Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznajmy się :)
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1261
 
Witaj Magdo. Cieszymy się, że do nas zawitałaś i mam nadzieję, że pozostaniesz z nami na dłużej.

Piszesz, że skończyłaś studia i pracujesz w zawodzie. Mogłabyś się podzielić informacją o tym jaki to kierunek studiów skończyłaś? Uśmiech Oczywiście to tylko propozycja a jeśli to tajemnica to nie musisz odpowiadać na pytanie.

Zapraszam ciebie do dyskusji, mam nadzieję, że znajdziesz dla siebie ciekawe tematy do rozmów.
Życze owocnych dyskusji.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
14-01-2010 13:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
traszka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #1262
 
Żadna tajemnicaUśmiech Skończyłam bibliotkoznawstwo i komunikację społeczną na UŁ. Jeszcze na studiach zaczęłam pracę w bibliotece publicznej, teraz jestem w bibliotece prywatnej uczelni wyższej.
14-01-2010 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gzadkowski Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #1263
 
Witam!

Nazywam się Grzesiek, mam 19 lat i jestem z Rakszawy. Od sześciu lat związany z Oazą. Moją pasją jest jazda na rowerze - pokonuję na nim tysiące kilometrów rocznie i nawet setki w ciągu dnia. Sama przyjemność Duży uśmiech . Obecnie jestem w IV klasie technikum w Leżajsku na profilu informatycznym i dalej będę kształcił się w tym kierunku. Ogólnie jestem sympatyczny, do rozmowy, trochę nieśmiały, leniwy, dokładny i bardzo lubię łazikowanie z ciężkim plecakiem po górach.
29-09-2010 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Razen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #1264
 
Zdradź nam co sprawiło, że postanowiłeś zarejestrować się na tym forum Oczko

[Obrazek: much-ado-about-nothing.jpg]
29-09-2010 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gzadkowski Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #1265
 
Forum to poleciła mi aleksab. Mam też małe doświadczenie z ewangelizacją na Wakacyjnej Ewangelizacji Bieszczadów i Oazie Ewangelizacyjnej i choć może nie jestem przebojowy, duszą towarzystwa pociągającą za sobą całą masę ludzi, to jednak w ewangelizacji upatruję moją przyszłość w oazie.
29-09-2010 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #1266
 
gzadkowski napisał(a):Forum to poleciła mi aleksab. Mam też małe doświadczenie z ewangelizacją na Wakacyjnej Ewangelizacji Bieszczadów i Oazie Ewangelizacyjnej i choć może nie jestem przebojowy, duszą towarzystwa pociągającą za sobą całą masę ludzi, to jednak w ewangelizacji upatruję moją przyszłość w oazie.

Diakonia Ewangelizacji potrzebuje Bożych zapaleńców :mrgreen:

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
29-09-2010 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ydob Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #1267
 
Witam wszystkich serdecznie ,dobrze że jesteście i można powrócić .....
Dawniej Body-teraz Ydob...ale poglądów nie zmieniam ,nie dało się wystartować pod "starym"nickiem 8)

Szczęść Boże !

http://www.jezusblog.republika.pl
strona dla odważnych,poszukiwaczy Boga
06-01-2011 08:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #1268
 
hej Ydob :*
faajnie że jesteś Uśmiech

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
06-01-2011 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dorota89 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 0
Post: #1269
 
Odświeżam temat :mrgreen: .

Właśnie powstaje mój pierwszy post na tym forum:

Witam serdecznie Uśmiech . Mam na imię Dorota, wiosen na karku 22. Cóż o sobie? Nieraz pełna sprzeczności, bo cenię chwile cichy, które wcale nie bywają łatawe. Innym razem natomiast lubię poznawać ludzi-słuchać tylko, bądź wręcz przeciwnie-dzielić się przemyśleniami. Nieraz bywam z pewnych powodów nieśmiała (pracuję nad tym-wychodzi różnie Język). Lubię czytać ciekawe książki, amatorsko fotografuję-co sprawia mi wiele radości. Szukam nadal swojego miejsca w życiu.
Uczę się na nowo dostrzegać działanie Boga w moim życiu-mimo tego, że wcześniej również był On dla mnie ważny. Mam nadzieję, że tak pozostanie, mimo zwątpień, które nieraz zbyt mocno dają o sobie znać.
Jestem w Duszpasterstwie Akademickim o. jezuitów w Opolu. W tym mieście studiuję (jeszcze: jak ja to mówię-III-niełatwy rok). Nie wiem co dalej, chociaż powinnam.
Bliska jest mi duchowość Św. Franciszka z Asyżu (aktualnie III stopień formacji w Rodzinie Młodzieży Franciszkańskiej-skrót RMF-proszę nie mylić z radiem Język ). Nadal Biedaczynę i jego wędrowanie do Chrystusa/za Nim-poznaję-i pragnę się uczyć.
Na forum trafiłam pewnego dnia-przeglądając zasoby internetu w poszukiwaniu stron katolickich.
Wcale nie tak łatwo pisać o sobie, więc może narazie starczy.

P.S. Możliwości czasowe narazie mocno ograniczone-postaram się chociaż na troszkę być-czytać i pisać)-oby do nadrobienia w innym terminie.

" Boże, Ty Boże mój, Ciebie szukam; Ciebie pragnie moja dusza, za Tobą tęskni moje ciało,
jak ziemia zeschła, spragniona, bez wody "
( Ps 63,2 )
______________________________________

Zapraszam Uśmiech: http://www.zyciowawedrowka.blogspot.com
29-04-2011 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magdzik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #1270
 
Hej Duży uśmiech A ja cię znam Język i to z Xaverianum nawet Uśmiech

Witaj na forum Uśmiech

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.
Lance Armstrong
29-04-2011 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1271
 
Witaj Doroto, imienniczko mojej córki (ona ma tylko 7 lat skończone Duży uśmiech ). Napisałaś i tak sporo. Mam nadzieję, że na tym forum znajdziesz coś ciekawego dla siebie. Może jakieś ciekawe zajęcie ? - redakcja jest otwarta na formy współpracy i potrzebuje róznych ludzi do pomocy przy tworzeni portalu : fotografików (własne fotki mile widziane), wywiady, własne artykuły, świadectwa, także tłumaczy i osoby do działu technicznego (wstawianie artykułów) - to tylko część zajęć jakie możemy zaproponować.

Zapraszamy także do dyskusji na forum, do dzielenia sie swoim doświadczeniem. Czuj sie dobrze a w razie problemów obsługa jest do dyspozycji.

Miłego forumowania życzę wszystkim nowym uzytkownikom forum. 8) .

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
29-04-2011 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
niśka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
Post: #1272
RE: Poznajmy się :)
Witam Uśmiech
Monika, 18lat. I tyle o mnie Duży uśmiech Więcej można o mnie się dowiedzieć czytając mojego bloga, i moje posty na forum.
Pax !Szczęśliwy
22-08-2011 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #1273
RE: Poznajmy się :)
hej, Monika Uśmiech fajnie że tu wpadłaś, mam nadzieje że będziesz bywać częściej Uśmiech

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
23-08-2011 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vika Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1274
RE: Poznajmy się :)
Ponownie witam po dłuuuugiej przerwie.Zgubiłam hasło, a potem,nie mogłam forum poznać.Duzo się zmieniło, trochę trudno mi się teraz odnależć i poruszać.
Proszę o wyrozumiałość.Pozdrawiam wszystkich.Szczęść Boże!

Przeszłość moją Panie,
polecam Twojemu miłosierdziu,
terażniejszość moją polecam Twojej miłości,
a moją przyszłość oddaję w ręce Twojej Opatrzności.
01-11-2011 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #1275
RE: Poznajmy się :)
witamy ponownie i owocnego korzystania Uśmiech

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
01-11-2011 02:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów