Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kubuś Powiatowski na dopalaczach
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Kubuś Powiatowski na dopalaczach
ABW zaprosiło do siebie Pana Kubusia na przesłuchanie w sprawie powiązań ze światem gangsterskim.
Wiadomości z wp.pl napisał(a):Na początku przesłuchanie potraktowałem jak fantastyczną przygodę, bo budynek agencji naprawdę budzi przerażenie" - opowiada Wojewódzki. "Pokazali mi kilka zdjęć, niektóre ładne, inne brzydkie. Nikogo nie rozpoznałem. Mimo szczerej chęci, by pomóc w likwidowaniu narkomanii w IV Rzeczypospolitej, okazało się, że nie mogę tego zrobić. Przy tych ilościach, które biorę, to ja już własnej matki nie poznaję" - żartuje.

Ale później mówi już poważnie: "Nie mogę ujawniać szczegółów przesłuchania, bo proszono mnie o zachowanie tajemnicy. Jeszcze nie siedzę, ale diabli wiedzą" - ucina.
Więcej...

Powalający komentarz do sprawy:
Gość Niedzielny napisał(a):Podobno jakiś diler zeznał, że sprzedawał mu kokainę. Oczywiście nie wierzymy, że Piotruś Pan naszych czasów prowadzi swój talk-show po prochach. On potrafi pleść bzdury na trzeźwo i właśnie to jest najgorsze.
Tutaj

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
29-07-2007 09:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Żadna nowina - nie jest tajemnicą, że wiekszoścc ludzi z show-bisnesu ćpa, pije....dlaczego by Kubus nie miał postepować podobnie?.
Ciekawsze w tym jest, że zawsze o postępowaniach prokuratorskich, CBŚ, ABW, CBA pisze Wprost mając relację z tzw. "pierwszej ręki"....jak się powszechnie mówi "pisowski tygodnik", chocby ostatnie wywiad z J. Kaczyńskim - "Lepper może dostać zarzuty za kilka miesięcy , a może wcale" Duży uśmiech ....i nie tylko o śledztwach, o taśmach także Duży uśmiech
Tylko żeby te śledztwa kończyły się postępowaniem sądowym - bo jak narazie to tylko czytamy o śledztwach, śledztwach.....
29-07-2007 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
alus napisał(a):Ciekawsze w tym jest, że zawsze o postępowaniach prokuratorskich, CBŚ, ABW, CBA pisze Wprost mając relację z tzw. "pierwszej ręki".
. Może i tak, ale artykuł, który pierwszy czytałem, zamieścił Gość Niedzielny. Nie sądzę, by bazował na "Wprost", ponieważ nie podejrzewam redakcji GN o lewactwo.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
29-07-2007 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Reketier Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 166
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
O ile pamiętam on otwarcie mówił że jara zioło.
BTW
http://prawo.uni.wroc.pl/~kwasnicki/Ekon...a_a_1.html
ze strony mojego profesora. Trawa mniej szkodzi niż alkohol.

Early one mornin' while makin' the rounds
I took a shot of cocaine and I shot my woman down!
Got up next mornin' and I grabbed that gun took a shot of cocaine and away I run!
29-07-2007 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ja też nie sądzę Uśmiech ...i nie mieszajmy GN do brudnej polityki, którą uprawia Wprost.
Trawa czy alkohol - oba równie "dobre" :diabelek:
29-07-2007 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów