Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przydział tajemnic i zapisy
Autor Wiadomość
wuj zboj Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Potwierdzam.

Jarek Dąbrowski, Frankfurt nad Odrą, email bez zmian.

A dlaczego stały dostęp do internetu jest warunkiem koniecznym?

Jarek D?browski, http://wujzboj.republika.pl
?wiatopogl?dowe forum http://sfinia.fora.pl
Odpowiedzie?, nim si? wys?ucha, uchodzi za g?upot? i ha?b? [Prz 18:13]
17-09-2007 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #17
 
witajcie !
Ja choć z małymi problemami, ale staram sie odlić stale i podtrzymuję swoją gotowośc ale nie czaję po co ten stały dostęp do netu, myślę, że tu wyniknęło jakieś nieporozumienie, i przez nie odpadło sporo osób, Karolku wytłumacz po co to łącze, bo pewnie większość pomyślała o stałym łączu, a pewnie chodziło o możliwośc kontaktu.... acha jeszcze małe wyjaśnienie z powodu problemów z zalogowaniem sie na starego nicka GMS musiałam go zmienić, ale jakby co to g_m_s to ja czyli Grażyna Sowińska z Więcborka (jeśli ciśnie sie oczywiste pytanie a gdzie to to śpeszę z odpowiedzią w Polsce ;-) a serio w kujawsko-pomorskim) pozdrawiam i życzę wytrwalości w modlitwie i w kroczeniu za Panem
17-09-2007 13:21
Odpowiedz cytując ten post
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
Sławomir Marusiński maruslaw@wp.pl - potwierdzam

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
17-09-2007 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
wuj zboj napisał(a):A dlaczego stały dostęp do internetu jest warunkiem koniecznym?
Problem był tego typu, że osoby, które się zapisały nie pojawiały się na Forum. Zapisało się wiele osób a tak mało zaglądało do tematu. Nie wiem wtedy czy oni chcą trwać w modlitwie czy zapomnieli, a może nie mają dostępu do neta.
Chę także, aby Portal + Forum stało się dla nas miejscem częstego pobytu. Abyśmy mogli tworzyć wspólnotę modlitewną.
Dlatego potrzebny jest nam dostęp. Aby nie pojawiało sie tylko 5 ludzi z 20.

[ Dodano: Pon 17 Wrz, 2007 15:58 ]
puki co potwierdziło swą obecność 12 osób wiec nie jest źle, myślę, że dobrze jak będzie jedna grupa ale modląca się Niż full osób, które zapomniały, że forum istnieje Oczko

[ Dodano: Pon 17 Wrz, 2007 15:59 ]
Aha i proszę sprawdzać swoją pocztę bo wysyłam subskrypcję, do której należy się zapisać klikając na wysłany link w mailu subskrypcji.
17-09-2007 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
dostałem jakąś subskrypcję z http://www.prv.pl - to jest to?

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
17-09-2007 19:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Cytat:dostałem jakąś subskrypcję z http://www.prv.pl - to jest to?
Tak dokładnie. Dziękuję Uśmiech
17-09-2007 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
Cytat:Aha i proszę sprawdzać swoją pocztę bo wysyłam subskrypcję, do której należy się zapisać klikając na wysłany link w mailu subskrypcji.
_________________

ok kliknelam na ten link podany i info mi podlo, ze "Aktywacja zakończyła się pomyślnie". I co dalej??? na razie jakos tego nie rozumiem.

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
17-09-2007 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Ela napisał(a):ok kliknelam na ten link podany i info mi podlo, ze "Aktywacja zakończyła się pomyślnie". I co dalej??? na razie jakos tego nie rozumiem.
Spokojne, chodziło o aktywację. W ten sposób mam możliwość wysłania jednego maila do Was wszystkich za jednym razem Uśmiech
18-09-2007 07:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wuj zboj Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
A ja nie dostałem...

Jarek D?browski, http://wujzboj.republika.pl
?wiatopogl?dowe forum http://sfinia.fora.pl
Odpowiedzie?, nim si? wys?ucha, uchodzi za g?upot? i ha?b? [Prz 18:13]
18-09-2007 10:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Basia1949 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
ja tez nie dostałam i nie potwierdzilam aktywacji linkiem Duży uśmiech
18-09-2007 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
wuj zboj napisał(a):A ja nie dostałem...
Wysyłałem, a teraz raz jeszcze na jarkowi@yahoo.com

Basia1949 napisał(a):ja tez nie dostałam i nie potwierdzilam aktywacji linkiem Duży uśmiech
Wysłałem teraz na basia1949@poczta.onet.pl
18-09-2007 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Basia1949 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
nie wiem co sie dzieje Smutny ale nadal nie dotarl do mnie mail z aktywacją
19-09-2007 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
sprawa może być prosta. może być tak, że server odrzuca je jako spam. musisz wtedy wejść na swoja skrzynke na portalu i sprawdzic w folderze spam. a nastepnie zaznaczyć by ten adres nie był na przyszłość blokowany

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
19-09-2007 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Basia1949 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
dziekuje za podpowiedz, jednak nie ma spamow Smutny, a wiadomość nie dotarła. pozdrawiam
19-09-2007 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wuj zboj Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
Jaki jest tytuł w nagłówku i nadawca tego mailu? U mnie też nic nie mogę znaleźć...

[ Dodano: Pią 21 Wrz, 2007 19:27 ]
Już mam Duży uśmiech. To był podejrzany mail z tytułem "Subskrypcja" przysłany przez PRV.PL. Rzeczywiście wywaliło go do spamu. Kurcze, prv.pl nie może mieć tego nieco lepiej zorganizowanego? W mailu nie było ŻADNEJ sensownej informacji: nie podano nazwy grupy ani w ogóle niczego, poza tajemniczym linkiem z aktywacją. Sprawdziłem, że nie jest trefny i kliknąłem; nawet wtedy nie zostałem poinformowany przez system, do jakiej to grupy zostałem dołączony... Dopiero z czasem przyszedł mail z informacją. A ja już miałem się wyrejestrować z tej tajemniczej grupy; i byłbym to zrobił, gdybym akurat nie był zajęty czymś innym.

Ciekawe, ile osób zignorowało ten mail. Kylyanie, czy mógłbyś sprawdzić, kto się jeszcze nie zarejestrował?

Jarek D?browski, http://wujzboj.republika.pl
?wiatopogl?dowe forum http://sfinia.fora.pl
Odpowiedzie?, nim si? wys?ucha, uchodzi za g?upot? i ha?b? [Prz 18:13]
20-09-2007 12:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów