Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIDEO Darek świadectwo członka grupy przestępczej
Autor Wiadomość
hungry Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1
VIDEO Darek świadectwo członka grupy przestępczej
Świadectwo Darka /VIDEO/ 19 min
Teraz możesz obejrzeć świadectwo nie czekając na pobranie całego pliku. Zainstaluj odtwarzacz Real Alternative lub Real Player (polecamy ten pierwszy)
dla łącz min 512kwystarczy wkleić linka do odtwarzacza i nie czekasz na pobranie całego pliku
http://www.logos.nazwa.pl/darek/darek512.rmvb

dla tych którzy chca nagrać świadectwo na płytkę polecam format DivX
można pobrać tu (350mb)
http://domenka.nazwa.pl/darek_divx.avi
29-08-2007 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #2
 
Ty reklamujesz te filmiki czy programy :?:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
29-08-2007 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Annnika napisał(a):Ty reklamujesz te filmiki czy programy :?:
Facet by od razu wiedział co trzeba zrobić żeby filmiki odpalić, kobiecie jakby filmiki nie szły to by pewnie nie uruchomiła bez tych rad. Oczko

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
29-08-2007 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hungry Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
nie to nie program ale świadectwo D Język arka
29-08-2007 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
No przesłuchałem je. Darek jest Protestantem chyba zielonoświątkowcem i dzieli się swoim doświadczeniem pana Boga.
29-08-2007 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
asperges Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Scott napisał(a):Facet by od razu wiedział co trzeba zrobić żeby filmiki odpalić, kobiecie jakby filmiki nie szły to by pewnie nie uruchomiła bez tych rad. Oczko



:?: że niby kobieta jest tępa? :shock:
29-08-2007 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Wg mnie jest to spam.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
29-08-2007 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hungry Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
a dlaczego uważasz świadectwo za spam ? a co tam jest złego ? jest to wspaniałe świadectwo - mnie szczególnie poruszyło to co mówi o tych babciach
30-08-2007 09:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
1. Czemu na mnie krzyczysz używając bolda?
2. Nie chodzi mi o to co jest złego a co dobrego. Wchodzisz w szczegóły które sam przywołujesz, nie wiedzieć po co.
3. Jeśli chcę komuś coś pokazać, to po prostu piszę o tym, i daje odpowiednie odnośniki.
4. To nie jest właściwy dział, a ten, który jest odpowiedni, czyli: Krótkie Świadectwa

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
30-08-2007 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hungry Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
no sorki nie zauważyłem że jest taki dział. Mam pytanko serio jesteś księdzem czy to tylko nick ?
30-08-2007 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #11
 
Jest to prawdziwy ksiądz. Nawet katolicki Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
30-08-2007 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Nie poddaję w wątpliwośc tych świadectw, ale nie popadajmy w euforię i patos. Poza tym, na każdego działa co innego, a jeśli idzie o młodych, to w ogóle nie wiem, co ich rusza jeszcze...

[ Dodano: Pią 31 Sie, 2007 10:20 ]
Właśnie skończyłem słuchać tego Darka. I taka mnie refleksja naszła: przebaczenie to podstawa, ale zadośćuczynienie to kontynuacja każdej Bożej budowli. A tu ani słychu o restytucji...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
31-08-2007 00:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ks.Marek napisał(a):A tu ani słychu o restytucji...
Jak znam życie wynika to z różnic programowych u Zielonych i w KK. Ważne jest to że działa Bóg, a reszta no cóż, masa świadectw na to że w KK można sie lepiej realizować niż u Zielonych, po swoistym "bum" na charyzmaty same w sobie same w sobie ludzie chyba dostrzegają że w wierze chodzi o coś więcej, o coś pełniejszego niż tam sie głosi.Dla wielu nie do pomyślenia jest żeby kult Maryjny nazywać bałwochwalstwem np, Papieża od rzucających klątwy.. Świadczą o tym powroty do KK, oraz nie notowany nigdy w całej historii kościoła Ziel. w Polsce- spadek liczby wyznawców w roku 2006.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
31-08-2007 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Ks.Marek napisał(a):Poza tym, na każdego działa co innego, a jeśli idzie o młodych, to w ogóle nie wiem, co ich rusza jeszcze...
Mnie ruszają świadectwa Ojców Kościoła, Ojców Pustyni Uśmiech
31-08-2007 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Daidoss napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):Poza tym, na każdego działa co innego, a jeśli idzie o młodych, to w ogóle nie wiem, co ich rusza jeszcze...
Mnie ruszają świadectwa Ojców Kościoła, Ojców Pustyni Uśmiech
Mnie róznie, często ostatnio Pismo Święte.

[ Dodano: Pią 31 Sie, 2007 23:02 ]
a, i komentarze do Tory

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
31-08-2007 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów