Ankieta: Czy takie zachowanie Powinno być karane ??
tak
nie
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seks ? co o tym myślisz ??
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #91
 
Rachel napisał(a):jak temu zapobiegiwać
Zapobiegać, jeśli już.
Swoje trzeba dobrze wychowywać i uczyć samoobrony... Albo nie spuszczać z oczu.
29-11-2007 17:04
Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
RBuzz napisał(a):Albo nie spuszczać z oczu.
przcież nie da się dziecka pilnować 24 h

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
29-11-2007 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #93
 
nie da się, nie da... a im bardziej rodzice będą pilnować tym gorzej Duży uśmiech wiem to sama po sobie xD a wogóle rodzice mają wpływ na dzieci tylko do pewnego momentu Uśmiech

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
29-11-2007 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
motylek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 158
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #94
 
no wlasnie, chowanie pod kloszem nic nie da bo młody człowiek jest ciekawy życia i pasuje mi tu powiedzenie:
zakazany owoc smakuje najlepiej

"Wierzysz, ?e jest jeden Bóg? S?usznie czynisz - lecz tak?e z?e duchy wierz? i dr??"
Jk 2,19
29-11-2007 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #95
 
Gdyby dzieci chować pod kloszem, a jak dorosną puścić w świat,to by była masakra po prostu... taka osoba zetknęła by się z wszystkim, przed czym ją chroniliśmy i nie poradziłaby sobie z tym, bo by nie była przygotowana. Najlepiej jest rozwijać w dziecku wrażliwość... powoli wprowadzać w świat, pokazywać co dobre, a co złe i kierować w stronę dobra, nauczyć bronić się przed złem....

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
29-11-2007 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
motylek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 158
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #96
 
pozwolę sobie dodać:
i nie mieć tematów tabu, bo inaczej dziecko samo zbada to czego przed nim się nie odkryje niekoniecznie w najlepszy dla niego sposób Uśmiech

"Wierzysz, ?e jest jeden Bóg? S?usznie czynisz - lecz tak?e z?e duchy wierz? i dr??"
Jk 2,19
29-11-2007 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ksiaze-z-bajki Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 208
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #97
 
:offtopic:

szatan atakuje [Obrazek: matrixwo6.gif] Nie dajmy mu si? ....Uśmiech
30-11-2007 01:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
iksszatek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #98
 
Nigdy nie zapobiegniecie temu ,poniewaz zyjemy w takim kraju.
Jesli chodzi o ta sprawe ,trzeba byc wyrozumialym.Niektore osoby nie podnieca juz az tak bardzo seks ,a co dopiero jesli chodzi o typowe miejsca ,wiec szukaja nowych wrazen.I tak bylo wydaje mi sie w wypadku nich...
14-12-2007 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #99
 
iksszatek napisał(a):Jesli chodzi o ta sprawe ,trzeba byc wyrozumialym.Niektore osoby nie podnieca juz az tak bardzo seks ,a co dopiero jesli chodzi o typowe miejsca ,wiec szukaja nowych wrazen.I tak bylo wydaje mi sie w wypadku nich...
Bez przesady. Niech pomyślą czasem o innych, którzy nie mają wcale ochoty patrzeć, jak ktoś kopuluje na środku trawnika w parku, albo na ławce na oczach każdego przechodnia, w tym dzieci. Trzeba być wyrozumiałym również w drugą stronę.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-12-2007 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #100
 
mi to wygląda na coś zaplanowanego, może jakiś zakład, co nie zmienia faktu, że ludzi szkoda, a swoją drogą powinni zostać ukarani

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
16-12-2007 02:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów