Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świat Star Wars
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ciekawe, czy Lucas powie as yours wish?

[ Dodano: Wto 07 Sie, 2007 22:19 ]
Poza tym, dziś z grupą dzieciaków oglądałem Mroczne Widmo. I tak codziennie, do piątku dojdziemy do 4 epizodu :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
07-08-2007 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
Ks.Marek napisał(a):Ciekawe, czy Lucas powie as yours wish?
Trzeba myśleć pozytywnie i mieć nadzieje, że Moc będzie z Lucas'em by zrobił kolejne epizody Uśmiech
Ks.Marek napisał(a):Poza tym, dziś z grupą dzieciaków oglądałem Mroczne Widmo. I tak codziennie, do piątku dojdziemy do 4 epizodu :mrgreen:
No to pewnie dzieciory grzeczne są jak Jedi'e :aniol:
Ale jak znam życie, to zawsze jest tak, że Sith happens :diabelek:

A teraz Yoda i ciekawostka xD
Cytat:Imię Yoda najprawdopodobniej narodziło się z sanskryckiego yoddha, czyli “wojownik”, lub z hebrajskiego yodea – “ten, który wie”. Po Hollywood krąży plotka, że postać zielonego mistrza Jedi była wzorowana na głównym bohaterze oskarowego filmu Akiry Kurosawy “Dersu Uzała”. Dersu (1849-1908) był myśliwym z mieszkającego głęboko w tajdze plemienia Nahajów. Jak nikt potrafił czytać ze śladów, bezinteresownie troszczył się o los napotkanych ludzi, dzieląc się z nimi wiedzą i pożywieniem. Uważał on, że każdy byt (ptak, ogień, księżyc) jest niezależną, inteligentną istotą równą człowiekowi, której należy się posłuch i szacunek.
Więcej tutaj.

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
08-08-2007 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Bioman napisał(a):No to pewnie dzieciory grzeczne są jak Jedi'e
A i owszem. Sam byłem w szoku, że nie zdarzył się żaden Sith. Ale mało ich było... niecała 20stka. Kto wie, może dziś lepiej bedzie - albo gorzej

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-08-2007 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ks.Marek napisał(a):
Bioman napisał(a):No to pewnie dzieciory grzeczne są jak Jedi'e
A i owszem. Sam byłem w szoku, że nie zdarzył się żaden Sith. Ale mało ich było... niecała 20stka. Kto wie, może dziś lepiej bedzie - albo gorzej
Wystarczy im pokazac jak wywijał Yoda (podczas walki z Dooku) i jak skończył Vader (ech....), Imperator i inni "Ciemni" Uśmiech - wtedy procent Sithów powinien zmaleć Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
08-08-2007 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #35
 
No to i ja dołączam do Imperium.

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
08-08-2007 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Wojtek37 napisał(a):No to i ja dołączam do Imperium.
Zdaje się, że w avatarze masz Hana Solo. A on w sumie walczył dla Republiki 8)

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-08-2007 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Witam.Przybyłem.
08-08-2007 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #38
 
ŁO matko, jednak faceci to wieczne dzieci Duży uśmiechDuży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
08-08-2007 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
No ba!
Dziś, po małych perturbacjach obejrzeliśmy Epizod II. Jakież było uniesienie, kiedy Yoda wywijał z Dooku Duży uśmiech

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-08-2007 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #40
 
Jak przybyli Imperialiści to ja się dołączę do "właściwej strony" :aniol: Duży uśmiech .
08-08-2007 23:28
Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
Jedi Creav witamy w Republice Uśmiech
Annnika napisał(a):ŁO matko, jednak faceci to wieczne dzieci Duży uśmiech Duży uśmiech
Na pewno Gwiezdne Wojny są lepsze od Harlekinów ;P
Dlaczego tak mało kobiet interesuje sie SW??

No ekstra, przegapiłem wielkie Star Wars'owe wydarzenie w Polsce.
Niedawno w Gorzowie był zlot fanów Gwiezdnych Wojen :!:
Cytat:Miłośnicy kosmicznej sagi spotkali się w Gorzowie. Impreza, na której mnóstwo było przebranych za filmowe postacie fanów, miała jednak ważny cel - zrealizować kolejny projekt fundacji "Mam Marzenie".
Więcej tutaj.

Ks.Marek napisał(a):Dziś, po małych perturbacjach obejrzeliśmy Epizod II. Jakież było uniesienie, kiedy Yoda wywijał z Dooku Duży uśmiech
Po tych wszystkich seansach i refleksjach wyciągniętych ze Star Wars, to ta grupka dzieciaków zapewne zmieni sie w rycerzy Jedi Duży uśmiech

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
09-08-2007 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #42
 
Creav napisał(a):Jak przybyli Imperialiści to ja się dołączę do "właściwej strony" :aniol: Duży uśmiech .
Weź, tak dużo tych "Imperialistów", że.... Duży uśmiech :diabelek:
Ale za nami stoi technologiczna potęga - najnowsze Tie-Interceptory i Tie-Defendery rozbiją w pył te żałosne X-wingi, że o maszynach typu A nie wspomnę Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
09-08-2007 06:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
My nie mamy tak zaawansowanej techniki,ale zaoferować możemy pokój.Imperium i tak już wystarczająco rozległe.
09-08-2007 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #44
 
Ks.Marek napisał(a):
Wojtek37 napisał(a):No to i ja dołączam do Imperium.
Zdaje się, że w avatarze masz Hana Solo. A on w sumie walczył dla Republiki 8)

No tak zapomniałem dołączyć, :wink: - przecież każdy dobrze wie z kim Han Solo walczył, a do tego jak się kochał w księżnicce..... :shock: Duży uśmiech

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
09-08-2007 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #45
 
Bioman napisał(a):Niedawno w Gorzowie był zlot fanów Gwiezdnych Wojen :!:

Akurat nie było mnie w domu Oczko

Jakoś chyba mnie prędzej Warhammer zainteresuje Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
09-08-2007 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów