Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie żyje 2 pilotów
Autor Wiadomość
rafalafar Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 111
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Nie żyje 2 pilotów
http://www.tvn24.pl/-1,1519948,wiadomosc.html

za ich dusze +
01-09-2007 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Niech odpoczywają w pokoju. +
01-09-2007 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #3
 
Miałam być, pochodzę z Radomia i kolega miał mnie zabrać na te pokazy w tym roku Smutny ale zamieszanie w pracy nam to uniemożliwiło... byłam zła że nie pojechaliśmy, a teraz wiem, że ja bym sobie z takim widokiem nie poradziła Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-09-2007 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sasankja Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Cytat:Przyczyną tragedii nie była pogoda. Jak relacjonuje reporterka śmigłowca Błękitny 24, który jest na miejscu, pogoda była dobra - świeciło słońce i nie było wiatru.
Bzdura! helikopter TVN wisiał ładnych parę kilometów od strefy pokazów - nie mogli nawet czuć wiatru, kiedy chmury szły od zachodu a oni byli na wschodnim-południowo-wschodnim krańcu! Od dołu chmur są bardzo silne prądy powietrzne! Nawet na zdjęciach widać że nie świeciło śłońce podczas tych ewolucji! Siedzieliśmy centralnie w strefie oglądających a helikopter TVN mieliśmy za lewym ramieniem z tyłu... Nie cierpię takich idiotów którzy nie mają pojęcia o nawigacji i lataniu a plotą takie bzdury w mediach!
Cytat:Piloci wykonywali akrobacje na samolotach Zlin, w czteroosobowym składzie. W trakcie pokazów dwa z nich się zderzyły skrzydłami, w wyniku czego jedna z maszyn spadła na ziemię.
Bzdura - cały zespół liczył 6 maszyn a tę akrobacje wykonywała trójka! też - wystarczy spojrzeć na zdjęcia...
Poza tym obie maszyny spadły na ziemię - tylko jedna rozprysła się na kawałki a druga spadła pod lasem czy nawet w lesie - nie widzieliśmy tego dokładnie...

by?am ale si? zmy?am
02-09-2007 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów