Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd się tu wziąłeś Boży człowieku?
Autor Wiadomość
Placebo_Domingo Offline
Account not Activated

Liczba postów: 75
Dołączył: Nov 2009
Post: #301
 
Witam, mam na imię Patryk. Dawno znałem to forum, tylko teraz się zarejestrowałem. Pozdrawiam serdecznie. Uśmiech
28-11-2009 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #302
 
Witaj Patryku. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami. Życze przyjemnego forumowania i zapraszam do udzielania się w naszym dziele Ewangelizacyjnym. Uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
28-11-2009 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #303
 
Witam

[Obrazek: mysz4.gif]
30-11-2009 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #304
 
Witam Uśmiech
A ja trafiłam na to forum przypadkiem,szukając czegoś w internecie, spodobało mi się więc się zarejestrowałam Duży uśmiech

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
09-12-2009 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bananek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #305
 
Witam kolejnego KSM-owicza na forum , Gotów!
09-12-2009 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #306
 
Równiez witamUśmiech

[Obrazek: mysz4.gif]
11-12-2009 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #307
 
Kejti napisał(a):A ja trafiłam na to forum przypadkiem,szukając czegoś w internecie, spodobało mi się więc się zarejestrowałam Duży uśmiech

I bardzo słusznie. zrobiłaś. Mamy nadzieję, że ci się u nas spodoba i zostaniesz z nami na dłużej.
Witam ciebie serdecznie i zachęcam do pozostania z nami a także do dyskusji na różne tematy.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
21-12-2009 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania_Wawa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #308
 
Hej!
Jestem Ania, pochodzę z Warszawy. Mam nadzieję zagościć tu trochę dłużej. Pozdrawiam wszystkich :wink:

W duszy żyjącej łaską Bożą jest zawsze wiosna - św. Jan Maria Vianney
01-01-2010 17:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #309
 
Hej Aniu, witamy ciepło i zapraszamy do udziału w dyskusjach Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
01-01-2010 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #310
 
Witaj i zapraszam do pozostania z nami a także do dyskusji. Jest tutaj wiele ciekawych tematów, wiele konkursów, więc warto zostać. Dla chetnych pogłębiania swojej wiedzy i zdobywania doświadczenia także zajęcie przy tworzeniu portalu. Cel - EWANGELIZACJA. A więc tyle dobra w jednym miejscu.

Życzę owocnych dyskusji i zapraszam do udziału w konkursach oraz tworzeniu portalu - NA WIĘKSZĄ CHWAŁĘ BOGA, rzecz jasna. Uśmiech .

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
01-01-2010 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
traszka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #311
 
WitamUśmiech Już tu kiedyś byłam, ale pod innym nickiem. Ciągle czuję potrzebę wracania na tego typu fora, a z tego, co pamiętam, to tu sporo mądrych ludzi jestUśmiech Moje życie jest trochę zapętlone, moze znajdę tu trochę mobilizacji, rad. Baaardzo odeszłam do Boga, ale coś wciąż mnie do Niego ciągnie - chyba On sam mnie woła.

PozdrawiamUśmiech
14-01-2010 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #312
 
Witamy :jupi: dobrze,że jesteś.
To piękne o czym napisałaś,że coś cię do Niego nadal ciągnie Duży uśmiech . Bóg walczy o człowieka, nie chce byśmy pobłądzili, dlatego przemawia w naszej duszy i chce nas wyrwać z sideł szatana :diabelek: . Zaufaj Mu i idź za Nim mimo trudności.Droga z Bogiem to zawsze droga pod prąd,nie łatwa, ale jedyna do prawdziwego szczęścia :wink:

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
14-01-2010 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #313
 
WitamUśmiech

[Obrazek: mysz4.gif]
15-01-2010 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
traszka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #314
 
Kejti, dzięki za miłe słowaUśmiech Kiedyś byłam bardzo blisko i pamiętam, że byłam szczęśliwa. Teraz czuję, jakby mi czegoś brakowało. Niestety, moja droga będzie bardzo wyboista, zresztą decyzja powrotu jeszcze nie jest na tyle mocna, na ile powinna, ale szykuję się, by zacząć po prostu od pójścia na Mszę. U mnie to większość decyzji jest słomianym zapałem - liczę, że tu trochę popracuję nad silną wolą Uśmiech
15-01-2010 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #315
 
No i Chwała Panu! Duży uśmiech najważniejsze,że chcesz, a On już Cię poprowadzi :wink:

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
15-01-2010 14:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów