Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznajmy się :)
Autor Wiadomość
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #1
RE: Poznajmy się :)
a ja żem jestem sobie takim niepozornym absolwentem i studentem UWM w Olsztynie. Żem skończyłam na nieistniejacym juz niestety wydziele Pedagogiki i Wychowania Arystycznego (w skrócie wydziale PiWA) oligofrenopedagogike i mam tytul magistra... ponadto pomykam po korytarzach naszego diecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego, z takowej racji iz w tym miejscu rowniez miesci sie wydzial teologii wczesniej wspomnianego UWM (w wolnym tlumaczeniu Uniwersytet Wiejsko-Miejski) to moze tyle o mnie Oczko

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
03-01-2005 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CezaryT Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 106
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #2
O mnie
Witajcie

Zjechałem cały świat parę razy, wszystkie oceany, morza i ich wybrzeża.
Pracowałem w ropie, kładłem rurę gazową, obsługiwałem platformę, pracowałem w rafinerii, byłem inspektorem, woziłem ropę statkami tak dużymi, że na ich pokładzie można by było rozegrać jednocześnie trzy niezależne mecze piłkarskie i jeszcze na trybuny byłoby dobre miejsce, czyli na VLCC.
Mam kilkanaście międzynarodowych licencji w najwyższej klasie i parę dyplomów, znam parę języków obcych.
W młodości swej pracowałem jako murarz, pomocnik tynkarza, tragarz, tapeciarz, malarz, majtek pokładowy, byłem czwartym pomocnikiem kucharza (tzw. warzywny), żeglarzem, udzielałem korepetycji z matematyki i fizyki. .

Mam żonę sportowca zawodowca + czworo dzieci, mam jeszcze adoptowanego syna w Hondurasie, którego wykształciłem na stolarza.

Master Mariner
CezaryT

Serdecznie wszystkich pozdrawiam
CezaryT
07-01-2005 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Kurcze z kąd to ja Cie znam :?: Gdzieś Cie już widziałem Szczęśliwy
08-01-2005 00:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Acha, zapomniałam dopisać, że mam ujmująco denerwujące usposobienie Duży uśmiech

P.S. Rasta, masz ładne dready
P.P.S. Daidoss, Gregoriano, jak już ucinaliście sobie kończyny siekierą, to schowalibyście przynajmniej dobrze ten keczup 8)

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-01-2005 00:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Offca napisał(a):P.P.S. Daidoss, Gregoriano, jak już ucinaliście sobie kończyny siekierą, to schowalibyście przynajmniej dobrze ten keczup 8)

Cały w tym motyw! Wielokrotnie robiłem motyw z ketchupem i zawsze zapomniałem go schować, tym razem dawne prawidło też zadziałało, hehehehehe :wink:

Przynajmniej jest śmieszniej.....

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
08-01-2005 10:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CezaryT Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 106
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #6
Twoje rekordy Daidoss?!
Mnie podnoszenie ciężarów nie pasjonuje, ale moja żona swego czasu uprawiała tak zwany „power lift”. 20 lat temu nie było jeszcze oficjalnie uznanej takiej dyscypliny sportu jak kobiece podnoszenie ciężarów. W wadze do 48 kilo ma druga połowa, Krystyna, odnosiła w młodości znaczne sukcesy. Do dziś mamy w domu sztangi, hantle, rowery, bieżnię, itd, czyli salę treningową.
Jeśli można wiedzieć Daidoss, to ile wyciskasz kilo na ławce i przy jakiej wadze własnej.
Ile kg podnosisz na barkach, a ile unosisz z ziemi?
Tak pytam z żywej ciekawości.
Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy
CezaryT

Serdecznie wszystkich pozdrawiam
CezaryT
13-01-2005 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
O ja cie! Daidoss nie wyglądasz na takiego co by miał takie muły :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-01-2005 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Offca napisał(a):O ja cie! Daidoss nie wyglądasz na takiego co by miał takie muły :mrgreen:
O jaaaaa :!: Offca to znaczy, że mnie wyśmiałaś :?: Nie dobra Ty Wełniaku jeden :!: :!: Szczęśliwy

CezaryT napisał(a):Jeśli można wiedzieć Daidoss, to ile wyciskasz kilo na ławce i przy jakiej wadze własnej.
Ile kg podnosisz na barkach, a ile unosisz z ziemi?
Tak pytam z żywej ciekawości.
Moja waga to aktualnie 75kg schudłem Smutny
Na ławeczce wezme puki co 95kg. Na barki nigdy nie wyciskałem maxa więc nie wiem ile wycisne. Ile unoszę z ziemi :?: Jesli chodzi Ci o martwy ciąg to brałem 110kg więcej się bałem. zawsze mam schize, że mi coś trachnie :?

To narazie na tyle. Proszę się nie smiać bo będzie to surowo karane Język 8)
13-01-2005 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Jejku to nie miało być wyśmianie :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-01-2005 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
No byłem niedawno u Daidossa na treningu. Powiem, że łapska to on ma. Na siłowni tez powera daje. Na Odnowie mógłby stanąc na bramce Duży uśmiech

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
15-01-2005 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Oj Rasta przestań :!: :oops: co za koleś z Ciebie Język
15-01-2005 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
A ostatnio na wuefie Daidoss narzekał na rozgrzewkę, którą prowadziłem ja! Mówił: "daj na luz". Ale to było po studniówce...

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
15-01-2005 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
No wiesz dobrze, że powiedziałeś, że to było po studniówce Duży uśmiech hehe ale Ty chyba nie powiesz, że byłeś pełen sił Język bo Cię Futer będę podejrzewał o koksowanie Język Szczęśliwy
15-01-2005 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Coś takiego... A ostatnio ktoś tu narzekał, że gadam z Julią nie na temat, a tu proszę bardzo! :roll: Oj chłopcy, chłopcy... [-X

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
15-01-2005 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Offca napisał(a):Coś takiego... A ostatnio ktoś tu narzekał, że gadam z Julią nie na temat, a tu proszę bardzo! :roll: Oj chłopcy, chłopcy... [-X

Dobrze im powiedziałaś :mrgreen:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
16-01-2005 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów