Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krytycznie o New Age
Autor Wiadomość
Moria Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 193
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Krytycznie o New Age
Czy coś łączy ezoterykę i UFO, horoskopy i parapsychologię, metody kontroli umysłu i homeopatię? Tak. Ich obecność we współczesnej kulturze oparta jest na manipulacji. Toksyczne duchowości powodują problemy emocjonalne, psychiczne i duchowe. Zaangażowanie się w irracjonalne ideologie prowadzi do zmiany światopoglądu.
Oprócz informacji o różnorodnych przejawach New Age, toksycznych duchowości, sztuk walki, wątpliwych terapii i technik uczenia się, serwis newage.info.pl / duchowapomoc.pl zawierać będzie adresy grup i ośrodków, w których osoby zainteresowane mogą szukać pomocy i wsparcia.

Zobacz:
http://www.newage.info.pl/

św. Paweł od Krzyża
Różaniec rodziców za dzieci
20-08-2007 18:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Incubare23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
New Age... jejciu.... toż to conajmniej w 70% jacyś łowcy ufolców i dzieci indygo Uśmiech trudno takich traktować powarznie
Osobiście sam znam przypadek jak na zdięciach tacy ludzie, w niewielkich plamach (białawych) dopatrywała się duchów.... Ciekawe na wiekszości zdjęć z wilgotnych miejsc mam identyczne plamy hahaha
prawdziwa magia jest ogniem a new age porównał bym tu raczej do dymu i to takiego mocno rozrzedzonego ;p
a na tej stronce(http://www.newage.info.pl/) rozbawiło mnie jedno:
Cytat:Twardy New Age
toksyczne duchowości

.....tai chi | tarot | techno | uzdrowienia okultystyczne | wahadełko .....

Duży uśmiech

G?osz?cy chaos zjednoczeni w jednym...
22-08-2007 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Incubare23 napisał(a):New Age... jejciu.... toż to conajmniej w 70% jacyś łowcy ufolców i dzieci indygo Uśmiech trudno takich traktować powarznie
Osobiście sam znam przypadek jak na zdięciach tacy ludzie, w niewielkich plamach (białawych) dopatrywała się duchów.... Ciekawe na wiekszości zdjęć z wilgotnych miejsc mam identyczne plamy hahaha
prawdziwa magia jest ogniem a new age porównał bym tu raczej do dymu i to takiego mocno rozrzedzonego ;p
a na tej stronce(http://www.newage.info.pl/) rozbawiło mnie jedno:
Cytat:Twardy New Age
toksyczne duchowości

.....tai chi | tarot | techno | uzdrowienia okultystyczne | wahadełko .....

Duży uśmiech
Dziecko, co ty wiesz o New Age oprócz tego, co znalazłeś w sieci?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
22-08-2007 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Incubare23 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Mar 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
oświecisz mnie ?Język

G?osz?cy chaos zjednoczeni w jednym...
22-08-2007 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów