Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DO JAKIEJ GRUPY NALEŻYMY?
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Bioman napisał(a):Jak znalazł. Do mnie to najbardziej pasuje. W przeszłości zapominałem o Bogu i na pewno zagłuszony pirdołami będę zapominał i popadał w duchową bierność - taką już mam tendencje.
Może są ludzie, którzy potrafią przejść z jednego typu w drugi, ale to nie ja. Przynajmniej zobaczę za jakiś czas
BYWAJĄ. Jeśli nie widzisz tego słowa, top może "Paszport Polsatu" ci wystawić, co?
A po drugie: jak nie chcesz na Melmag trafić, to zacznij chwaściory wyrywać, twórz urodzajny areał...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-10-2007 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ks.Marek napisał(a):
Bioman napisał(a):Jak znalazł. Do mnie to najbardziej pasuje. W przeszłości zapominałem o Bogu i na pewno zagłuszony pirdołami będę zapominał i popadał w duchową bierność - taką już mam tendencje.
Może są ludzie, którzy potrafią przejść z jednego typu w drugi, ale to nie ja. Przynajmniej zobaczę za jakiś czas
BYWAJĄ. Jeśli nie widzisz tego słowa, top może "Paszport Polsatu" ci wystawić, co?
OK BYWAJĄ, wierzę w ich istnienie Duży uśmiech . Co do "Paszportu Polsatu", to jest on bez sensu jak lokata.
Ks.Marek napisał(a):A po drugie: jak nie chcesz na Melmag trafić, to zacznij chwaściory wyrywać, twórz urodzajny areał..
Mogę odchwaszczać gruncik, ale mam wielkie wrażenie, że zapomnę o tym po jakimś czasie, później sobie przypomnę, a następnie znów zapomnę itd.
Na wykresie można by to przedstawić tak ↓
[Obrazek: Sinus_duzy.png]
Zdając sobie z tego sprawę można by dostać frustracji :x

PS: Alf by się obraził za ten Melmag.

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
08-10-2007 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
No to dbaj o to, że jak hahniesz, to żeby funkcja przebiegała przez +XY...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-10-2007 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bioman Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
Duży uśmiech
Dzięki ks., postaram się nie zapomnieć :mrgreen:
EOT

[Obrazek: matrix-15.gif][Obrazek: matrix-21.gif][Obrazek: matrix-14.gif][scroll]?ycie to nie MATRIX 8) [/scroll]
09-10-2007 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Poza tym, co było wcześniej, chce ci powiedziec, iż chrześcijanin powinien mieć pewną constans w życiu swym duchowym (nie mylić z Konstancją, np ta z "Plebanii" :mrgreen: )

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
09-10-2007 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
Ks.Marek napisał(a):Poza tym, co było wcześniej, chce ci powiedziec, iż chrześcijanin powinien mieć pewną constans w życiu swym duchowym
jaką constans, constans to jest prosta i nudna lepiej taka która szybko wraca do punktu odniesienia a później znowu biegnie ale innym torem coś jak sprężyną, spirala przestrzenna, moze też być harmoniczna czyli określony jej fragment się powtarza oby nie za często... :-k ....chyba mi odbiło... 8-[

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
13-10-2007 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
gradzia napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):Poza tym, co było wcześniej, chce ci powiedziec, iż chrześcijanin powinien mieć pewną constans w życiu swym duchowym
jaką constans, constans to jest prosta i nudna lepiej taka która szybko wraca do punktu odniesienia a później znowu biegnie ale innym torem coś jak sprężyną, spirala przestrzenna, moze też być harmoniczna czyli określony jej fragment się powtarza oby nie za często... :-k ....chyba mi odbiło... 8-[

Ewidentnie :twisted:
Constans to znaczy stała. To tak dla formalności.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-10-2007 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
już wiem chyba o co chodzi z tą constans...trochę innym tokiem rozumowania poszłam ...a i wiem co to constans Uśmiech

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
13-10-2007 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Dodam tylko, ż ejeśli idzie o owoce, 100 krotne, 60 krotne, etc, to jest coś takiego, że ci co wydają plon 100 krotny to męczennicy, a 60 krotny, to ubodzy, sieroty i wdowy...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
19-10-2007 00:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ja byłam żyzną glebą, ale wyjałowiałam...

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
09-11-2007 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #26
 
Od czego nawozy Oczko - a jak przywróci sie glebie równowagę to z czasem się sama rozkręci Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
09-11-2007 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów