Ankieta: Czy takie zachowanie Powinno być karane ??
tak
nie
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seks ? co o tym myślisz ??
Autor Wiadomość
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Porażka na całej lini.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
16-11-2007 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
A wiecie jak to się "profesjonalnie" nazywa? Dogging :mrgreen: Ciekawe dlaczego hihihi :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
16-11-2007 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
masakra ;/

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
16-11-2007 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
motylek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 158
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
ludzie na górze drabiny ewolucji
hmmm...
chyba zaczynamy schodzić w dół

"Wierzysz, ?e jest jeden Bóg? S?usznie czynisz - lecz tak?e z?e duchy wierz? i dr??"
Jk 2,19
16-11-2007 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Wydarzenie dyskutowane świadczy o porażającym upadku obyczajowości. To już jest po prostu dolina, kompletne dno...
Dziwić się później, że np uczennica dorabia sobie prostytucją w szkolnej toalecie, między lekcjami...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-11-2007 10:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
No dobra , potępiliśmy to wydarzenie ,tych ludzi , może by się zastanowić dlaczego to sie stało ,przecież na pewno obydwoje pochodzą z tzw.rodziny wierzącej .Więc gdzie tkwi przyczyna takiego zachowania ](*,)

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
17-11-2007 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
A skąd pewnośc że należą, ze pochodzą z takowych rodzin ?
Nie wiem czy towrzenie w tym kategorii : pochdzący czy też nie pochodzący,wierzący, nie wierząc , ma sens. Oni ukazali swym zachowaniem własną, konkretną,haniebną postawe. Może byli pod wpływem jakiś prochów itd i nie potrafili się opanować.Przeciez pewne narkotyki działaja pobudzająco.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
17-11-2007 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
No przecież około 90 % Polaków jest wierzących więc stąd takie moje przypuszczenie :cry:
Może byli pod wpływem czegoś , co nie usprawiedliwia ich zachowania.Ja i tak zadaje pytanie jakie wzorce wynieśli z domu ,bo gdyby mieli wpojone wartości chrześcijańskie od dziecka to by nawet przez myśl im to nie przeszło żeby tak się zachować, takie jest moje zdanie :coo: :coo:

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
17-11-2007 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
jonasz 33 napisał(a):No dobra , potępiliśmy to wydarzenie ,tych ludzi , może by się zastanowić dlaczego to sie stało ,przecież na pewno obydwoje pochodzą z tzw.rodziny wierzącej .Więc gdzie tkwi przyczyna takiego zachowania
Czy Luter pozwala tobie na wyciąganie tak pochopnych wniosków?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-11-2007 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
dlaczego prowokujesz księże JEDI, ja nie wyciągam pochopnych wniosków ale znam statystyki Duży uśmiech

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
17-11-2007 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
jonasz 33 napisał(a):dlaczego prowokujesz księże JEDI, ja nie wyciągam pochopnych wniosków ale znam statystyki
W tej konkretnej sytuacji, tu opisanej, w tym wątku, statystyki nic ci nie pomogą. Do jednego wora wrzucasz wszystko, a nie tędy droga.
A mo ze to właśnie byli ludzie rodem z Azuza Street, twierdzący, że Miłość Boża jest wszechogarniająca i nie może im nikt jej wzbroniać, nawet, kiedy mają się ochotę "kochać" w zgiełku miasta, na chodniku, wobec świadków?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
17-11-2007 17:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
Ale czy ja gdzieś napisałem że to są katolicy?????????????Bo ja nie zauważyłem, bym gdzieś napisał że ludzie ci wywodzą się z KRK,a na marginesie jakoś nie mogę sobie wyobrazić młodzież z naszego zboru żeby coś im takiego wpadło do głowy i żeby tak sie zachowywali.Ja nie mam zamiaru nikogo obrażać ale wiem jak zachowywałem się gdy byłem bardzo daleko od Jezusa, "ale byłem przecież katolikiem" , dla mnie sex z przygodnie poznaną dziewczyną na ławce w parku był jak najbardziej normalną rzeczą i powodem do dumy :oops:

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
17-11-2007 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szumi Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
jonasz 33 napisał(a):jakoś nie mogę sobie wyobrazić młodzież z naszego zboru żeby coś im takiego wpadło do głowy
Ja też nie mogę sobie wyobrazić by ludzie których spotykam w kościele mogli zrobić coś takiego.

Η αληθεια ελευθερωσει υμας...
Veritas liberabit vos...
Prawda was wyzwoli...
(J 8, 32b)
17-11-2007 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Tutaj może bardziej aniżeli wyznaniem,zajmniejmy się bardziej mechanizmami które popchneły tych ludzi do tego czynu :-k

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
17-11-2007 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tamciulam Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 561
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
Rachel napisał(a):Tutaj może bardziej aniżeli wyznaniem,zajmniejmy się bardziej mechanizmami które popchneły tych ludzi do tego czynu :-k

ja bym się zgodziła z Rachel Szczęśliwy to czy ktos tak robi, nie zalezy moim zdaniem do wyznania Uśmiech

...tyLko b?d?, b?d? i daJ Lepszego ?wiata nadzieJe... tyLko chcieJ, chcieJ, chcieJ mi?o?ci? swoJ? dzieLi? si?...
[Obrazek: serce.jpg]
17-11-2007 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów