Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo w skróconej wersji
Autor Wiadomość
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Świadectwo w skróconej wersji
Moje życie było szare, monotonne, nudne. Nie potrafiłam się z niczego cieszyć. Zaczęłam bardzo dużo pic, palić, aby jakoś cieszyć się tym albo prędzej zapominać o problemach codziennego życia. Wszystko zmieniło się dzięki mojej koleżance która namówiła mnie na rekolekcje które odbyły się 25 - 28.III.2007. Musze powiedzieć, że przed rekolekcjami które w sumie nie dawno były to chodziłam do Kościoła bo tak wypadało, bo tak trzeba, ale nigdy nie odczuwałam kolo siebie Boga, także nie uczęszczałam do spowiedzi w sumie zawsze patrzyłam na zegarek kiedy koniec albo w ogóle myślałam o czym innym. Nie rozumiałam ludzi, którzy dzielili się świadectwami... jakoś nie potrafiłam tego pojąć aż do 27.III Kiedy Duch Święty na mnie stąpił. Nagle zaczęłam się cale trzęś nie mogłam tego powstrzymać, nogi zaczęły mi się uginać - jak by były z waty, łzy zaczęły mi same płynąc jak by ktoś namoczył gąbkę wodą i nacisnął. Automatycznie znalazłam się przy konfesjonale - w sumie to nie była spowiedź tylko rozmowa, ale bardzo ważna dla mnie. Jak już wyszłam po długiej modlitwie - rozmowie to automatycznie chciałam wracać z powrotem. Po tym wszystkim to miałam w sobie tyle energii, że ciągle mogłabym skakać i uśmiech nie znikał z mojej twarzy. Od tamtej pory bardzo się zmieniłam bo pozwoliłam aby Pan mnie prowadził. Moje życie jest teraz jest piękne. Potrafię się cieszyć z mały rzecz i za to Chwała Panu.

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
10-08-2007 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Rozumiem, że był to jakiś kurs SNE??
Chwała Bogu!! :jupi:

http://www.ewangelizatorzy.pl
15-08-2007 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #3
 
Niekoniecznie Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
15-08-2007 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Czyli...?? :hm: :hm:

http://www.ewangelizatorzy.pl
15-08-2007 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #5
 
Modlitwa o wylanie towarzyszy nie tylko Odnowie i SNE Oczko - coraz częściej spotykam się, że szczególnie młodzi księża korzystają z tej możliwości pomocy swoim rekolektantom Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
15-08-2007 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Hmmm Annnika dziękiUśmiech Co moge jeszcze napisac, że to stało się na zwykłych rekolekcjach dla studentów tzn. dla mnie niezwykłychUśmiech Ta data zapisała się już na dobre w mojej głowie i w sercuUśmiech Teraz mam tylko nadzieje, że żadne przykre wydarzenie - doświadczenie w moim życiu nie zmieni tego kim teraz jestem po tych rekolekcjach... W tak krótkim okresie Pan zaprowadził mnie na kurs Filip, Paweł i na Seminaria w Duchu Świętym...Uśmiech ... jestem Mu za to bardzo wdzięczna ... Uśmiech

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
16-08-2007 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Dunia napisał(a):W tak krótkim okresie Pan zaprowadził mnie na kurs Filip, Paweł i na Seminaria w Duchu Świętym...Uśmiech ... jestem Mu za to bardzo wdzięczna ...
O jej no to rzeczywiście dużo tego :shock: Uśmiech
To ważne, że Pan dotyka ludzi na wydawałoby się normalnych rekolUśmiech Jeszcze raz Chwała Bogu :!:

http://www.ewangelizatorzy.pl
16-08-2007 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Dunia napisał(a):Teraz mam tylko nadzieje, że żadne przykre wydarzenie - doświadczenie w moim życiu nie zmieni tego kim teraz jestem po tych rekolekcjach...
Zmieni, oj zmieni Oczko Ale wcale nie musi być przykre - choć takie będzie pewnie niejedno. Wiara jest dynamiczna i cały czas się rozwija [no, czasem zwija Oczko]. I tak jak zmienia się miłość dwojga ludzi [motylki w brzuchu to przecież dopiero początek, a nie szczyt marzeń] i przez całe życie ewoluuje, tak samo zmienia się nasza relacja z Panem Bogiem. I bardzo dobrze! Motylki motylkami, ale trzeba nauczyć się kochać do końca... A to piękna droga Uśmiech


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
17-08-2007 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
Dziękuje bardzo za te kilka zdań... Uśmiech

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
23-08-2007 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Cieszę się, że się na coś przydałam Uśmiech

Co prawda ostanio podpadłam połowie forumowiczów, ale tak naprawdę wcale nie jestem taka zła ;P

No i wszystkiego dobrego na tej drodze - pięknej drodze Uśmiech


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
08-09-2007 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Podpadłaś - Hmm każdemu może się zdażyć Duży uśmiech
Tak ta droga jest piękną ale sami nie damy rady nią iść - tzn ja, nie wiem jak inni (gdyż jest bardzo duzo pokus)... ważni są ludzie którzy pomagają nam czasem jak błądzimy (wybieramy inna drogę) to oni nas sprowadzają na tą właściwą czyli "dobrą" Uśmiech
08-09-2007 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ja podpadałam z całą świadomością podpadania - bo nie potrafiłam nie zareagować na pewne rzeczy Oczko Trudno, mogę się poświęcić od czasu do czasu Oczko

A co do ludzi - masz rację. Większość z nas potrzebuje w tym okresie wspólnoty Uśmiech Jedni takiej, inni siakiej, ale we wspólnocie na ogół łatwiej i pewniej...


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
08-09-2007 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
angua napisał(a):Większość z nas potrzebuje w tym okresie wspólnoty Uśmiech Jedni takiej, inni siakiej, ale we wspólnocie na ogół łatwiej i pewniej...
dokładnie wspólnoty, a wniej na pewno kilku "mądrych" osób, bo bez nich to "łoj i plask na beton"

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
09-09-2007 01:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #14
 
Gradzia - "bo bez nich to "łoj i plask na beton"

i to z dużej wyskości...
09-09-2007 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scholastyka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
A dlaczego Pan nie miałby dotykać osób na tzw.normalnych rekolekcjach :shock: ?!Czyżby istniały jakieś specjalne miejsca,gdzie Bóg dotyka?! :shock:

"Potrzeba heroicznej pokory,a?eby by? naprawd? sob?: cz?owiekiem,którym Ci Bóg by? przeznaczy?!"
10-09-2007 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów