Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak tu trafiliście i czemu zostaliście ?
Autor Wiadomość
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
RE: Jak tu trafiliście i czemu zostaliście ?
Cytat:tylko czasem nie podoba mi się jak niektórzy piszą posty jak by to było forum samych ludzi mających mgr z nauk teologicznych

Sądzę, że to między innymi do mnie.... Cóż mgr z teologii nie mam i zapewne nie będe miał, ale ma to swoje plusy i minusy. Wiesz nie zawsze będzie idealnie :wink:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
03-01-2005 09:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
no ja tez nie mam mgr z nauk teologicznych, ale moze niebawem... jak dobrze pjdzie...
trawilam niewiem jak... moze znalazlam gdzies linka do tego forum, a zostalasm... bo moze dlatego ze jerstem jakos zwiazana z odnowa, sama juz nie wiem dlaczego, no ale jestem Oczko

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
03-01-2005 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Julia napisał(a):no ja tez nie mam mgr z nauk teologicznych, ale moze niebawem... jak dobrze pójdzie...
trawilam niewiem jak... moze znalazlam gdzies linka do tego forum, a zostalasm... bo moze dlatego ze jerstem jakos zwiazana z odnowa, sama juz nie wiem dlaczego, no ale jestem Oczko

ooo Julia to może sobie porozmawiamy o jakiś ciekawych temacikach teologicznych... Coś się ciekawego dowiem od Ciebie, w końcu studjujesz teologię :wink:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
03-01-2005 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Trafiłem tutaj za namową Daidossa Uśmiech Spodobało mi się i zostałem Uśmiech i czasem wpadam tutaj Uśmiech

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
04-01-2005 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Trafiłam tutaj, bo mnie Daidoss zmolestował, żebym się zarejestrowała Język A zostałam, bo mnie wciągnęło :mrgreen:
I ciesze sie że tu jestem. O.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-01-2005 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Rączki trzymałem przy sobie :!: Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy
08-01-2005 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Nie musiałeś rączkami :mrgreen: Rodzajów molestowań jest sto tysięcy :wink: To było chyba słowne. Cytat: "Cześć Owieczko !! No jak mogłas zapomniec o mojej stronie ?? Język
Ja to wsumie czekam az
sie zarejestrujesz na FORUM u mnie ale sie chyba nie doczekam. Wiesz co w Pismie jest
napisane ?? Ze biada tym, ktorzy by nie niesli ewangelii. Uśmiech (to taka podpucha). No ale bo
mam co do Ciebie ambitne plany jesli chodzi o forum wiec czekam na odp od Ciebie !!"

Hehehehehe >Uśmiech<

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-01-2005 00:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ks. Arkadiusz Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 147
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
A ja pojawiłem się tu bo Rafik mnie dręczył: "Potrzebujemy księdza", "Strona przez to zyska", ble, ble, ble, ble. :wink:

Co miałem zrobić? Szczęśliwy

Tylko nie wiem, czy Wam to na dobre wyjdzie. Jakby co - to wina Rafika!!! >Uśmiech<

[Obrazek: klip0jr.png] -a mnie ?wi?to??!!!

Pokolenie jp2
08-01-2005 00:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
ks. Arkadiusz napisał(a):A ja pojawiłem się tu bo Rafik mnie dręczył: "Potrzebujemy księdza", "Strona przez to zyska", ble, ble, ble, ble. :wink:

Co miałem zrobić? Szczęśliwy

Tylko nie wiem, czy Wam to na dobre wyjdzie. Jakby co - to wina Rafika!!! >Uśmiech<

Pewnie, że wyjdzie na dobre! Już to widać, chociażby temat "religia w szkole" jest bardzo ciekawy. Ksiądź nie stawia się w pozycji wszystko wiedzącego, tylko też pyta. Nie kiedy tak jest, że duchownemu, skoro jest powołany przez Boga, nie potrzebne są opinie innych.... A tu coś innego, pozytywnego :wink:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
08-01-2005 09:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ja trafiłem tutaj zaraz na samym początku jak tylko Forum powstawało. Chodziłem już na Odnowę, a jak tylko Rafik z Daidossem dali znać, że jest Forum, to się odrazu zarejestrowałem i... zostałem Duży uśmiech
Nie zapominam też o tym, ale zapraszać wciąż nowe osoby.

A czemu zostałem?
Chyba dlatego, że chcę służyć pomocą innym. Jest tu wiele ludzi mających masę pytań na które nie znają odpowiedzi. Nie jestem alfą i omegą, ale jak potrafię w czymś pomóc, to czemuż miał bym tego nie czynić?
Poza tym czasem też mam jakieś pytanie, a specyfika Forum dyskusyjnego wg mnie sprzyja właśnie temu aby je zadać właśnie tutaj. Tymbardziej, że przez to iż jest to forum, to z odpowiedzi mogą skorzystać wszyscy, a nie tylko ja sam (gdybym z kimś porozmawiał o tym w 4 oczy).

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
11-01-2005 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
A ja tu trafiłam po zapoznaniu się ze stronka Odnowy. Bardzo mi sie spodobało to forum no wiec zostałam no i czasem pisze jeśli tylko coś wiem ;d

Pozdrawiam
18-01-2005 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Wy nie pamiętacie pewnie tego pierwszego forum nie robionego w php Język hehe ile mnie rafik meczył żeby przejśc na to co jest teraz :roll: hehe a nie wyobrazam sobie funkcjonowania teraz tamtego forum Język Duży uśmiech
10-03-2005 17:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ja chyba pamiętam. Faktycznie dziwne było Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
10-03-2005 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Trafiłam tu już dawno... Jak jeszcze forum całkiem inaczej wyglądałoUśmiech
Nie bardzo pamietam jak, ale chyba ktoś z odnowy powiedział mi, że taka stronka istnieje..
Wciągnęło mnie i zostałam. Teraz muszę zajrzeć tu conajmniej raz dziennie Uśmiech
Często są ciekawe tematy i można pogadać Język

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
10-03-2005 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Powim, że naprawde ruszyliśmy ładnie. Jesteśmy młodym forum a juz tak wiele nas jest, tak wiele jest postów. I przeglądając inne fora nasze musze ze jest w czolówce tych gdzie tematy sa napawde na poziomię. I to, że jakoś pilnujemy pożądku to jest wlaśnie też po to aby była jakaś wizytówka tego co razem robimy. Uśmiech
10-03-2005 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów