Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przydział tajemnic i zapisy
Autor Wiadomość
wuj zboj Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #61
 
Daidoss, chodziło mi o przyczynę tego, że maile do niektórych osób nie dochodzą, i że maile od niektórych osób nie dochodzą. Niektóre filtry antyspamowe blokują pocztę rozsyłaną z niektórych domen albo z niektórych domen przez list dystrybucyjne, albo jeśli dojdą do wniosku, że identyczne kopie są rozsyłane do wielu ludzi, albo jeśli coś się nie zgadza w nagłówku...

[ Dodano: Czw 18 Paź, 2007 00:09 ]
____________________________________________
A tajemnice zmieniamy/zmieniliśmy?

Jarek D?browski, http://wujzboj.republika.pl
?wiatopogl?dowe forum http://sfinia.fora.pl
Odpowiedzie?, nim si? wys?ucha, uchodzi za g?upot? i ha?b? [Prz 18:13]
14-10-2007 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #62
 
Ja myślę, że rozpocząć możemy z podziałem tajemnic, jeśli będzie cała grupa, czyli druga 10-tka, ponieważ jest ponad 10 osób i nie bardzo wiem jak mam was podzielić, czy pakować na jedną listę tak jak było, czy robić dwa podziały dla dwóch grup?
Poczekam na dzecyzję szefa Daidossa.

Ewentualnie jak Daidoss zrobi pierwszy podział grup i tajemnic to ja mogę dalej kontynuować - NARAZIE, ponieważ nie wiem jak będzie z dostępem do neta.
Nie mogę nic obiecywać. Sytuacja robi sie bardzo kruch, więc narazie nie angażuję się w nic więcej. Nawet nie wiem, czy uda mi się dokończyć prace nad serwisem.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
18-10-2007 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wuj zboj Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #63
 
No to na razie trzymamy tajemnice takie jak w zeszłym miesiącu. Ze zmianami poczekamy, aż się wyklaruje podział.

Jarek D?browski, http://wujzboj.republika.pl
?wiatopogl?dowe forum http://sfinia.fora.pl
Odpowiedzie?, nim si? wys?ucha, uchodzi za g?upot? i ha?b? [Prz 18:13]
19-10-2007 01:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #64
 
Na razie nie ma co dzielić na tyle osób. wuj zboj, nie wiem dlaczego nie dochodzi do wszystkich. będziemy informować sie także w razie czego na Forum.
19-10-2007 08:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #65
 
Ale o co chodzi Daidoss, czemu nie można utworzyc Róży? Na Stronie jest 12 osób, doszły trzy nowe. jest komplet.

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
20-10-2007 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #66
 
Stworzy się tylko bałagan przy robieniu rózy, ponieważ jedna róża będzie kompletna a druga nie. Lepiej jest poczekać. A jeśli chcecie kontynuować narazie różę według starego układu to wieczorem moge wam zrobić podział tajemnic i będzie można narazie działać na starych zasadach do chwili, aż sie nego podziału nie zrobi.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
22-10-2007 00:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #67
 
Kyllyan napisał(a):Ale o co chodzi Daidoss, czemu nie można utworzyc Róży? Na Stronie jest 12 osób, doszły trzy nowe. jest komplet.

1. kl. Karol Dyda, Paradyż, karolluss@tlen.pl Daidoss
2. Sebastian Bonik, Lublin, sebastian79@canada.com SEBASTIANO
3. Krzysztof Nowicki, Czarniejewo, czarek88@gmail.com czarek
4. ks. Marek Radomski, Susz, radomskimarek@wp.pl ks.Marek
5. Arek Gryń, Bydgoszcz, arekgryn@wp.pl Arek
6. Krzysztof Piotrowski, Gdańsk, salomonsstudent@tlen.pl SalomonsStudent
7. Ela
8. Barbara Jurak, Słubice, basia1949@poczta.onet.pl Basia1949
9. Sara
10. wuj zboj
11. Grażyna Sowińska, Więcbork, sowkagr@wp.pl g_m_s
12. Sławomir Marusiński, Gdańsk, maruslaw@wp.pl Kyllyan
13. Marek Gałązka, Wołomin, marg-65@o2.pl Marek_G
14. duszyczka
15. Rachel
16. Alicja Kałuża, Kielce, alakaluza@wp.pl alus
17. Stasia Tamiola, Wrocław, stami1@tlen.pl stami

brakuje 3 osób.

TOMASZ32 napisał(a):Stworzy się tylko bałagan przy robieniu rózy, ponieważ jedna róża będzie kompletna a druga nie. Lepiej jest poczekać. A jeśli chcecie kontynuować narazie różę według starego układu to wieczorem moge wam zrobić podział tajemnic i będzie można narazie działać na starych zasadach do chwili, aż sie nego podziału nie zrobi.
Poczekajmy na te 3 osoby i ruszymy Uśmiech
22-10-2007 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek_G Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 79
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #68
 
Daidoss napisał(a):Poczekajmy na te 3 osoby i ruszymy Uśmiech

Ale nie czekajmy biernie. Różańce do ręki i do roboty! Uśmiech

Pozdrawiam,
Marek
23-10-2007 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #69
 
Naniosłem korekty http://www.szukalemwas.org.pl/index.php?...&Itemid=74

jak widać brakuje 3 osób.

duszyczko podaj proszę miasto w którym mieszkasz :!: Uśmiech

[ Komentarz dodany przez: Groniu: Wto 23 Paź, 2007 17:24 ]
Ty jak naniesiesz poprawki to mucha nie siada, znowu muszę poprawiać Uśmiech
23-10-2007 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #70
 
Poczekamy na te 3 osoby. Nie jest to przecież wiele, więc warto już zaczekać na pełne dwie Róże.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
23-10-2007 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #71
 
TOMASZ32 napisał(a):więc warto już zaczekać na pełne dwie Róże.
chyba jedna pełną ...
25-10-2007 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #72
 
To z tej dwudziestki robimy jedną różę. Ok, jeśli by mnie nie było to czyńcie to co trzeba. Teraz bardzo trudny czas, więc nie wiem jak będzie z moim pisaniem na forach.
Oczekiwanie na trzecie dziecko przy dwójce wariujących to naprawdę czasu jest bardzo mało. Muszę bardziej skupiać się na rodzinie niż na forach. Mam nadzieję, że to się unormuje jakoś. Przy okazji, jakbyście ustalili już ten poidział to dołączcie moderatora do intencji, modlitwa będzie bardzo potrzebna - polecam więc siebie i moją rodzinę. Za modltwę BÓG WAM ZAPŁAĆ. Język [-o<

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
26-10-2007 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek_G Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 79
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #73
 
Szczęść Boże Tobie i Twojej rodzinie Tomasz32. Ściskam za Was mocno różaniec.

Pozdrawiam,
Marek
26-10-2007 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
Ja mam pytanie do admina: czy to jest konieczne aby mój e-mail był widoczny dla wszystkich? czy nie może on być tylko do wiadomości administracji forum?

Pozdrawiam.

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
10-11-2007 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #75
 
Saro
O co się tak boisz? E-mail to nie twoje życie. Jak będa przychodziły jakies głupoty to zawsze mozesz je wywalić. Jakos podaję swój e-mail i jest ok. Wpada troche spamu to go wywalam i jest ok. Jak widać, wiekszosc podała swój e-mail i raczej nie ma się czego obawiac. Bomby e-mailem nie dostaniesz. Duży uśmiech

Naprawdę, nie obawiaj sie niczego, a jesli juz, to zawsze możesz załozyc sobie drugie konto do wiadomości typowo prywatnych.

ODWAGI

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-11-2007 01:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów