Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Reketier Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 166
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
Z tą kabałą to trochę pojechałeś. Interpretacja wzięta z "Pani domu" chyba hihi nie wspominając, że każdej literze alfabetu można przypisać 2 liczby a co za tym idzie dwa znaczeniaJęzyk Kabała jest bardziej skompliowana niz się może wydawać.

"Życie x3, to zdaje się, główny nurt światopoglądu satanistycznego." - que???Duży uśmiech
Podobno jedza koty, a one mają 9 żyć a nie 3 hehe

A co z 616?

Early one mornin' while makin' the rounds
I took a shot of cocaine and I shot my woman down!
Got up next mornin' and I grabbed that gun took a shot of cocaine and away I run!
03-08-2007 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Reketier napisał(a):Z tą kabałą to trochę pojechałeś. Interpretacja wzięta z "Pani domu" chyba
Co wiesz o Judaizmie?
Reketier napisał(a):nie wspominając, że każdej literze alfabetu można przypisać 2 liczby a co za tym idzie dwa znaczenia
Tak też również twoją interpretację można potraktować..
Reketier napisał(a):"Życie x3, to zdaje się, główny nurt światopoglądu satanistycznego." - que???Duży uśmiech
Miałeś styczność z satanizmem?
Reketier napisał(a):A co z 616?
Ja już dawno to odrzuciłam, wydaje mi się, że z argumentacją...

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
03-08-2007 23:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Reketier napisał(a):Z tą kabałą to trochę pojechałeś. Interpretacja wzięta z "Pani domu" chyba hihi nie wspominając, że każdej literze alfabetu można przypisać 2 liczby a co za tym idzie dwa znaczeniaJęzyk Kabała jest bardziej skompliowana niz się może wydawać.
"Życie x3, to zdaje się, główny nurt światopoglądu satanistycznego." - que???Duży uśmiech
Podobno jedza koty, a one mają 9 żyć a nie 3 hehe
A co z 616?
Sorry, ale nie mogę się powstrzymać: nie mam zamiaru dyskutować z półgłówkami. Nie dość, że nie potrafi korzystać z głową z internetu, to jeszcze za cięzki tyłek ma, by iśc do pierwszej lepszej biblioteki.
Temu Panu to ja już podziękuję.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
04-08-2007 00:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Reketier Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 166
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
Trochę wiem. Tak samo o kabale - teoretycznie, nigdy sie tym nie zajmowałem.

Alfabet hebrajski jest podstawą kabały. Każdej literze mozna przypisać liczbę, w zalezności od tego jaki przyjmiemy sposób numeracji, od początku lub końca alfabetu. Więc liczba 6 ma 2 możliwości jesli chodzi o przypisanie liczby. Nie ja to wymysliłem, nie X. Marek i pani domu, lecz kabaliści.
i
Styczność? hehe nie jadam kotów, z takim satanizmem nie miałem doczynieniaUśmiech

Aniu tylko twoja argumentacja opiera sie na interpretacji tej liczby natomiast 616 jest podawana w innych dokumentach źródłowych. Z tego co pamiętam to były najstarsze greckie źródła zawierające apokalipse.
(ciach !!-Off topic)
Tu jest link do artykułu o tych liczbach
http://www.escapeallthesethings.com/666-...-beast.htm
Z internetu potrafie korzystac, to ty nie czytasz artykułów, które zamieszczaszUśmiech Czytam od 2 - 5 książek tygodniowo, w bibliotece jestem przynajmniej raz na tydzień, sądząc po twoich wypowiedziac to o wiele częściej niż ty.

Kiedys juz pisałem, że jestes ciepła kluchaJęzyk Cięzki to może jestem ale nie od tłuszczu hehe

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Sob 04 Sie, 2007 00:32 ]
Gratulacje z powodu rozstania się z tym forum Duży uśmiech

Early one mornin' while makin' the rounds
I took a shot of cocaine and I shot my woman down!
Got up next mornin' and I grabbed that gun took a shot of cocaine and away I run!
04-08-2007 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #20
 
Reketier napisał(a):Trochę wiem.
czyli jeszcze dużo nie wiesz...
Reketier napisał(a):Więc liczba 6 ma 2 możliwości jesli chodzi o przypisanie liczby.
Mówimy o konkrecie rozpatrując jedno z tych dwóch znaczeń...
Reketier napisał(a):Aniu tylko twoja argumentacja opiera sie na interpretacji tej liczby natomiast 616 jest podawana w innych dokumentach źródłowych. Z tego co pamiętam to były najstarsze greckie źródła zawierające apokalipse.
WoW to ile ty masz lat??? 2000??? :shock:
Reketier napisał(a):Pisząc o kabale wypadałoby cos o niej wiedzieć "półgłówku"(tylko cytuje). Dokładnie takie opisy i interpretacje są w kobiecych pismach, które czytam w kolejce do fryzjera.
Odezwał się ten, co wie wszystko....
Reketier napisał(a):Hipokryzja?
Zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa.

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
04-08-2007 00:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
David Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
nieania napisał(a):Nawet w "biblii szatana" jest 666. Szataniści się posługują 666. Trzy takie same cyfry to jest gwarant.

Mam nadzieje, że jej nie czytałas :wink:

[center][Obrazek: duch_swiety.jpg]
"Crux sancta sit mihi lux, non draco sit mihi dux! Vade retro satana, nunquam suade mihi vana! Sunt mala, quae libas! Ipse venena bibas!"[/center]
03-01-2008 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
David napisał(a):Mam nadzieje, że jej nie czytałas
dlaczego? Gdybym nie czytała,skąd bym wiedziała?

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
04-01-2008 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
David Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
nieania napisał(a):dlaczego? Gdybym nie czytała,skąd bym wiedziała?

Z takimi rzeczami lepiej nie mieć w ogole do czynienia..nic dobrego z takiej bibli nie wyniesiesz...wiec po co w ogole "czegoś takiego dotykac" ? [-X :roll: :wink:

[center][Obrazek: duch_swiety.jpg]
"Crux sancta sit mihi lux, non draco sit mihi dux! Vade retro satana, nunquam suade mihi vana! Sunt mala, quae libas! Ipse venena bibas!"[/center]
05-02-2008 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów