Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapraszam .
Autor Wiadomość
Iwona Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Zapraszam .
Zapraszam na forum http://www.jezus.freeforums.org/index.php
18-08-2007 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Wspaniałe forum Iwonko Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
21-08-2007 00:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Sporo jest tam bardzo fajnych i ważnych tematów Uśmiech

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
01-09-2007 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Dunia napisał(a):Sporo jest tam bardzo fajnych i ważnych tematów Uśmiech
Czy ja wiem czy tak sporo :?: :roll:
01-09-2007 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #5
 
Sporo - jak dla mnie Duży uśmiech

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
01-09-2007 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Dunia napisał(a):Sporo - jak dla mnie Duży uśmiech
Najważniejsze aby się Wam podobało Uśmiech
02-09-2007 07:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Daidoss napisał(a):
Dunia napisał(a):Sporo jest tam bardzo fajnych i ważnych tematów Uśmiech
Czy ja wiem czy tak sporo :?: :roll:

Daidoss,

No to trzeba troszke forum rozbudowac :mrgreen: to bardzo nowe forum i dopiero zaczelo raczkowac Uśmiech Iwonko, widzialam, ze sie juz tym troszke zajelas. :* Sylwio, dzieki, ze wspomialas o tym watku, moglam tu zajrzec i podziekowac.

Duza buzka dla wszystkich uzytkownikow i modle sie aby laska Jezusa zawsze Wam towarzyszyla w posludze Panu. Niech Jego swiete imie bedzie wychwalone na calym swiecie, takze internetowym.


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
09-09-2007 03:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Prawdę mówiąc nie przepadam za takimi forami [lekko mówiąc...] - i po prostu nie wchodzę, bo co mam psuć krew sobie i innym Oczko

Ale jak już zaglądnęłam, to i weszłam w pierwszy lepszy wątek - rozmawiają sami administratorzy z moderatorami Duży uśmiech Macie tam w ogóle zwykłych użytkowników? Czy każdy, kto się zarejestruje, w nagrodę dostaje jakąś funkcję? Oczko


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
09-09-2007 12:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
angua, jesteś bezlitosna Język
09-09-2007 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Kurcze. A starałam się nie pisać tego, co tak naprawdę myślę... xD


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
09-09-2007 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
angua napisał(a):Prawdę mówiąc nie przepadam za takimi forami [lekko mówiąc...] - i po prostu nie wchodzę, bo co mam psuć krew sobie i innym Oczko

Ale jak już zaglądnęłam, to i weszłam w pierwszy lepszy wątek - rozmawiają sami administratorzy z moderatorami Duży uśmiech Macie tam w ogóle zwykłych użytkowników? Czy każdy, kto się zarejestruje, w nagrodę dostaje jakąś funkcję? Oczko

angua,

Wiesz, trafilas w dziesiatke. Jak zalozylismy forum to wszyscy otrzymali jakas funkcje. Nie w slepo ale znajac sie juz troche. Mysle, ze to co Tobie sie podoba nie musi innym sluzyc ale cenie Twoja opinie. Dzieki Uśmiech Tak naprawde to myslalam, ze to watek w ktorym Iwonka zaprosila uzytkownikow, nie watek krytyki :wink: Krytyka to tez dar od Boga ktory uczy milosci, cierpliwosci i zaufania w Jego madrosc, nie nasza.

Angua, zycze Tobie i innym owocnej pracy na internecie. Niech Wam przyswieca laska Boska, wszyscy jej potrzebujemy. Zastan jak zawsze z Bogiem


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
09-09-2007 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Na naszym forum każdy jest mile widziany, zapraszamy wszystkich do dyskusji. Jak wspomniała carme~light forum trzeba rozbudować i myślę oczywiście o reklamie Uśmiech

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
09-09-2007 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
Daidoss napisał(a):angua, jesteś bezlitosna Język

Daidoss,

:mrgreen: ale ma ladny avatar, slicznego pieska/wilczka. Moj syn uwielbia zwierzeta i jak widze taki obrazek to zawsze sie umiecham.

Sylwio :* zycze blogoslawionej niedzieli


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
09-09-2007 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
carme~light napisał(a):Wiesz, trafilas w dziesiatke. Jak zalozylismy forum to wszyscy otrzymali jakas funkcje. Nie w slepo ale znajac sie juz troche. Mysle, ze to co Tobie sie podoba nie musi innym sluzyc ale cenie Twoja opinie. Dzieki Uśmiech
Oczywiście świetnie sobie zdaję z tego sprawę Uśmiech Niektórzy lubią obrażać się wzajemnie, kolejni - dyskusje na ostrzu noża, inni - w miarę spokojną wymianę różnych poglądów, a jeszcze inni - rozmowę w swoistym kółku wzajemnej adoracji Oczko

I ja nie mam nic przeciwko temu, żeby dla tych ostatnich powstawały fora na zasadzie pławienia się we własnym sosie. Tak samo, jak nie mam nic przeciwko istnieniu Racjonalisty. Tyle że ani za jednym, ani za drugim nie przepadam. Co napisałam w pierwszym poście.

Nie chciałam, żeby to była krytyka. Była to odpowiedź na zaproszenie - że zajrzałam, ale ponieważ nie lubię takiej formy netowej aktywności, więcej zaglądać nie będę.

Pozdrawiam Uśmiech


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
09-09-2007 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
angua napisał(a):a jeszcze inni - rozmowę w swoistym kółku wzajemnej adoracji Oczko

Male sprostowanie, tak z glebi mojego serca, aby nie bylo pomylki w tym, co forum "jezus" oferuje.

W kolku adoracji Jezusa. Mysle, ze tylko taka adoracja jest Bogu mila i modle sie aby nidgy nam sie to nie pokrecilo. Uśmiech .

Z laska Boga mysle, ze bedzie dobrze Uśmiech .


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
09-09-2007 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów