Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd się tu wziąłeś Boży człowieku?
Autor Wiadomość
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #16
 
ja w wyszukiwarce google czegoś szukałam no i zajrzalam zapisałam się i później to juz z górki

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
01-09-2007 00:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
izas Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ojj jak ja sie cieszę, że jestem na tym forumOczko Cudowni jesteście Oczko
01-09-2007 00:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #18
 
izas napisał(a):A ja sie dowiedziałam od ks. Mieczysława na religii Uśmiech powiedział, że bardzo wartosciowe forum Uśmiech
:shock: to księża na religii nas polecają? Uśmiech a forum zaczynało jako małe forum Sulechowskiej Odnowy... Język
01-09-2007 02:52
Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
izas, pozdrów ks. Mietka i przypomnij jemu na lekcji o nas Uśmiech

Gepard napisał(a)::shock: to księża na religii nas polecają? Uśmiech a forum zaczynało jako małe forum Sulechowskiej Odnowy... Język

Czy takie chwile nie mówią nam, że warto :?: Uśmiech
01-09-2007 09:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
skąd sie tu wziąłem? Nie pamietam. Dawno o było. Zapewne link na jakimś innym forum.

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
01-09-2007 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
izas Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 112
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
Daidoss napisał(a):izas, pozdrów ks. Mietka i przypomnij jemu na lekcji o nas Uśmiech
No trzeba będzie przypomnieć bo chyba ks o nas zapomniałUśmiech Już dawno się nie wypowiadał.

Gepard napisał(a)::shock: to księża na religii nas polecają? Uśmiech a forum zaczynało jako małe forum Sulechowskiej Odnowy... Język

Widzicie jak sie rozreklamowaliścieUśmiech Pięknie, że tyle ludzi mówi o tym forumUśmiech
01-09-2007 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dunia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ja się tu znalazłam przez przypadek bo szukałam jakiś informacji przez Google i wyskoczyło mi wasze forum... Uśmiech

Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś kto też w to wierzy... On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie... gdy spotkasz Go- powie Ci, że to TY...
01-09-2007 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Groniu Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 117
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Ja napiszę troszkę więcej Uśmiech

O ile dobrze pamiętam to dowiedziałem się od Rafika, zaraz na początku jego istnienia, ale po zarejestrowaniu bardzo długo tu nie zaglądałem. W liceum bardzo dużo zajmowałem się tworzeniem stron i jakoś tak wyszło, że pomogłem Daidossowi odnowić http://www.ewangelizacja.prv.pl tworząc http://www.woda-zywa.sulechow.net . Miałem zajmować się tylko stroną, później jednak gdy zmniejszyło się zainteresowanie Rafika forum ja przejąłem część jego obowiązków i na dobre zagościłem na forum Uśmiech
01-09-2007 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
Jestem tu na ogólne zaproszenie Daidossa jakie skierował do uczestników innego forum.



proszę coś zrobić z tym na niebiesko zaznaczonym, ponieważ to off topic
Jest specjalny dział w którym piszemy zażalenia i uwagi.


Reszta postu przeniesiona do http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic....3753#83753
@dmin Daidoss
:offtopic:


__________________
Bóg jest wielki [Obrazek: 30px-Flag_of_Poland_2.svg.png] Sierpień i Wrzesień - Powstanie Warszawskie 1944
01-09-2007 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Mi najprawdopodobniej link podano na forum.wiara.pl albo trafiłem przypadkowo na to forum.Na początku bywałem tu sporadycznie,ale w końcu okazało się to forum dla mnie najlepsze w internecie.I dało się tu zauważyć wyraźną obecność księdza oraz wysoką kulturę dyskusji.I za to Wam dzięki.Thanks.
02-09-2007 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
A ja sie dowiedziałam ze strony Sancti Tomasza32 Uśmiech
03-09-2007 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
Ja przyturlałem się :roll2: z http://www.katolik.pl , wiadomo z jakiego tematu Duży uśmiech . A dokładniej to chyba zajrzałem tu pierwszy raz przez ddv. Wszelkie ewentualne pretensje kierujcie do tego wielkiego pogromcy "bioenergii" Duży uśmiech

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
04-09-2007 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
[Obrazek: dzieci%20neo.gif]

To mnie rozwala :hahaha:
04-09-2007 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Terebint Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 360
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
gradzia napisał(a):ja w wyszukiwarce google czegoś szukałam no i zajrzalam zapisałam się i później to juz z górki
Identycznie ja tu trafiłem. Oczko Google. Uśmiech

[center] [Obrazek: wilkpp9.png] [/center]
04-09-2007 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
ja ja szukalam wiadomosci o Swiebodzinie, Sulechowie i Zielonej Gorze. To moje rodzinne stony xD i zobaczylam link do tego forum, i dziekowac Bogu za to... musze.

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
05-09-2007 04:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów