powodu braku czasu spowiednika (msza) musiałem zostać w kościele. Spowiedź skończyła się ok. godź 22. Obecnie nie mam już problemu z tymi kwestiami i jest mi z tym bardzo dobrze. Najciekawsze jest to, że gdy wróciłem do domu ok. 22 w wiadomościach usłyszałem info o pewnym panie, który obudził się ze śpiączki (po kilkunastu latach). Zauważyłem tu analogię pomiędzy jego przebudzeniem, a moim przebudzeniem religijnym i uzdrowieniem ciała.
26-07-2007 01:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
Cieszę się z Twojego duchowego "przebudzenia" :jupi: i Bogu niech będą dzięki
26-07-2007 08:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Takie świadectwa dodają skrzydeł!!
Dzięki Ci za nie i Chwała Panu za Ciebie :jupi:

http://www.ewangelizatorzy.pl
26-07-2007 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów