Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak tu trafiliście i czemu zostaliście ?
Autor Wiadomość
Smyracz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ja tu siedzę dlatego, że mamy tu fajny klimat rodzinny Uśmiech

"Kopernik te? by?a kobiet?"
14-07-2005 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #32
 
A ja tu siedzę chyba dalego. , że naprawdę o wierze można pogadać, a jak są tu nie-chrześcijanie, to fajnie się z nimi gda, nie ubliżają nikomu i nie robią sieczki z topiku, ja kto ma miejsce na innych forach Smutny

Ja do innowierców nic totalnie nie mam, fajni ludzie, ale nie wiem, czemu niektórzy na forach siedzą tylko po to żeby sie wyżyć.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
27-07-2005 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #33
 
Ja trafilem z ciekawosci a zostalem z przekory Język
06-08-2005 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Berenikka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #34
 
A ja trafiłam TU przeglądając stronki katolickie i stronki Odnowy w Duchu Świetym. Podoba mi się tutaj i...zostaję z Wami Uśmiech)) :aniol: :aniol: :aniol: :aniol: :aniol: :aniol:

Scz??liwe chwile to motyle...
09-09-2005 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #35
 
ja przez stronę Magis, i chyba naprawdę Duch mnie tu skierował.
a było tak: siadłem ja sobie z ambitnym zamiarem zwiedzenia strony jezuici.pl. i tak po kolei klikałem w każdy link i odnośnik, aż trafiłem na stronę Duszpastersstwa Młodzieży Magis. Tam wszedłem na forum, siedziałem na nim sporo czasu, aż natrafiłem na świadectwo Daidossa, w podpisie którego był link. i otom jest. Uśmiech :aniol: :aniol: :aniol:

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
09-09-2005 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysiek_enoch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #36
 
A ja zastanawiałem się o czym dusykutują na forach Katolicy z Odnowy. Wpisałem w Google forum cośtam i tu trafiłem. A potem zobaczyłem ciekawe pytanie i odpisałem...

Ale - jak to ktos okreslił wyżej - nie muszę się na nikim wyżywać. Piszę, bo zadajecie prowokujące pytania =D>

http://www.truthortradition.com/polish/
http://www.kalwin.info/
1509-2009: 500-lecie urodzin Jana Kalwina
10-09-2005 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #37
 
krzysiek_enoch napisał(a):Ale - jak to ktos okreslił wyżej - nie muszę się na nikim wyżywać. Piszę, bo zadajecie prowokujące pytania

A może się bart włączy i w inne dyskusje? Bo są też inne tematy prócz "Rozmowa z krzysiek_enoch" :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
10-09-2005 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #38
 
Daidoss zapraszał to jestem - zostaje narazie z ciekawości Duży uśmiech

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
10-09-2005 15:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aydamusek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #39
 
Cóż, ponieważ ktoś od Was znalazłe sięna Forum u mnie, Ja zajrzałem do Was. A ponieważ sam przynależę do wspólnoty ewangelizacyjnej i uważam ewangelizację za swoje powołanie, próbujęsiętutaj zadomowić i wiarę możliwości dzielić. Chociażz tym dzielemniem to tak różnie mi idzie. Ale uczę się mniej zapraszać do Siebie, a więcej wspólpracować z Wami i podejmować różne wątki dyskusyjne.

Odwalacie kawał dobrej roboty i mam nadzieję, że wytrwacie w tym i będziecie Wasze dzieło kontynuować. Niechaj błogosławiństwo Chrystusa spocznie na Was, dzieki którym to Forum istnieje i rozwija się.

[center]www.aydam.org - Serwis i Forum dla Ciebie [you][/center]
[list]JP II
Benedykt XVI
Teologia
Sekty
Poezja
Czytelnia
Rower
Kulinaria
Inne[/list:u]
12-09-2005 02:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #40
 
A ja zachęcony przez jednego znajomego, który napisał mi w mailu, że fajne tutaj dyskusje są i ich poziom jest ok. Więc sobie długi czas tylko czytałem aż parę dni temu nie wytrzymałem i musiałem coś napisać Uśmiech

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
12-09-2005 08:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #41
 
Ja zostałem zaproszony przez szanownego kolegę Daidossa, któremu widać zalezało by mnie tutaj zaprosić. I muszę powiedzieć, że nie żałuję tego, bo jest wspaniała atmosfera, no i nasz drogi Admin przydzielił mi stanowisko Moderatora, dla mnie to awans, nie wiem czy zasłużony, ale skoro on tak uznał to chyba coś w tym jest, ale napewno staram się jak mogę by temu podołać.
Można naprawdę podyskutować na wiele tematów, czesto kontrowersyjnych. Są tutaj bardzo mili ludzie : Andrzej (który mi bardzo pomógł w konkretnych sprawach za co składam mu wielkie dzięki), Wojtek, Annika, Julia i jeszcze wielu innych. Są takze ludzie bardzo kontrowersyjni jak : semper malus (bardzo sympatyczny gość z którym trochę się przekomarzałem w niektórych tematach)oraz nowa postać pABLOelo99 (który jest satanistą racjonalnym i z którym także toczy się powazna dyskusja na temat satanizmu - również sympatyczny gość,dla którego mam szacunek,mimo że jest satanistą).

Jest przede wszystkim wspaniałe grono : moderatorów, adminów, przyjaciół forum, duchownych oraz webmasterów - czyli osób odpowiedzialnych za porządek na tym forum. Nie będę wszystkich wymieniał,by nie traktować kogoś gorzej lub lepiej - wszystkich szanuję jednakowo.

Mam nadzieję tylko, ze nie przyjdzie mi nikomu wlepiac ostrzeżeń, bo tego raczej nie lubię robić.Mam nadzieję, że mi forumowicze, szczególnie ci kontrowersyjni nie dadzą okazji do tego i będzie wszystko ok.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-09-2005 02:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
voska Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 128
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #42
 
Mnie ty przyciągnęli Templariusz z Inkwizytorem, znamy się z forum Paschy i podsyłamy sobie czasami jakieś linki. Zaczęło sie od tematu o Mszy trydenckiej bo liturgia to poniekąd moja dziedzina. A jak już weszłam to zostalam bo okazało sie całkiem ciekawie, a i znajomych trochę znalazłam (Wojtku pozdrawiam :wink: )

[you] Niech Ci? Pan b?ogos?awi i Strze?e
Niech Ci Pan swój pokój da
Niech mi?o?ci? nape?ni serce Twe
Zawsze z Tob? jest


Zapraszam na moje
FORUM
<><
14-10-2005 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #43
 
I bardzo dobrze, ze zostałaś, tu jest naprawdę świetna atmosfera i wspaniali ludzie, co chyba dało się już zauważyć, odkąd jesteś, prawda Voska?

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
14-10-2005 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #44
 
TOMASZ32 napisał(a):i nasz drogi Admin przydzielił mi stanowisko Moderatora, dla mnie to awans, nie wiem czy zasłużony, ale skoro on tak uznał to chyba coś w tym jest, ale napewno staram się jak mogę by temu podołać.

Tomaszu

Ja jestem uzytkownikiem kilku forum. Ty dajesz sobie rade SUPER and poza tym jestes osoba, ktora pozwala Bogu ukazac drugiej osobie to co w niej wartosciowe. Wiele dusz tego potrzebuje, szczegolnie tych, ktore sa zranione albo bladzace. Twoja postawa to oblicze milosierdzia.

Ja trafilam tu dzieki Andrzejowi. Ale on trafil na Faustyny forum dzieki mojemy zaproszeniu. On sie zapewne usmiechnie, bo to zdradza pewna tajemnice :mrgreen: . Takze krotko mowiac, trafilam tu dzieki Faustynie.

[ Dodano: Sob 15 Paź, 2005 02:52 ]
Daidoss napisał(a):I przez was Futrzak zostanie bezrobotnym Szczęśliwy hehe wiem mam problemy z polską pisownią. Bardzo przepraszam Oczko

Ja mam duze ale sie nie martwie. Faustyna robila bledy w kazdym zdaniu a zostala swieta. St. Katarzyna nawet nie potrafila pisac. To wszyscy mamy szanse :jupi: :mrgreen: 8)


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
15-10-2005 02:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #45
 
Nie wiedziałem Płomyku, ze ja daję sobie tak super radę, ale napewno się staram przedstawiać Boga w jak najlepszym swietle, ale mam tą słabość, ze czasami piszę w taki sposób, że niektórzy błędnie odczytują moją wypowiedź i wtedy może wyjść z tego problem. Ale ten mój typ tak ma. Po prostu czasmi jest mi trudno coś wyrazić i ujmę to w nieco inny sposób.

Ja także jestem na kilku forach, ale to jest dla mnie najlepsze i tutaj są wspaniali ludzie, więc to bardzo pomaga w staraniach, by nikogo nie urażać.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
15-10-2005 02:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów