Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pomóc ?
Autor Wiadomość
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
Kochać miłością Agape, ofiarować innym taką pomoc jaką jest się w stanie pomóc. Bez względu na to kim jest ten człowiek, który potrzebuje naszej pomocy. Zgadzam się z ddv post i modlitwa, czyli oddanie tej sprawy w ręce Boga, który najlepiej wie, co zrobić i jak pomóc, modlić się tak, jakby wszystko zależało od Boga. Jednak nie można na tym skończyć. Stwierdzić, że Bóg sprawę załatwi i będzie po wszystkim. Bo Bóg działa przez ludzi, przez nas. A więc my musimy działać, działać tak, jakby wszystko zależało od nas. Czyli ofiarowanie jałmużny, swojego wolnego czasu. Wg mnie wiele organizacji zasługuje choćby na 1% podatku. Są to hospicja, szpitale, domy opieki, również harcerstwo, które nie tylko wychowuje młodych ludzi ale i niesie wszelką pomoc, pełnią służbę w różnych miejscach, tam gdzie ludzie pomocy potrzebują.
"w miłości jest tak, że im więcej jej oddajesz, tym więcej jej posiadasz".
Jakiś czas temu natknęłam się na stronę pajacyk. Żeby wspomóc wystarczy kliknąć na brzuszek pajacyka. Nas to nic nie kosztuje, a sponsorzy płacą za każde "kliknięcie". Często chodzimy po internecie, oglądamy jakieś strony, czasem bez sensu... warto przy okazji wejść tam. Pomóc nakarmić głodne dzieci.

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
04-08-2007 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jak pomóc ? - ddv - 04-08-2007, 12:17
[] - nieania - 04-08-2007 12:39
[] - Annnika - 04-08-2007, 19:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów