Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
BeLzEbUb napisał(a):A ja sądzę, że najważniejszą rzeczą jest nie wyznawać żadnych wartości i nie oczekiwać za wiele od życia, bo najpewniej się zawiedziesz
zawiedziony życiem jak ja....

[ Komentarz dodany przez: Annnika: Nie 27 Kwi, 2008 15:31 ]
Myszkunia, trzymaj się tematu...

[Obrazek: mysz4.gif]
27-04-2008 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #32
 
No cóż ja się już taki urodziłem więc w moim przypadku cynizm jest wrodzony :-k

Cóż więcej można o wartościach??? Najprościej byłoby powiedzieć (pardon napisać), że wartość ma tylko to co do się przeliczyć na złotówki :-k, ale nawet ja tak nie myślę :-k
27-04-2008 16:27
Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
Cytat: Pewna kobieta miała ohydną narzutę na łóżko. Kupiła ją w sklepie z artykułami używanymi, płacąc dwadzieścia złotych, była wtedy w trudnej sytuacji finansowej. Każdego dnia, gdy ścieliła łóżko, z wyrazem niesmaku rozciągała narzutę.
Pewnego dnia, wertując znaleziony przypadkiem katalog sprzedaży wysyłkowej, spostrzegła taką samą narzutę, firmowaną podpisem znanego stylisty wnętrz. Kosztowała tysiąc dwieście złotych! Gdy tylko odkryła cenę narzuty, nabrała ona dla niej zupełnie innej wartości.
Wszystko ma wartość taką jaką my temu nadamy.

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
27-04-2008 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Wartość obojętnie jaka by nie była, wyznacza kurs życiu. Więc nie bardzo wiem, jak można mówić o tym, ż eto nie ma sensu. Jeśli się człowiek na świecie pojawia, to nie jest to przypadek, lecz plan

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
27-04-2008 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów