Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak by to powiedzieć? Poprostu Jólka...
Autor Wiadomość
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Jak by to powiedzieć? Poprostu Jólka...
Jólka Pon 03 Sty, 2005 19:00 napisał(a):a ja żem jestem sobie takim niepozornym absolwentem i studentem UWM w Olsztynie. Żem skończyłam na nieistniejacym juz niestety wydziele Pedagogiki i Wychowania Arystycznego (w skrócie wydziale PiWA) oligofrenopedagogike i mam tytul magistra... ponadto pomykam po korytarzach naszego diecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego, z takowej racji iz w tym miejscu rowniez miesci sie wydzial teologii wczesniej wspomnianego UWM (w wolnym tlumaczeniu Uniwersytet Wiejsko-Miejski) to moze tyle o mnie

do tego info mogę dodać... jestem sobie niepozornym studentem UKSW w Warszawie, absolwentem (podwójnym) UWM w Olsztynie. Aktualnie już nie pomykam po korytarzach naszego diecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego, z takowej racji iz opuściłam już ten wydział, a na pamiątke dali mi dyplom magistra teologii.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
05-10-2007 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Witaj Jólka :jupi:

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
06-10-2007 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Witaj Jólko. To jaki kolejny kierunek będzie? Może teraz jakiś bardziej męski? Techniczny, budowlany? Dwa kierunki to tez spore osiagnięcie, ale stać ciebie na więcej, więc proponuje kolejny. Szczęśliwy =D> \Duży uśmiech/ [-o<

I co z tym sabatem u ks.Marka? :mrgreen: Jak zauważyłem to kreujesz sie na główną czarownicę? :mrgreen:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-10-2007 02:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
TOMASZ32, jest partia czarownic, ale jak na razie tylko wiem o moim uczestnictwie i jeszcze jednaj osobóki, Jólka chęci wstąpienia nie deklarowała :diabelek: A należy przejść przez odpowiedni kurs obsługiwania miotły :hahaha: :hahaha:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-10-2007 08:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Rachel napisał(a):A należy przejść przez odpowiedni kurs obsługiwania miotły

gdzies posiadam odpowiednie zaswiadczenie, jesli chodzi o miotle..

Tomaszu, pozwól że skoncze te studia na których teraz jestem... a jestem teraz na 2 i 4 roku prawa kanonicznego (studia pomagisterskie, ale magisterskie kończące się tytułem magistra prawa kanonicznego, a jednocześnie licencjatem w terminologii nauk teologicznych).
Kierunek dość męski (w ubiegłym roku na 16 osób na roku 4-dziewczyny świeckie /w tym ja/, 1-siostra zakonna, 1-bendeyktyn, 10-ksieży), a zaraz biegne na zajęcia pierwsze w tym roku, więc dowiem się ile nas jest... ale z tego co wiem ubyło nam jednego księdza i 2 dziewczyny świeckie, zobaczymy jak to bedzie wyglądać..

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
10-10-2007 08:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
No proszę. To masz dar wielki do nauki. Tylko pogratulować. Ale kurs obsługi miotły oraz sztuke latania (nie wiem czy badania wysokościowe też trzeba robić? :diabelek: ) i tak chyba będzie trzeba zrobić, chyba, że juz masz taki kurs ukończony i grupa czarownic go przyjmie. :diabelek:

Mnie na stare lata zachciało się uczyć i tez mi coś odbiło, aby się zapisać do studium zycia rodzinnego w Archidiecezjalnym Ośrodku Duszpasterstwa Rodzin. Nie wiem jak ja się będę uczył przy trójce dzieci i sklerozie. :diabelek:

Masz jakis sposób Jólko na to, aby się nauczyć określlonej partii materiału?Trzeba brać jakies leki na pamieć? :mrgreen: Oczywiście przypisane przez lekarza, broń Boże jakies amfy. [-X :evil:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-10-2007 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Jólka napisał(a):gdzies posiadam odpowiednie zaswiadczenie, jesli chodzi o miotle..
Jólka to zgłoś się do mnie, to obgadamy przyjęcie do partii :diabelek: :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-10-2007 13:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Ciekawe jaki zasięg mają miotły i ile Machów wyciągają.Pewnie Atlantyk zaliczają w parę sekund,a Boeingi muszą je doganiać. Duży uśmiech
10-10-2007 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Polonium, moge się podzielić wrażeniami, odnośnie latania miotłą :diabelek: :diabelek:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-10-2007 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
To z tymi miotłami kojarzy mi się jakoś z Łysą Górą (notabene szczyt w Górach Świętokrzyskich,dawniej miejsce kultu pogańskiego a obecnie klasztor o.o.Oblatów M.N.).
Tam podobno można wyjechać samochodem osobowym.
10-10-2007 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Polonium, my zawodowe czarownice jestesmy Duży uśmiech i już gdzie inndziej parkujemy :lol2:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
10-10-2007 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
TOMASZ32 napisał(a):Masz jakis sposób Jólko na to, aby się nauczyć określlonej partii materiału?Trzeba brać jakies leki na pamieć? Oczywiście przypisane przez lekarza, broń Boże jakies amfy.

do nauki nie biorę leków... staram sie uczyc systematycznie (nie zawsze to wychodzi) a wszelkie wspomagacze raczej... nie koniecznie. Najlepiej zapamiętuje jak komuś opowiadam o tym czego sie ucze.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
10-10-2007 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
W ten wigilijny dzień zaśnieżony, kiedy w kościele uderzą dzwony, przyjmijcie pełne życzenia radości, a w Nowym Roku szczęścia, zdrowia i pomyślności!

[ Dodano: Sob 22 Mar, 2008 07:22 ]
Z świątecznego korzystam zwyczaju,
By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju
I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością
By święta napełniły wam duszę radością
Czegóż jeszcze Wam życzę?
Zdrowia i dostatku!
Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku!
Siedmiomilowych butów i czapki niewidki,
Spełniającej życzenia małej złotej rybki
Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna,
Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina,
Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych,
Dywanów latających i talentów licznych.
Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych,
Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych.
Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych,
Poklasku i uznania i awansów licznych.
Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze,
Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze,
Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki,
A w południowych Indiach plantacji herbatki.
Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie
I innego schronienia w wybranej krainie.
Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw,
Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw.
Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii,
I życia w stanie choćby lekkiej euforii.
Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości,
Dużo radości z życia i wiecznej młodości.

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
22-12-2007 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Widze, że 1,5 roku tu nie byłam. Heh, własnie walcze z pisaniem pracy dyplomowej na trudny temat u dość wymagającego protora. Często zaczyna mnie dopadac panika, że nie dam rady, że promotorowi nie spodoba się to co napisałam itp. No a w dodatku tym roku czeka mnie obrona tej pracy.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
10-02-2009 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Tak.
O ile Cię znam, poradzisz sobie.
Jesteś Ambitną młodą kobietą.

A że zagadnienia masz trudne, to wiem. Tyle mi już tłumaczyłaś...

[Obrazek: mysz4.gif]
19-02-2009 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów