Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22 Lipiec, XVI Niedziela zwykła
Autor Wiadomość
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
Chodziło mi o jeden rok. Jeśli zliczy się średnio ile czasu śpimy ile czasu każdego dnia mamy na odpoczynek, ile dni jest wolnych, no i urlop. To w ciągu roku spędzamy na odpoczynku każdą godzinę. hmm.. :? gdybym mogła gdzieś te obliczenia znaleźć.. :-k

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
23-07-2007 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
nieania napisał(a):Jeśli zliczy się średnio ile czasu śpimy ile czasu każdego dnia mamy na odpoczynek, ile dni jest wolnych, no i urlop. To w ciągu roku spędzamy na odpoczynku każdą godzinę

nie rozumiem...

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
23-07-2007 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
No to podam swoje obliczenia:

Śpimy średnio osiem godzin na dobę.. w ciągu roku to jest 2920 godz, a to jest 121 dni i 16 godz
Średnio każdego dnia mamy 3 godz odpoczynku.. w ciągu roku jest to 1095 godz, a to jest 45 dni i 15 godz
Dodatkowo... średnio dziennie jedną godzinę spędzamy na jedzeniu, a to jest w ciągu roku 15 dni i 5 godz...
Mamy 12 dni świątecznych w czasie których nie pracujemy..
Wolne są jeszcze soboty i niedziele, a mamy ich 104.
Poza tym 2 miesiące urlopu, a to jest 60 dni..
Jeśli jeszcze doliczymy tydzień urlopu chorobowego...

To w sumie wychodzi mi 364, 5 dnia... w ciągu roku :twisted:

Ale w tamtych obliczeniach o których pisałam było coś jeszcze.. tam było obliczone wszystko co do minuty, tak że ten dzień z roku przestępnego był wolny...

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
23-07-2007 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
nieania napisał(a):Ale w tamtych obliczeniach o których pisałam było coś jeszcze.. tam było obliczone wszystko co do minuty, tak że ten dzień z roku przestępnego był wolny...
Fakt, było coś takiego, sam widziałem...
Ale uciekamy od meritum: dzień bez Pana Boga to dzień stracony.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-07-2007 01:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów