Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
apeluje o pomoc
Autor Wiadomość
kumbaja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 226
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #1
apeluje o pomoc
niesprawiedliwie potraktowani rodzice 5 miesiecznego alexa: http://www.mojawyspa.co.uk/forum/5/8400/...zeczytaj,0

oni kca rodzicom odebrac dziecko a wina jest lekarzy! to jest niesprawiedliwe, bardzo kcialabym im pomoc ale nie wiem jak dlatego prosze was o jakies pomysly. z kim sie skontaktowac o pomoc?

[ Dodano: Pią 17 Sie, 2007 09:55 ]
Smutny 18 osob przegladnelo i nikomu nie chce sie palcem ruszyc. wspaniali jestescie naprawde

`I suggest we learn to love ourselves before it`s made illegal
when will we learn?
when will we change?
just in time tosee it all come down
those left standing will make millions
writing books on the way it should have been`
incubus
16-08-2007 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
kurcze...ale przypadek Smutny w ogóle jak to możliwe, że lekarze nie chcę rozmawiać z rodzicami tego Maluszka..to jest normalnie jakieś chore :!: moim zdaniem rodzice powinni zrobić coś, żeby zabrać dziecko z tamtego szpitala i przenieść go do innego, gdzie się nim zajmą tak jak trzeba Uśmiech

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
17-10-2007 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
A może po prostu nikt z przeglądających to forum nie wiem jak można pomóc? Dopuszczas kumbajo taką myśl do siebie?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-10-2007 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
ja np nie bardzo wiem, co z tym można zrobić Uśmiech i mi przykro, że nie mogę pomóc :cry:

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
17-10-2007 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Póki co, czytałem że malec ma się dobrze, że to była prawdopodobnie SEPSA.

A internet ma to do siebie, że możesz pisać co ci sie podoba i tylko to właśnie, pomijając szerokim łukiem na prawdę ważne kwestie.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-10-2007 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ale skąd człowiek moze wiedzieć kiedy prośba o pomoc jest autentyczna a kiedy nie ? :-k

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
18-10-2007 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Rachel napisał(a):Ale skąd człowiek moze wiedzieć kiedy prośba o pomoc jest autentyczna a kiedy nie ? :-k
raczej znikąd Uśmiech

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
18-10-2007 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów