Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwaśniewski kompromituje Polskę
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Kwaśniewski kompromituje Polskę
Tutaj jest tekst. Nie mogłem na razie znaleźć materiału video. Jednak obrzydzenie mnie ogarnęło, gdy widziałem materiał emitowany w wiadomościach. Żenada po prostu. Tego człowieka należałoby chyba leczyć.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
22-09-2007 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #2
 
Materiał z Ukrainy jest dostępny tutaj: http://www.tvn24.pl/-1,1522272.1,wiadomosc.html
Od razu przypomniała mi się sytuacja z Charkowa...
Brak słów...
22-09-2007 23:52
Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Jak Rydzyk targany emocjami opatrznie coś walnie, to jest halo na cały świat i chęć spalenia go w beczce kawasu solnego. Jak zapijaczony gość znieważa wpierw zmarłych bohaterów, potem poniża czy wręcz upadla Polaków, będąc nadomiar onegdaj ich reprezentantem na arenie świata, potem zaś uwłacza gospodarzom i uczestnikom spotkania w Kijowie, dając tym samym obraz Polaków w świecie to ja mam siedzieć cicho i bić brawo Stolzmannowi? Sięgamy dna proszę szanownych. Sięgamy dna...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
22-09-2007 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Widziałem w tvn25 całą rozmowę. Wstyd mi ...
23-09-2007 01:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Cytat:targany emocjami opatrznie coś walnie, to jest halo na cały świat i chęć spalenia go w beczce kawasu solnego. Jak zapijaczony gość znieważa wpierw zmarłych bohaterów, potem poniża czy wręcz upadla Polaków, będąc nadomiar onegdaj ich reprezentantem na arenie świata, potem zaś uwłacza gospodarzom i uczestnikom spotkania w Kijowie, dając tym samym obraz Polaków w świecie to ja mam siedzieć cicho i bić brawo Stolzmannowi? Sięgamy dna proszę szanownych. Sięgamy dna...

No i potem mamy taką a nie inną opinię za granicą.Jak można znieważać kraj i... zmarłych.Do tego jeszcze alkohol.To psuje Polsce opinię.Tak być nie może.I to były prezydent,który przysięgał robić wszystko dla kraju,gdy został wybrany.Bez komentarza.

Naszym prezydentem jest Lech Kaczyński,bo przynajmniej stara się coś dla Polski robić i szanuje ten kraj chociaż.
23-09-2007 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #6
 
Mnie osobiście chyba najbardziej zabolał incydent z bodajże 1997roku. Pamiętny gest "ucałowania ziemi kaliskiej"...
23-09-2007 14:38
Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Mówili wiele o tym.To kolejny antypolski gest.Miejmy nadzieję,że lewica nie dojdzie już do władzy.Nie można się bowiem zgodzić na kolejną kompromitację kraju.

Zawsze ewentualnością dla takich polityków kompromitujących kraj byłby 3-letni obóz przetrwania w buszu Madagaskaru. :arrow:
23-09-2007 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Zastanawia mnie w ogóle, że człowiek może głosować na lewicę, że po całej historii jaka miała miejsce, są tacy, którzy oddadzą na nich głos. Kwaśniewskiego incydent to także już historia, która zapisze się w umysłach Polaków, którzy potem na niego oddadzą głos.
23-09-2007 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
A może Kwach już jakimś alkoholikiem jest, skoro nie potrafi nie-wypić przed publicznym wystąpieniem?! Kto w ogóle pozwolił mu w takim stanie stanąć przed salą ludzi i kamerami?! No niech nikt nie mówi, że nie było nic widać i nie czuć, bo w to nie uwierzę.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-09-2007 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ten facet winien odejść na emeryturę czy coś takiego. Był nadzieją ludzi o poglądach lewicowych - zepsuł to wszystko. Oportunista i kłamca. Tak, głosowałem na Kwaśniewskiego, dwa razy. Być może o dwa razy za dużo. Mienił się być "prezydentem wszystkich polaków" - został "preziem", człowiekiem, który bardziej dbał o profity dla wszelkich mafii niż o dobro Polski. Wraz z Millerem rozpieprzyli SLD, dzięki nim tak drastycznie spadło poparcie tej partii wśród Polaków. To dzięki tym dwóm panom ludzie tacy jak ja, dawniej - lewicowcy, na słowo "lewica" lub "SLD" reagują niemal alergicznie...

A Miller startuje z listy "Samoobrony" Oczko Myślałem, że mnie nic nie zdziwi...
Ciągnie cham do złodzieja a złodziej do chama
Wybory czynią cuda, sprawa to jest znana
A jeszcze latek parę - i tak się sklaruje
Że z listy eLPeeRu - ...Olek wystartuje

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
24-09-2007 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ja w ogóle nie rozumiem, jak w cywizowanych, zachodnim kraju, były prezydent może sobie pozwolić na dwa takie numery na przestrzeni dwóch miesięcy (mam na myśli Ukrainę i wywiad w Vanity Fair) i wciąż być kandydatem na premiera państwa. Dużo zajmuję się teorią państwa, polityką zagraniczną etc. i naprawdę nie spotkałem się jeszcze, żeby jakiś zachodni polityk pozwolił sobie na takie numery, a w kraju przechodziło to praktycznie bez echa. Gdzie tutaj coś takiego jak "interes narodowy", coś absolutnie fundamentalnego dla funkcjonowania państwa bez względu na to czy jest się z lewicy, czy z prawicy (bez definiowania, co to oznacza). :-k

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
24-09-2007 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
A na dodatek nadal ma zaplecze w LiDzie i oparcie w łachudrach SLDowskich...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
24-09-2007 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ja się tylko dziwię jacy krótkowzroczni debile (bo tylko tak mogę ich nazwać) będą jeszcze przy nim stali i go popierali...? Ja osobiście Kwaśniewskiego skreśliłem już dawno temu. Jak i całe SLD. Partię dla której liczy się kasa, układy, hipokryzja, oportunizm.... lub czasopisma Oczko
A ten cały LiD.... dajcie spokój, starzy złodzieje w nowych piórkach, teraz się stroszą, pozują, prężą grzebienie jak koguty na targu. Nie ma po prawdzie na kogo głosować w październiku, to będzie wybór w stylu "zagłosuję na złodzieja lub idiotę" - ale potem się okaże, że idiota kradnie a złodziej jednak rozumem nie gzreszy. I zonk.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
25-09-2007 06:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Offca napisał(a):A może Kwach już jakimś alkoholikiem jest, skoro nie potrafi nie-wypić przed publicznym wystąpieniem?!
Według mnie jest uzalezniony i powinien sie leczyć.
Daidoss napisał(a):Wstyd mi ...
A mnie nie. To nie ja sie upiłem Oczko

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
25-09-2007 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Daidoss napisał:
Cytat:Kwaśniewskiego incydent to także już historia, która zapisze się w umysłach Polaków, którzy potem na niego oddadzą głos.

A kto na kogoś takiego odda głos,no chyba że jakiś pijący. :oops:
A może SLD znaczy : Sojusz Lubiących Drinki ? :diabelek:
25-09-2007 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów